Skoči na vsebino

[PS4] The Last of Us 2 - spoilerji, zgodba ter in-game videoti/slike


Priporočeni prispevki

  • 1 leto kasneje...
bigboss82 reče Dne, 30. 6. 2020 at 10:29:

Sem opatil v prvo.. ma vsa ta space tematuka je pomoje nek ester egg za naslednio ND igro ki bo baje v vesolju neki sem prebral

tega ne razumem, eden najboljših emocionalnih trenutkov v špilu se zgodi v Dino/Space Muzeju, ampak ne, je samo easter egg za naslednji špil :D :D

Povezava do prispevka

vesel sem, da je blo lih zdej znižanje, lih sem prvi del prvič dokončal, tko da je blo vse sveže

 

umikanje v melee fightih je kar napeto, moraš kar dobro zadet kdaj se umaknit in kdaj udarit. bolje kot v enki, kjer si samo zamahoval

 

 

also Lev je bil čist v redu razloženo kaj je njegova situacija, zakaj ima pobrito glavo, zakaj drugo ime, zakaj zbežal od doma, zakaj ubije mtko in zakaj ga mtka sploh napade. Niti niso pretiravali, samo majhen detail v štoriji, ki zame ni imel nekih illuminati SJW podtonov, vsaj v temu primeru ne

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

tega ne razumem, eden najboljših emocionalnih trenutkov v špilu se zgodi v Dino/Space Muzeju, ampak ne, je samo easter egg za naslednji špil :D :D

Ma ne vem stari to so bli neki first impressioni..  kdo se spomne.. 2 leti nazaj je blo.. meni se je zdelo tko pac neki vstuljeno vmes, malo emo, malo ki sem takrat bral, da naaslednji spil delajp neki v vesolju.. in una scena je imela neke vesoljske scene kao to je ful pomebno a prvic omenli vesolje v TLOU like ever

 

A grafika.. ne vem, mogoce imam glede grafike vedno previsoka pricakovanja ,)

Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...

sem koncno koncal (ne vem kaj je blo, da sem vmes nehal igrat, nekje sredi abby dela sm bil - verjetno tisto, ko mas neki dobrega pa noces koncat, ker ves da bo pol konec in je to to). 

 

odlicna igrica, gut wrenching konec pa ene pet koncev prevec. fak tisti fight v vodi sm kr hotu, da ellie umre. 

Povezava do prispevka

Jest sm sam hotu, da se ves ta nasilje že 1x konča. Res sem upal da bo tam na farmi konec špila, oziroma sem bil v to kar prepričan, ampak nope, gremo še na počitnice v Santa Barbaro. Tko tud na polno nisem štekal folka, ki so zahtevali Abbiejino smrt. Itak smo jo na polno vsi hejtal, jaz recimo sploh nisem hotel igrat njenega dela najprej. Pol pa itak vidiš vse tud iz njene perspektive, poštekaš da je ta krog nasilja treba prekinit, plus vse to čezmerno nasilje in sem bil sam tisto, dej fak of Ellie, let it go že. In mi je blo super na kakšen nor tobogan igranja, čustev in igranja s čustvi so me spustili Naughty Dog. 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...