Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

TLOU1 mi je dalec najboljsa narative heavy linearna igra. 

 


Dobre so mi se:

Uncharted serija

Half life serija

Portal serija

Shadow of the Colossus

Ori serija

Resident Evil 4

Dark Souls serija

RDR2

 

 

 

Niso ravno big budget, ampak:

 

Inside

Limbo

Little Nightmares

 

 

Sigurno jih je se ogromno, sam tako out of the blue jih je tezko nastet.

 

Veliko teh ni ravno ful narative heavy, ampak pac, single player izkusnje ki so precej linearne in imajo vsaj neko zgodbo zraven.

 

Fak, preigrat moram psychonauts, nujno. Je res tako dobra kot jo hvalijo?

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

par dobrih pointov v videju, na kratko:

 

neil in bruce prevzameta vajeti pri uncharted 4, dobimo najboljši uncharted v seriji

 

neil prevzame vajeti pri last of us 2, dobimo najboljši last of us v seriji

 

škoda da pri ostalih pointih pointih tako mimo poka, se vidi, da se ni lih poglobil v ozadje igrice, škoda da je fant tako len

 

saj je še mlad

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 4 minutami:

A se ti da recapat?

 

Studio izgubil vec kot 70% originalnih memberjev.

Druckmana pred casom pod vplivom ostalih - te so filtrirali njegove ideje, mu povedali kaj ne deluje - Nastali so legendarni naslovi s strani NDja.

Druckman zgodbo podobno TLOU2 poizkusil pushat ze prej, odlocili so se da enostavno nima smisla in izdali TLOU1.

Za TLOU2 je bil Neil spuscen z vajeti, dobili smo skropucalo od storytellinga z ogromno nesmisli in slabim pacingom.

 

Povezava do prispevka

No... saj vem, da sta obe strani zgodbe po svoje pravilni. Vseeno pa tudi največji ljubitelji ne morete spregledati tisoče tistih, ki jim zgodba pač ni dogajala. Ne vem zakaj je potrebno to temo načenjat znova in znova. Jebi ga... me veseli za tiste, ki jim je bla všeč, vi pa tudi morate sprejeti, da enim pač ni bila vrhunska... to je to in prav je tako, da je enim všeč nekaj, drugim drugo. Ne rabi nobena stran zdaj biti užaljena na nasprotno.

Povezava do prispevka

@tomazekVse lepo in prav, sam čemu govoriš, da smo tisti, ki jim je bila igra všeč nestrpni do tistih, ki jim ni bila. Static, ki mu ni bila zgodba všeč, vedno znova načenja debato.

 

Evo sem ti malo pofiksal post:

tomazek reče pred 4 minutami:

No... saj vem, da sta obe strani zgodbe po svoje pravilni. Vseeno pa tudi največji haterji ne morete spregledati tisoče tistih, ki jim je zgodba pač dogajala. Ne vem zakaj je potrebno to temo načenjat znova in znova. Jebi ga... žal mi je za tiste, ki jim ni bla všeč, vi pa tudi morate sprejeti, da enim je pač bila vrhunska... to je to in prav je tako, da je enim všeč nekaj, drugim drugo. Ne rabi nobena stran zdaj biti užaljena na nasprotno.

 

Povezava do prispevka

Sem že prej zasledil, da te moti, če se folk pogovarja o igricah na forumu kjer se pogovarjamo o igricah. WTF? XD

Pač ti ignoriraj debate, ki te ne zanimajo ane?

 

Sicer pa te na polno razumem. Mene tudi moti politika v gostilni. Sam tukaj imaš vsaj namensko temo, ki jo komot lahko ignoriraš v celoti.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Static reče pred 10 minutami:

Dej ke kit nestoj razvaljavat.

A sem napisal kaj kar ni res?

Po moje imata obe strani dobre argumente. Kar je povsem normalno, ker gre za igro, ki dobesedno skuša razdvajati folk.

Reku sem samo to, da Tomažek naslavlja napačno stran, ko pravi, da se obuja temo.

 

Torej? Kje je problem?

Povezava do prispevka
Static reče pred 5 minutami:

Ce je zate to da rinejo transeksulalce in osebe z vprasljivim spolom v igre, zraven pa se fokusirajo se na njihovo seksualnost "neproblematicno" potem pac nimava iste definicije besede "problematicno".

Ne grem se političnih debat, sry. BMK kaj si ti (ali kdorkoli drugi) misli o teh stvareh. Predvsem glede na to s kakim tonom govoriš o tem. No thx.

 

Sicer pa se strinjam s tabo. Nimava istega pogleda na te stvari.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Model zakaj je pri kateremkoli pogovoru z tabo treba prvo povedat da ne mislis nic slabega in da se ne razburjat za brezveze? Kaksne politicne debate? Kaksnim tonom?

 

Prav konstanten obcutek da samo isces nek razlog da bos lahko rekel "Aha evo ta je slab, zato se moti"

 

Abby je namerno narejena dvoumno glede spola.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...