Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 14 minutami:

jaz bi samo povedal, da sem že čisto na začetku v Jacksonu z Ellie božal psa, tako da

A res lahko? Vidiš, tole sem spregledal, bi pa bilo kr smešno, ker je dejansko med "hejterji" na redditu skos ta "z Abby božaš pse" argument :D

Povezava do prispevka

nimam, ampak evo (timestampan) videjo

 

 

pač, če folk ni toliko empatičen, da je izkoristil priliko za cartanje, je to krivda plejerja, imo samo dokaz več, za kako čustveno nezrele jokice gre :D

 

(fun fact, un starček ki v ozadju igra banjo je RL skladatelj OSTja)

Spoiler

maxresdefault.jpg

 

1594057100_Gustavo-Santaolalla-The-Last-

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pizda js sem tut psa bozal :D

Ezoterik dober post. Nasploh sem tok pozno obrnil spil da nisem vedel da je ze vmes streamal game in testiral audience, ocitni je res izbral easy way out. Itak je smesno tut to, da gameplayu z abby niti ni dal konkretne priloznosti, ampak je facepalmal cel cas igranja. 

Povezava do prispevka

Pa eno resno vprašanje... Kaj je fora s temi psi? Zakaj bi blo težko ubit psa, ki ima namen tebe ubit? A če bi bili v WW2 v taborišču in bi spizdili... pa bi šli za vami s psi in vas lovili... vi nebi ubili ubogega psa, ki bi vas dobil, če bi imeli možnost? Kake buče, pobijete 150 ljudi, potem pa se jokate okrog ubogih cuckov. Jaz sem se na njih posebej osredotočil samo z mačeto in pa molotovkami. Z Abby pa sem takoj prvemu psu vrgel tenis žogico preko ograje... ona pa se mu je nekaj opravičevala :D

 

P.S.: Sem pa z Ellie na začetku tudi božal onega v mestu.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 56 minutami:

 

Valda ne bodo direktno tega govoril, prvo so pol se je pa čez čas začel valda samomoderirat :D Po leakih je bil pač hud outrage, Neil Druckmann si ne dela nobenih uslug pri 'pravih gejmerjih' s svojimi stališči, ki jih je tud pač skozi pisanje prelil v scenarije za igre. Tud to, da so trolal s tem, da so photosopal Joela na unega azijca je dost taka lol fora, jst bom reku da bi si lahko spomnili boljši marketing princip, ampak očitno so šli na masiven shock value, kar je velik folka itak pogruntal. Te leaki so jih pač zjebal, ker se je folk lahk pripravil. Sej okvirno se je za zgodbo že dolg vedl in to da Joel umre/al pa da neki bo je neki kar je blo očitno že po koncu enke, kjer ga naslikajo kot negativca (ja ne v DVOJKI, že v enki ND nakaže, da je Joel ravno tako negativc kot drugi v unem špilu).

 

--

Glede dobrega bildanja pač mava druge predstave, ker mislim, da se dvojka nadaljuje točno tam, kjer se je enka končala. Tud enka je uporabljala flashbacke, načelo nezanesljivga pripovedovalca (igraš v vlogi Joela, ampak o njemu zares zelo malo veš), načelo uniformirane pripovedi, kjer ne moreš interpretirati zgodbe samo iz stališča enega lika, ampak ga moraš interpretirati skozi širšo sliko.

 

Vse to tud uporablja dvojka. Unih pet minut, ko kot Abby božaš psa (to sceno maš tud z Ellie, sam da se z otroci kepaš...), a to res odtehta da spi s tipom od kolegice, da nakažejo, da je instrumentalna oseba poboja ful ljudi (WLF je uspešen dost na račun Abby), da jo njena sla po maščevanju pelje tok daleč, da kot Ellie žrtvuje ljudi, ki so ji najbližje (dobesedno ves folk, ki je v eni točki kej pomenil pomre). Mislim, da ne... Ta 'Abby je res fajn narativa', mi je res smešna, špil jo ma za mogoče hujšega villaina kot Ellie, ki kljub vsem pobojem pač ma nek razlog, boli me kurac, če je vedla kaj je naredu Joel... Vseeno sem na strani Ellie, brezčutna pobijalka zagotovo ni, kot tudi Abby ni sadistična prasica, kot Abby muči Joela (oziroma ga začne... ja mogoče bi eskalirala), tudi Ellie očitno muči kolegico od Abby, da izve lokacijo od Owena. Ravno tako Tommy muči ljudi za informacije, pač v tem špilu cilj upravičuje sredstvo in Abby ni mučila Joela brez razloga, ves ta folk je mislil, da je Joel kriv, da svet nima prihodnosti, dol jim je visel, če ga kdo mal 'muči'. Ni sadizem v obliki naslajanja v bolečine drugega, ampak pač to kar mislijo, da si zasluži (itak da je fucked up, sam tko je, pobil je ne sam unga zdravnika, ampak še kup ljudi, do zdravnika ne moreš brez, da pobiješ en ogromen hodnik ljudi).

 

A mi je jasno, da je določen folk po leakih postal salty? Ja. A mislim, da so upravičeno salty? Ne, ni kot da lahk kdo kej nardi, prodaja se itak kar se hoče prodajat. Pervertirane interpretacije o sadizmu likov, o temu kakšna zgodba je bila sploh v enki (pač jst se s temi interpretacijami zgodbe v enki pol kurca ne strinjam :D) in pač izbruh je za sabo potegnil ogromno toksičnosti.

 

--

 

in po tem uvodu pridemo do srži problema zakaj mislim, da je AngryJoe review u resnici potvorjen, pač model je feedal na vseh teh mnenjih, ki so se zdej gojila več mesecev, ful folka je ŽELJNO čakalo na njegov review (o njegovem mnenju so bili že seznanjeni, saj je model streamal špil) in pač deliveral je točno to, kar so vsi pričakovali. A so v teh reviewih kakršnekoli aluzije na LGBT+ tematike? Itak, da niso, ampak MENI osebno bi bilo bolj kul, da bi blo. O tem špilu se premal govori kot o POLITIČNO MOTIVIRANEM, ker to definitivno je. Ampak, kot cel špil so kle tud nianse, ne slika žensk samo kot pozitivne like in moške ne samo kot neke cucke, ampak pač proba zaobjet diazapon človeškega doživljenja, SKOZI PRIZMO DVEH ŽENSKIH PRIPOVEDOVALK. Valda mu do določene mere uspe, do določene tud ne, sam zarad vse te toksičnosti, ki zaobjemajo celotno dojemanje igre, se o temu sploh ne govori. Dobivamo mlahave reviewe ala SkillUp in mlahavo jokanje ala AngryJoe, kjer se nenehno vse opira samo na to KAJ AVTOR čuti, ne pa kaj v špilu dejansko je. Določene dogodke se napihuje, določenim se da premajhno težo. Špil je smešno simetričen, za vsak dogodek lahko najdeš njegovo nasprotje, za vsako teorijo, da je Ellie psihopatka lahko najdeš teorijo, da je Abby psihopatka, ali pa ,da sta obe samo totalno messed up. In to folku dogaja in ne dogaja obenem. Špil NE PUSTI, da si ustvariš samo eno mnenje, samo to je dobro, to je slabo, to je nekaj srednjega, zahteva od tebe, da kritično premisliš o tem kaj se zares dogaja.

 

Velik govorimo o gameplayu (sploh se spomnim Tomažka), kako so določene stvari še zmeraj preveč gamificirane, ampak jst štekam zakaj, folk ne šteka, da gre za IZJEMNO casual igrico, ki stremi k dostopnosti, ker se ukvarja s tako zajebanimi tematikami. Da so nardil špil, ki ima res tako kompelksen odrasel plot in ga napopali na igrico, ki jo lahko obrne tudi 7 letnik je pač neki kar folk draži in mu mori, zakaj ni tud gameplay napredoval v drugih ozirih razen cinematičnosti. Ker gameplay je strašljivo cinematičen in čudovito animiran, da je špil res v užitek, ampak ni pa posebi napreden. Tukaj tudi pridemo počaso do konca špila, ki pač se ne opravičuje in celo provocira in nateguje igralca, pač a je to prav? Ne vem, mogoče. Ni kot, da je kakšen DRUG AAA špil do sedaj poskusil, mislim, da je TLOU2 do sedaj najbolj unikaten špil, bolj unikaten kot TLOU1, ki je bil sicer čudovit v svojem poskusu predstavljanja več vidikov, ampak je bil v srži še zmeraj preprosto zgodba in to enim ne dogaja. Želeli bi si, da bi bil tud TLOU2 preprosta zgodbica, sam pol ne bi bil TLOU2.

 

--

 

Zato je review AngryJoe smešno omenjat kot kaj mu gre na živce, ker samo parafrazira mnenja mnogih in je v tem oziru preprosta politična gesta - to je nekaj kar so njegovi fani hotl in kar vsi ponavljajo. A je to resnična interpretacija? ziher je ENA od interpretacij, če je pa on in teh nekaj negativnih reviewerjev iskrenih v svojih mnenjih bom pa prepustil vam, glede na to, da je tudi na mn3 dovolj velika količina ljudi, ki jim je špil točno tako plehak in brezvezen, bi rekel, da lahko da je iskren, ampak nič manj motiviran s tem, da se prikupi svojemu core občinstvu. Tko kot ostali. Pol/antipol.


Razlika je v flashbacku na začetku igre, z namenom predstavitve univerza(začetek zgodbe in likova izkušnja z njim) in pa flashbacki za flashbacki V flashbackih, da ti na momente skorajda ni vec jasno kje kurca si.

 

Drugace point ni to da je Abby predstavljena kot popolnoma pozitiven lik brez napak. Problem je v kombinaciji tega kar o njej že vemo - da je na izjemno sadističen ubila nam priljubljenega lika, in pa zelo nenaden 180 stopinjski obrat, ki jo več kot očitno želi naenkrat predstaviti v pozitivni luči.   Nisem edini ki je vec kot prevec jasno videl skozi zaveso namena “stričkov iz ozadja”, in to je vs scenam dodalo zelo ogaben priokus. To seveda spremlja dejstvo da Abby seveda spominja na Transeksualno zensko, ali pa celo tipa. Na sploh je njem spol zelo nejasen, in to je narejeno nenamerno.

 

Glede mučenja pa mislim da se motiš.

 

Kot si napisal, Ellie, Tommy in pa v prvem delu tudi Joel, so vedno mučili le z konkretnim razlogom, ko druga opcija ni obstajala. Ellie Noro muči z razlogom da dobi informacije o lokaciji od Abby. Isto je počel Joel v prvem delu.

 

Zakaj Abby muči Joela?

Če bi delala to le v kapacilteti tega kar si zaspuži bi ga ubila.. Zakaj dodatno mučenje? Najbrz ker se ji samo smrt ne zdi pravična, saj je izgubila fotra. To seveda ni fer že iz prve, ampak v vsakem primeru to počne iz lastnega občutka pravičnosti, torej iz lastnega zadovoljstva. Z drugimi besedami - iz užitka.

 

Zaenkrat ne bom nadaljeval, saj si že napisal da me boš itak ignoriral, tako da najbrž nima smisla. Lahko pa seveda nadaljujemo, jaz rade volje.

 

Povezava do prispevka
Static reče pred 26 minutami:

Glede mučenja pa mislim da se motiš.

 

Kot si napisal, Ellie, Tommy in pa v prvem delu tudi Joel, so vedno mučili le z konkretnim razlogom, ko druga opcija ni obstajala. Ellie Noro muči z razlogom da dobi informacije o lokaciji od Abby. Isto je počel Joel v prvem delu.

 

Zakaj Abby muči Joela?

Če bi delala to le v kapacilteti tega kar si zaspuži bi ga ubila.. Zakaj dodatno mučenje? Najbrz ker se ji samo smrt ne zdi pravična, saj je izgubila fotra. To seveda ni fer že iz prve, ampak v vsakem primeru to počne iz lastnega občutka pravičnosti, torej iz lastnega zadovoljstva. Z drugimi besedami - iz užitka.

Po mojem spominu Ellie še parkrat zašutira Noro s palco, ko že izve te informacije. Vsaj ene tri udarce še kasira naknadno

 

Glede Abby. Ta narativa, ki si jo podal spodaj: lasten občutek pravičnosti = občutek zadovoljstva = užitek, pa se mi zdi privlečena za lase. Ja. Sama smrt ji je premalo, samo v tem "mučenju" vsaj jaz ne zaznam neke fetišistične note. Recimo fetišistično noto ima Negan, ko v Walking Dead razsuje glavo Kitajcu, če malo primerjamo na videz podobne prizore

 

Ko smo ravno pri Kitajcih --- kaj ga najebe Kitajc v TLOU 2 haha, prav uno vsem likom je vseeno zanj. Sem upal vsaj na kak nod v unem intermezotu od Ellie/Dina lajfa

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ja stari tako je dan danes.. ljudje premorejo vec socutja do zivali kot do same cloveske rase.. vprasi mefija kaj si misli.. ma sej je prav tako. Nekatere zivali se res smatra kot stvari in je res grdo videt kako se obnasajo do njih. 

Ma to je vse res, ampak ti psi v igri, kot psi v koncentracijskih taboriščih, kot marsikateri drugi, so vzgojeni za lov in ubijanje. Ne vem zakaj bi čutil simpatijo do take živali, ki lovi mene. Al bi se mu tisti ljubitelji nastavili in rekli: pa kje si kuži lep buci bu...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ma to je vse res, ampak ti psi v igri, kot psi v koncentracijskih taboriščih, kot marsikateri drugi, so vzgojeni za lov in ubijanje. Ne vem zakaj bi čutil simpatijo do take živali, ki lovi mene. Al bi se mu tisti ljubitelji nastavili in rekli: pa kje si kuži lep buci bu...

Ne sej imas prav.. vsak animalist bi ga ubil in ubranil svej lafj.. sam dan danes nimamo takih problemov kot so jih imeli vcasih, tudi glede prehrane in to.. tako da se gleda na te stvari malo drugace.. je pa v izi hinavsko, ker ce se bi situacija sprmeremenila, se bi tudi tej animalisti in to v trenutku

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 minutami:

Po mojem spominu Ellie še parkrat zašutira Noro s palco, ko že izve te informacije. Vsaj ene tri udarce še kasira naknadno

 

Glede Abby. Ta narativa, ki si jo podal spodaj: lasten občutek pravičnosti = občutek zadovoljstva = užitek, pa se mi zdi privlečena za lase. Ja. Sama smrt ji je premalo, samo v tem "mučenju" vsaj jaz ne zaznam neke fetišistične note. Recimo fetišistično noto ima Negan, ko v Walking Dead razsuje glavo Kitajcu, če malo primerjamo na videz podobne prizore

 

Mislim da ne.

 

Ce sem prav dojel sceno, Ellie zacne tolct po Nori preden izve kakrsnekoli informacije. Kakor razumem je namignjeno da je to "zacetek mucenja", torej le-to pripelje do izdaje informacij.

 

Ja, saj ne mislim nic seksualnega. Bolj pac - mucenje je nepotrebno, edini razlog zakaj se dodatno povzroca bolecino je zato ker Abby to hoce. Nikakrsen zunanji vpliv jo ne sili v to.

 

Edino ce je morda interpretacija da kao ji je neprijetno to pocet, ampak pocne izkljucno ker je iz njenih oci to "fer". Kao nek filing vracanja karme v balans, al neki. Ampak ce so sli za tem bi IMO morali kaj rect na to temo, ker je res izjemno specificno. Ampak ja, jaz nisem dobil da ji je neki neprijetno, bolj kot da je polna besa in sprosca jezo, torej dela to iz lastnega zadovoljstva.


Je pa tudi res da kasneje itak pokazejo da WLF redno muci folk, tako da mislim da ni prevec za lase privleceno trdit da so se toliko navadli na to da jim je kul.

Povezava do prispevka
Static reče pred 1 uro:

zelo nenaden 180 stopinjski obrat, ki jo več kot očitno želi naenkrat predstaviti v pozitivni luči. 

 


Ma ni, da jo želijo predstaviti tako pa tako ...  pač kasneje vidiš zgodbo iz njene perspektive  in glede na vse so potem njene reakcije dost realne glede na karakter, ki ga ima.

Nasilje rodi nasilje in kle ga je Joel začel, ko je ubil njenega fotra pa verjetno še cel kup znancev.
In glede na to, da je Abby v "sedanjosti" tipična militantka, se zdi vse dost logično na koncu.
Lahko bi tud drugače reagirala - ampak glede na vse so se odločil za Pulp fiction "Marvin, what do you make of all this?" - varianto ... mislim glede mučenja Joela in šoka, ki ga ob tem gamer doživi.

Mogoče še več nepričakovanih reakcij je bilo od Ellie, ko je likvidirala ljudi v situacijah, ko ne bi bilo treba.

Na primer proti koncu bajkerja, ki ji je povedal kje je Abby, ko je bil itak že pokriplan.
Oziroma iz homeopatske oziroma ne vem kakšne perpektive - ali upraviči 500+ pobitih bitij za maščevanje enega človeka?

Če še drugače pogledaš ... zanimivo je, da niso dali v teh momentih razvijalci možnost odločitve na igralca pa več možnosti razpleta in koncev? 
Ampak potem TLOU2 ne bi bila to kar je. Ne bi videli kaj se zgodi, če ne bi v večini primerov kliknil "bad "guy"" izbiro ... mogoče je ravno zaradi tega tolk kontroverznosti (ker velikokrat ni pričakovanih reakcij določenih likov)?
 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 38 minutami:

 

 

Ko smo ravno pri Kitajcih --- kaj ga najebe Kitajc v TLOU 2 haha, prav uno vsem likom je vseeno zanj. Sem upal vsaj na kak nod v unem intermezotu od Ellie/Dina lajfa

 

Ja ful teh stranskih likov je slabih :D Za kitajca mi je blo vseeno, za Owena tut, res kar en karakter, Meg je bla krena ampak je njeni smrti nosečnost dala leaverage da si nekaj čutil, mehičan je bil cringe na dveh nogah zavit v tortiljo, preostalega ganga od abby se pa niti ne spomnim. Še Tommy ki niti ni tok stranski lik je bil čuden v tem špilu. Dost zamujena priložnost imo, sploh ker vse tako carsko posnamejo in je ful potenciala. Isaac mi je bil naprimer kar kralj v tistem runtimeu kar ga je mel, njega so posrečeno nardil. 

Povezava do prispevka

Ker sam nimam dovolj notranje moči zgleda, da nebi kliknil na temo, bi mi osebno blo najbolj kul, če bi se zaklenila :D Saj vem, da itak noben ne bo za to. Ampak vedno, ko odprem in kaj preberem je sestavljeno iz 3 različnih postov, potem pa se samo obrača besede in kaka doda že 10 strani. In ziher se bo še vnaprej gonilo eno in isto, saj ni kaj drugega povedati. Enim je v zgodbo dodana Abby sedla, drugim ne, enim je ona boljši lik, drugim Ellie... Kot mlin na veter, zgornja veternica je nov post, ko se obne za 360 stopinj, pa se vse ponovi... Zeh...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Meni je Abby ql lik.

Ne sicer tako ql, kot Ellie, Joel al pa Tommy... al pa un klošar iz prvega dela... al pa kanibal iz prvega dela. Tudi ne tako ql, kot negro duo iz prvega dela. Je pa tam nekje med ql družbo.

Lahko bi naredili kak crossover z Gears of war serijo pa bi dali Abby tja not. Samo ne vem še na katero stran

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 1 uro:


Ma ni, da jo želijo predstaviti tako pa tako ...  pač kasneje vidiš zgodbo iz njene perspektive  in glede na vse so potem njene reakcije dost realne glede na karakter, ki ga ima.

Nasilje rodi nasilje in kle ga je Joel začel, ko je ubil njenega fotra pa verjetno še cel kup znancev.
In glede na to, da je Abby v "sedanjosti" tipična militantka, se zdi vse dost logično na koncu.
Lahko bi tud drugače reagirala - ampak glede na vse so se odločil za Pulp fiction "Marvin, what do you make of all this?" - varianto ... mislim glede mučenja Joela in šoka, ki ga ob tem gamer doživi.

Mogoče še več nepričakovanih reakcij je bilo od Ellie, ko je likvidirala ljudi v situacijah, ko ne bi bilo treba.

Na primer proti koncu bajkerja, ki ji je povedal kje je Abby, ko je bil itak že pokriplan.
Oziroma iz homeopatske oziroma ne vem kakšne perpektive - ali upraviči 500+ pobitih bitij za maščevanje enega človeka?


Če še drugače pogledaš ... zanimivo je, da niso dali v teh momentih razvijalci možnost odločitve na igralca pa več možnosti razpleta in koncev? 
Ampak potem TLOU2 ne bi bila to kar je. Ne bi videli kaj se zgodi, če ne bi v večini primerov kliknil "bad "guy"" izbiro ... mogoče je ravno zaradi tega tolk kontroverznosti (ker velikokrat ni pričakovanih reakcij določenih likov)?
 

 


Res nisi mel občutka da res hardcore manipulativno igrajo na noto empatije?

Razumem da Abby ni predstavljena kot pure good guy, to itak, ampak.. Začne se z Abby ko je bila mlajša. Celotna scena v njeni mladosti gre na hardcore v smer empatije. Najprej ufurajo njen odnos z fotrom. Meni osebno je že to bilo mega cringe. Fotr kar nek beta, lastna hčerka ga neki zajebava in se dela norca iz njega. Cel je nek podrejen in ful prijazen, kao fuuul overly good guy. Takoj prvo, kaj naredijo? Fotr je tak good guy da rešuje nedolžne živali v okolici. Ta rešena živa ma potem seveda mladiče.

 

Naprej, spoznamo Abby in okolico kjer živi. Ona tam valda boža neke pse in je vsa prijazna. Random folk jo ogovarja, kao ful smo frendi lej, ljudje jo imajo radi. Nek dedek al fotr al kaj od Mannya (se mi zdi, ne spomnim se najbolje - res mi je med celotnim drugim delom igre bilo tako vseeno za zgodbo..) jo tam neki ogovarja (glej ga bogi dedek, tud oni imajo familijo, in rad ima Abby!)

 

Nevem no, meni je bilo to res tako očitno in your face manipuliranje s tem kaj nej čutimo. Ampak meni so take stvari jasne že dolgo časa. Nič novega in revolucionarnega mi ni da pomisliš na to da tudi ljudje ki jih sovražiš zaradi kakršnegakoli razloga imajo svoje kolege, familije, življenja...

 

Vse kar bi po moje morali naredit z Abby da jo uspešno humanizirajo je da se malo pokaže da tudi ona dela napake, da ima šibkosti ki so kaj več kot strah pred višino. Da se nekdo drug do nje obnaša nepošteno, da ima svoje strahove, dvome, ambicije.


Temu se celo približajo tam kjer jo Mel pošlje v kurac, ampak niti na tem delu ne pustijo da Abby pove do konca ("I know I haven't always done the right thing...") ampak jo Mel instant prekine.

 

Mene osebno je pa poleg vsega tega tudi izjemno motil feminističen del Abby. In sicer to da so njene pretirano ogromne roke praktično v vsakem shotu vedno v prvi sliki. Problem je tudi to da mišice niso prav dobro animirane. Zaradi tega v določenih pozicijah izpadejo relativno normalne za žensko ki bilda, večinoma pa izgleda tako ridiculously nerealno da res enostavno nisem mogel pozabit na to. To je do neke mere pač težava pri meni, ampak dobro, opisujem svojo izkušnjo :)

 

Ja, to itak, sej Ellie tudi zame ni nikakršen good guy. Ampak mi je Abby vseeno dosti hujša iz vidika morale, pač nikoli nepotrebno ne povzroča čimveč bolečine nekomu "just because".

 

Odgovarjam na boldano, z ostalim se strinjam :)

 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 52 minutami:

Ker sam nimam dovolj notranje moči zgleda, da nebi kliknil na temo, bi mi osebno blo najbolj kul, če bi se zaklenila :D Saj vem, da itak noben ne bo za to. Ampak vedno, ko odprem in kaj preberem je sestavljeno iz 3 različnih postov, potem pa se samo obrača besede in kaka doda že 10 strani. In ziher se bo še vnaprej gonilo eno in isto, saj ni kaj drugega povedati. Enim je v zgodbo dodana Abby sedla, drugim ne, enim je ona boljši lik, drugim Ellie... Kot mlin na veter, zgornja veternica je nov post, ko se obne za 360 stopinj, pa se vse ponovi... Zeh...

Vse kul ... Samo zakaj bi pol mel forum, če bi zaklenil debato? :D

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

Vse kul ... Samo zakaj bi pol mel forum, če bi zaklenil debato? :D

Vsak bi moral imeti nek čut in ugotoviti, da se je že xy krat ponovil in dobil xy krat isti odgovor. Bi blo branje dosti bolj zanimivo in tekoče. Obstajajo številne neobdelane teme, da se z novimi debatami in dilemami upraviči naziv Forom. Samo moje skromno mnenje ;)

Povezava do prispevka

Lol če sem prcal. Bmk če se mate voljo v vsakem drugem stavku ponavljat in se o istem menit v krogu 4 ljudi, kjer niti po 10 straneh noben ni spremenil mnenja in 30 napiše isto. Smešno in zabavno je, tak da keep going :D

 

V gostilni pa je drugo blo. Tisto je resna tema in tako edina, kjer se naj nebi menlo o igrah. Igram je drugače cela izba namenjena, vi (ali kdo je pač bil) pa ste jo okužili z debato o igrah ;)

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 1 uro:

Igrati z abby je podobno, kot bi igral nacija v ww2 igri. Lahko da je kakšen hans celo simpatičen ampak še vedno je napačni strani.

 

S to razliko, da če bi igral nacija, tud približno ne bi bilo takega histeričnega backlasha :)

Povezava do prispevka

Igranje pretežno pozitivnega lika nacija, ki ga zelo očitno lomijo moralna vprašanja in ki išče odrešitev, ne bi poželo takega histeričnega backlasha v 2020? Resno? Za katerim kamnom točno ti to živiš? :D:D

 

Model, akcijski film, v katerem bel tip v Bangladešu pobija lokalne mafijce, požanje histerični backlash :D 

https://boundingintocomics.com/2020/05/14/chris-hemsworths-netflix-film-extraction-decried-as-problematic-islmaphobic-and-racist-calls-for-people-to-boycott-it/

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

Igranje pretežno pozitivnega lika nacija, ki ga zelo očitno lomijo moralna vprašanja in ki išče odrešitev, ne bi poželo takega histeričnega backlasha v 2020? Resno? Za katerim kamnom točno ti to živiš? :D:D

 

Model, akcijski film, v katerem bel tip v indiji pobija indijske mafijce, požame histerični backlash :D 

https://boundingintocomics.com/2020/05/14/chris-hemsworths-netflix-film-extraction-decried-as-problematic-islmaphobic-and-racist-calls-for-people-to-boycott-it/

 

Model, ta članek je dobesedno samo repost in beden poskus validacije mnenja in par twitter postov random SJW črnke. Neki backlasha zarad Extractiona je očitno bilo, ampak tbfh prvič slišim za to, kar ti pove kok kredibilen je ta "članek" in kako močan backlash je tole bil :D Magar pogooglaj "extraction backlash" in poglej news source, ki so o tem pisali, pol pa za foro pogooglaj še "the last of us 2 backlash" in primerjaj, kdo je pisal o tem. Valjda bodo vedno histeriki na eni ali drugi strani, sam vprašanje a je bolj glasen internet al MSM.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...