Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

Men zveniš kot nekdo, ki so mu trans ljudje čudni. Če se motim, pol my bad, sam po moje se ne motim.

To, da ti napišeš, da ni res mi žal ne poda nobene resnice, tko da pol se raje sploh ne pogovarjam.

 

tl;dr

KE RIT reče pred 10 minutami:

Sicer pa se strinjam s tabo. Nimava istega pogleda na te stvari.

 

Povezava do prispevka
Static reče pred 19 minutami:

Ce je zate to da rinejo transeksulalce in osebe z vprasljivim spolom v igre, zraven pa se fokusirajo se na njihovo seksualnost "neproblematicno" potem pac nimava iste definicije besede "problematicno".

Točno to Static. Zato pa je tako na svetu, ker se ljudje delijo v pole... in na koncu izapdejo čudni ravno tisti, ki pač ne sprejmejo neke psihološke anomalije kot nekaj vsakdanjega in čisto normalnega.

Povezava do prispevka

a ne bi ti imel lepšega lajfa, če bi se nehal ukvarjat s tlou2?

 

tako dolgo dolgo (v forumskem kontekstu dolgo) nič, pol pa spet uletiš z nekim čudaškim videjom, ki te čist striggera in spet padajo trans in mišice hejti in spet jeza in pena okrog ust in to

 

giphy.gif

Povezava do prispevka

Kaksna pena okoli ust? Pac video mi je bil suggestan na YT, ogledal sem si ga in tip razlozi kako in zakaj je prislo do zgodbe ki je nastala v TLOU2. Kjer je penjenje in triggeranje?

 

Ne bi imel ti lepsega lajfa ce ne bi visel cele dneve na forumu?

Povezava do prispevka
Static reče pred 1 uro:

Stari moj zadnje tri interakcije ki sva jih imela so bile:

 

Kekit: *Obtozba
Jz: Model motis se, ni tko
Kekit: Aja sori pol my bad

 

A se ti ne zdi da se tukaj stalno pojavlja en in isti problem?

Edini krat ko se je to zgodilo je bilo, ko sem reku, da nimaš PS4.

 

Dej resno, meni se ne da pogovarjat o tem kaj ti smatraš kot normalno ali ne v igrah. Nehaj mi utrujat že enkrat.

Povezava do prispevka
Static reče pred 5 urami:

Ni vecina tu gor rekla da je bil SJW stuff problematicen? Pa zelite se cimvec taksnih? :S

 

KE RIT reče pred 5 urami:

SJW stuff v TLOU2 je lahko problematičen izključno anti SJW paranoikom ali (closet) homofobom imo.

 

Če ne bi folk izpostavljal SJW contenta v igri, sploh ne bi šel za tem, da je karkoli """narobe""".

 

 

Nihce te ne sili da zacenjas? :nicjasno:

Povezava do prispevka
Static reče pred 5 minutami:

Nihce te ne sili da zacenjas? :nicjasno:

Nihče me tudi ne sili nadaljevati.

Povedal sem kar sem imel za povedat v tistem enem postu.

A boš zdaj počasi dal mir?

 

EDIT: Sem pa tbh res čisto pozabil na un post. Mislu sem, da je uno razvaljivanje bilo namenjeno naslednjemu postu, ki je bil naslovljen tomažku.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Smrk reče pred 1 uro:

Jest mu jih sam vracam za bratranca  :D sem mu dal enega, pa je revez cist popizdil in mi sel minuskat mesec+ stare poste, tko da zgleda jih hoce se. 

 

Zgleda je revez Smrk cist popizdil na moj post, in takoj sel minuskat. Po tem ko sem mu vrnil svoje seveda ni ostal dolzan in pominuskal celo temo :rofl:

 

Drugace si ti meni naspammal ~30 minuskov, jaz tebi 10. Vemo kdo je revez ki popizdeva :rofl:

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 6 urami:

Ce je zate to da rinejo transeksulalce in osebe z vprasljivim spolom v igre, zraven pa se fokusirajo se na njihovo seksualnost "neproblematicno" potem pac nimava iste definicije besede "problematicno".

Zakaj bi bilo problematično, da dajo transeksualce v igro? Ok, štekam da ti subjektivno ni kul, samo da je prav problematično? 

Povezava do prispevka

@Smrk @Static

 

Kdaj bo dovolj minusev potalanih ? Pri kateri številki se mislita ustavit ? Koliko sorodstva še mislita vključit v ta fajt ?

Kdo od vaju bo končal ta nesmiseln cikel sovraštva ? :no:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:rofl:

 

Tole služi kot en lep prikaz kako daleč od realnosti ter kako idiotski je sam konec v igri. Kakšno odpuščanje neki :lol:

Cikel maščevanja se lahko konča samo s smrtjo ali totalno podreditvijo enega izmed udeležencev. 

Tu je ND res konkretno zajebal.

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 9 urami:

Zamisli si kok mors bit sele bogi v kepo, da naredis AE in se z njim pretvarjas, kao da si lasten bratranec iz amerike, da lahko se z njim talas pravicniske minuske ljudem, ki se ne strinjajo s tvojim pogledom na lik v eni igrici :D in pol je tak clovek se pameten o patetiki in minuskanju :avadodo: never change, @Static 

 

3 mesece 2 minusa na dan. Ho-ly shit. In pol tak pametuje o tem kdo je bogi v kepo.

 

 

ĆAMIR reče pred 8 urami:

Zakaj bi bilo problematično, da dajo transeksualce v igro? Ok, štekam da ti subjektivno ni kul, samo da je prav problematično? 

 

To samo po sebi ni. Ce bi bil v igri naprimer samo Lev, bi bilo super. V resnici imas pa tolko teh neumnosti da kar glava boli.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 minutami:

Zdaj... ne da se mi (in tudi čisto po naključju sem bil summonan v to temo), ampak vseeno: upam, da se bo debata nadaljevala po neki normalni poti.  Bo šlo?

 

Ja komot.

 

Torej, zakaj ostali mislite da je nastalo to skropucalo od storytellinga. Je dejansko kdo uzival v vseh teh flashbackih o Abby in njeni preteklosti? Jz sm prav umiral zraven.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 7 minutami:

 

Ja komot.

 

Torej, zakaj ostali mislite da je nastalo to skropucalo od storytellinga. Je dejansko kdo uzival v vseh teh flashbackih o Abby in njeni preteklosti? Jz sm prav umiral zraven.

Pa daj spizdi no s tem razširanjem slabe volje, ja slaba igrica ti je, smo dojeli. Fak dejansko sem bil potrpežljiv do zdej, samo ti maš dejansko nek problem al kompleks. Kr neki moriš že en mesec. Ja najslabša zgodba vseh časov je, Abby je ogabna in nasploh je za postrelit vse SJW-je. Je zdaj OK, lahko daš mir? 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 10 urami:

Pa daj spizdi no s tem razširanjem slabe volje, ja slaba igrica ti je, smo dojeli. Fak dejansko sem bil potrpežljiv do zdej, samo ti maš dejansko nek problem al kompleks. Kr neki moriš že en mesec. Ja najslabša zgodba vseh časov je, Abby je ogabna in nasploh je za postrelit vse SJW-je. Je zdaj OK, lahko daš mir? 

 

Sirjenjem slabe volje? Zveni kot da ne mores sprejet dejstva da nekomu igra pac ni vsec.


Pac debatiram o igri v njeni namenski temi. Me lahko nehas nadlegovat?

 

Hvala!

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Pač ne vem, meni se zdi ponavljajoče uletavanje v temo z enim in istim statementom "igra je fail v storytellingu in ima SJW elemente" pač širjenje slabe volje. Saj da ne bo pomote, to je pogost modus operandi večine komentatorjev in forumov online, pač povsod je kreganje in zabijanje. Zraven tega nepovratno zraven potegneš "minuski tematiko", ki ji sledi cela vojska shitty postov. To ni povsem tvoja odgovornost, da ne bo pomote, jo pa vsekakor spodbujaš.

 

Komot sprejmem, da ti igra ni všeč, pač to je res povsem legitimen stand, samo na eni točki pa tudi lahko realno nehaš utrujat s tem podatkom, ker smo ga vsi dojeli in ponotranjili. Pa da ne bo pomote, ni to sam forumska zadeva. Tudi da bi mi IRL nek kolega uletaval vsak drugi dan s tem, kako je nekaj bedno, bi mu rekel, naj neha.

 

Pač res se obnašaš kot ena new age snowflake feministka, bu hu hu likinja v igrici ima mišice in v igrici nastopa transspolna oseba bu hu hu muh moška industrija igric 2/10 najslabši storyline ever!

 

Povezava do prispevka

Zanimivo da TLOU2 ne prikazuje tudi tezkega zivljenja ljudi barvitih koz saj to je dandanes aktualno in precej problematicno. Lahko bi dodali kaksnega temnejsega lika, ki se mascuje nad zlobnimi belci za vse kar so njihovi predniki naredili.

 

Glede na to da se spil posvecuje izkljucno samo trans problematiki in nic rasizmu, mislim, da je spil kar malo rasisticno ignoranten in bi ga morali boycottat. 

 

A ste sploh videli kaj se je pred kratkim zgodilo George Floydu? Strasno!!! 

  • Nekul -1 2
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka
Static reče pred 46 minutami:

 

Sirjenjem slabe volje? Zveni kot da ne mores sprejet dejstva da nekomu igra pac ni vsec.


Pac debatiram o igri v njeni namenski temi. Me lahko nehas nadlegovat?

 

Hvala!

 

Tvoje početje bi na proper moderiranem forumu pomenilo konstantne banane zarad driveby postov ki nimajo drugega namena kot provocirat. Definitivno pa nisi edini ki to počne. Sam eni so del elite pa jim noben ne teži zarad tega ;)

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 3 urami:

Pač ne vem, meni se zdi ponavljajoče uletavanje v temo z enim in istim statementom "igra je fail v storytellingu in ima SJW elemente" pač širjenje slabe volje. Saj da ne bo pomote, to je pogost modus operandi večine komentatorjev in forumov online, pač povsod je kreganje in zabijanje. Zraven tega nepovratno zraven potegneš "minuski tematiko", ki ji sledi cela vojska shitty postov. To ni povsem tvoja odgovornost, da ne bo pomote, jo pa vsekakor spodbujaš.

 

Komot sprejmem, da ti igra ni všeč, pač to je res povsem legitimen stand, samo na eni točki pa tudi lahko realno nehaš utrujat s tem podatkom, ker smo ga vsi dojeli in ponotranjili. Pa da ne bo pomote, ni to sam forumska zadeva. Tudi da bi mi IRL nek kolega uletaval vsak drugi dan s tem, kako je nekaj bedno, bi mu rekel, naj neha.

 

Pač res se obnašaš kot ena new age snowflake feministka, bu hu hu likinja v igrici ima mišice in v igrici nastopa transspolna oseba bu hu hu muh moška industrija igric 2/10 najslabši storyline ever!

 

 

Ja caki al, tako kot imajo ostali pravico ponavljat non stop kako jim je kul x, jaz lahko povem kako mi ni kul y.

 

To da nihce ni sposoben kontrirat argumentov zakaj so te stvari narejene povrsno pa ni moj problem. Sam da ne bo potem kdo zmotno misil da si z tako izjavo slucajno kaj legitimno kontriral: 

 

Navedek

Pač res se obnašaš kot ena new age snowflake feministka, bu hu hu likinja v igrici ima mišice in v igrici nastopa transspolna oseba bu hu hu muh moška industrija igric 2/10 najslabši storyline ever!

 

 

 

 

Gatsu reče pred 2 urama:

 

Tvoje početje bi na proper moderiranem forumu pomenilo konstantne banane zarad driveby postov ki nimajo drugega namena kot provocirat. Definitivno pa nisi edini ki to počne. Sam eni so del elite pa jim noben ne teži zarad tega ;)

 

To da nimajo drugega namena kot provocirat je tvoja interpretacija mojega pisanja. Jaz zelim imeti resno globoko debato o tem zakaj je storytelling slab. V tem pac uzivam, in glede na to da je to javni spletni forum me preseneca da vam to tako stopa po zivcu.


No, ubistvu me ne preseneca, ker razumem da gre enostavno za kombinacijo kognitivne disonance, odmevnega mehurcka in pa nesposobnostjo kritike studia/serije, katere fani ste.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 1 uro:

Ja caki al, tako kot imajo ostali pravico ponavljat non stop kako jim je kul x, jaz lahko povem kako mi ni kul y.

 

V bistvu ja, zadevo lahko povzameš v kakšnih cirka 5 postih, kajti sedaj kot opažaš imamo resen derail. Pogovor teče o bedarijah namesto o sami igri.

 

Ponavadi je tako, da če si že spustil kritiko na to igro, počakaš na output, na podlagi katerega se lahko nadaljuje ontopic. Če mi kakšna igra ni všeč, pač ne hodim v tiste teme pisat karkoli, ampak tiho kaj preberem. Včasih kje spustim kakšne 2-3 poste, da je določena igra kozje sranje, če se mi že da, ampak eno je resna kritika, drugo pa utrujanje v obliki nadaljnjega klamfanja 143 postov o tem zakaj ti igra ni všeč.

 

Static reče Dne, 1. 8. 2020 at 16:57:

Ce je zate to da rinejo transeksulalce in osebe z vprasljivim spolom v igre, zraven pa se fokusirajo se na njihovo seksualnost "neproblematicno" potem pac nimava iste definicije besede "problematicno".

 

Dajanje transeksualcev in oseb z vprašljivim spolom v igre ni problematično in na tej točki boš nehal pisati o tem v tej temi.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Gremo full woke pravis.

 

Ok, no problem.

 

Skratka, nazaj popolnoma on topic, brez trans tematike:

 

Se komu ni dogajalo konstantno switchanje point of viewa/timelinov? Preskakovanje naprej nazaj, raziskovanje ozadja od Abby, itd?

 

Osebno sem  bil celotno drugo polovice igre pod vtisom da gre za kratek flashback ki se bo koncal vsak trenutek, tako da Abby dela nisem niti resno jemal. Poleg tega sem konstantno zelel vedet kako so konca zgodba iz vidika Ellie, tako da se mi je zelo vlekel celoten Abby del.


Ceprav ma ene par res izjemnih delov (tisti boss v bolnici na primer - top shit del igre).

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...