Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

izgleda, da se je nekje izgubil point mojega posta, ki je, da ne moremo povedat, ali kupit konfiguracijo, dokler ne vemo, za kakšno ceno ga ponujajo in za kateri laptop konkretno to gre...

Ker s tako konfiguracijo bi lahko šlo za tak laptop:

https://www.notebooksbilliger.de/acer+nitro+5+an517+41+r5z7+gaming+692682/eqsqid/2f163cfe-6eee-412c-9b84-a9f4da150849

 

a bi ga kupili za 2 jurja, če ga ponujajo za 1.5k? (no, res, da v tej trgovini še ni dobavljiv trenutno)?

Se pa strinjam, da je Asus ROG posebna serija z nekoliko višjo ceno, katero upam, da odtehtajo boljši materiali in drugi featursi

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

kakšni so pa kej ekrani na čem takem https://www.mimovrste.com/prenosniki/acer-aspire-3-a315-42-r87t-prenosnik-nxhf9ex03n?

 

zdi se mi dober deal za take šuške. R7 bi vzel izključni zato, ker je razlika v ceni z R5 skoraj nična, ima pa R7 nekaj več grafične moči. dodatna reža za ram check, i/o za en kurac ampak dobro okrog tega potrebe niso hude.

 

ker je namen tud kak light špil (tipa dota, grim dawn in slično) se mi AMD zdi boljši deal kot intel zaradi boljše integrirane grafike, je tako?

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Čao,

 

nek laptop rabim za fotra, upokojenca. Web browsing, spletna banka, youtube pa kak star špil si včasih požene. AoE2, Red Alert, Heroes of Might & Magic, Return to Castle Wolfenstein, .... pol se pa konča :)

 

Kak predlog? Hvala :)

Povezava do prispevka

Hej,

 

hvala za odgovore. A je treba da je tak gejmerski in flashy? Tale zgoraj mu ne bi bil všeč, to sem sigurn. Budget je cca 700 eur, vzel bi ga pri nas (na firmo). Trenutno ima nekega Lenovota (ampak ne ThinkPada) in je po petih letih samo še za v kanto :)

 

Ekran mora biti sigurno 15 col in full HD, pa vsaj 3 ure avtonomije, ker fotr noče biti skos na kabel priklopljen...

 

Hvala vam!

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Iščem 144 Hz in 17 inch laptop z 3060 GTX. Žal sem najdel cenovno "zanimive" le v nemčiji MSI in Gigabyte, ampak žal ne pošiljajo v Slolvenijo. Ima kdo kakšne informacije za kak takšen poceni laptop? Mora pa nujno imeti prej našteto.

 

Mislite, da se splača še počakati? NAmreč punci že orenk frame dropa prejšnji laptop, tipkovnica pa razpada.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 3 urami:

Iščem 144 Hz in 17 inch laptop z 3060 GTX. Žal sem najdel cenovno "zanimive" le v nemčiji MSI in Gigabyte, ampak žal ne pošiljajo v Slolvenijo. Ima kdo kakšne informacije za kak takšen poceni laptop? Mora pa nujno imeti prej našteto.

 

Mislite, da se splača še počakati? NAmreč punci že orenk frame dropa prejšnji laptop, tipkovnica pa razpada.

Why not mailbox.de?

Povezava do prispevka

Mater, bom doktoruiru ob oddaji naročila. Ne gre.

 

Paypal ne pusti spremenit države naslova iz slovenije. Lahk se jebem.

 

EDIT: Kolega nemc zrihtu, da bo on naroču. Nakar me opomne, da bo nemška tipkovnica. FML. Bo treba u sloveniji kupit, ker ma LED tipkovnico :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...