Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Danke, se bom mal usedu pa pregledal, ko bom s šihta. Ne vem kok so fleksilbilin s kešom v teh korona časih.

Sj zato pa je najboljš, da se vzame, tisto kar sem predlagal. Becouse:

1. Je nov laptop

2. Je zmogljiv, najbolj zmogljiv ima najnovejši proc

3. Je naš trgovec in ne neki iz nemčije

4. Ima winse, ne rabiš ti hodit in svoj čas, ki bi ga preživel na kolesu inštalarit winse

5. Lahko vzamejo na obroke, da ni potrebno od enkrat vržt na mizo.

6. Je povsod na zalogi, dobiš takoj.

7. Za dodatnih 20€ imaš še 512ssdja

 

To neko rabljeno robo, je brez kuurca...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Ja samo kar si ti predlagal ni "do 500" ampak je 530. Pa če daš še 20 zraven ... :D

Jest sem še dober :)

 

 

Ronin.si reče pred 54 minutami:

Je tole kujkr tujk spodobno za domačo rabo za naclednjih cca 5let (pogoj je 17" in brez winsov)
https://www.mimovrste.com/prenosniki/lenovo-ideapad-3-prenosnik-17-fhd-i5-1135g7-8-gb-512-gb-dos-siv-82h9004wsc?tab=parameters

 

Povezava do prispevka

Prosim za predlog prenosnik, vecino casa pisarniska dela (ms office) pa kak film.

Cena do 700e, lahk tut tujina.

Sem pregledal net pa je tok enega srota + ponudba je ogromna, tle pa vem, da mate laptop znalci take zadeve na lagerju :)

 

 

 

Spoiler

1313354A-7C95-49B6-AFD5-E780418FBA4B.jpeg

 

uredilo bitje tiesto
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Živijo,

 

ker ne spremljam redno vseh  posodobitev prenosnikov, bi me zanimalo kakšen prenosnik bi priporočali za programiranje, multimedijo in u easy 3D - Ker imam doma station, se lahko na njega tudi povežem za rendanje.

Pomembno bi mi bilo, da ima baterijo čim boljšo (vsaj 5ur+) in da po možnosti ni ravno kibla. 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pismo ne dolgo nazaj so meli enga z amd cpujem latest gen... edin kar me je zmotlo je nvidia grafa, sicer bi ga prav uzel pa ga ne rabim nujno.

 

+1 za hofer če ni blo obvious, načeloma so kar dobra mnenja o teh medion rečeh, pa garancija je bila so far a breeze (sicer ne za pcje, tam bi me zanimal a lahk dam disk ven)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...