Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

vlaho reče Dne, 2. 2. 2022 at 13:00:

300 nitov je več kot dovolj za normalno uporabo, dobro se vidi tudi v zelo osvetljenem prostoru

 

Arey reče Dne, 3. 2. 2022 at 9:31:

300 nitov je dovolj v sobi, cim je pa kaksno sonce okoli pa se ne vidi kaj dosti. 

 

Hvala lepa za odgovora. Sem naročil kar verzijo s 300 niti, ker ga zunaj načeloma res ne nucam. Sicer čisto drug model, kot napisana. ^_^

uredilo bitje Heraklej
Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 59 minutami:

 

 

Hvala lepa za odgovora. Sem naročil kar verzijo s 300 niti, ker ga zunaj načeloma res ne nucam. Sicer čisto drug model, kot napisana. ^_^

sej 300 je čist dovolj dokler ni sonce direktno v zaslon

 

https://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-5-A515-45-review-A-laptop-with-AMD-Ryzen-7-power-but.597784.0.html

 

random laptop review k sm najdu pa ma okol 250 nitov pa so slike tudi za zunaj kokr tko solidne

Povezava do prispevka

Ima kdo izkušnje z refurbished laptopi? Na refurb.si piše slednje:

 

Kaj pomeni obnovljeno

Obnovljeni izdelki so nerabljeni!

Obnovljeni računalniki so dejansko tisti, ki so bili vrnjeni zaradi neprodane zaloge, razstavni eksponati, včasih se pri izdelku poškoduje samo embalaža (takega izdelka pa se kot novega ne da več prodati).
Vsi izdelki so pregledani in testirani. Izdelki imajo garancijo in veljajo enaki pogoji kot pri novih izdelkih.

Večina ljudi misli, da so obnovljeni računalniki slabše kakovosti, vendar temu ni tako.

Dejansko imajo obnovljeni računalniki nižjo ceno in enako kvaliteto!

 

Je kaj od tega res ali je nateg? Hvala za odgovore in se opravučujem, če je bilo o tem že kaj napisanega.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 12. 2. 2022 at 0:19:

Kolk je tak pošten laptop glasen ob 100% obremenitvi?

Tko k vsi laptopi pri hudih obremenitvah. Dokaj glasno. Zdej eni majo boljse hlajenje eni slabse samo v hrupu se pa ti pozna natanko por decibelov. Js mam rtx 2070 in pri loadu kr dobr zuji sam ne pa spet tok da bi mi pokvarl izkusno, lohk pa das slusalke gor pa se da cist normalno igrat. Mocne komponente zapakirane v dva centi visine, kdo bi si mislu da bo zujilo :D

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

sm mel roga, kar glasna zadeva pa še nesrečo  sem  imel da so venti začel ropotat po dobrem letu

tko da  je ratal zelo glasen

 

ampak še vedno tih  napram ps4pro :D

bi dodal še da je dodatna noname podloga z venti presenetljivo dost pomagala s temperaturami, nism neki verjel da bo kej efekta

(lahko pa baje naredijo stvar slabše pri odvajanju toplega zraka. se mi zdi možno, ampak mogoče je samo marketinški  trik da bi kupoval njihove, ki so seveda dosti dražji)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 3 urami:

 

danke, mu bom poslal

 

po moje mu bo mal overkill, sploh glede rama

 

also, a je to dobra/zanesljiva stacuna?

 

prvic vidim

Vrhunska. Tudi sam si lastim ze drugo leto tale Neo XMG in sem zelo zadovoljen. Brez kakrsnih koli problemov. 

Ko sem kupoval sem doktoriral iz teh lapotopov med vsemi sem po dolgem cincanju kaj in kako tole izbral saj se mi je zdelo da je najboljsi p/p pa tudi po testih na notebookcheck je zelo visoko

Povezava do prispevka

Nazadnje sem se ukvarjal z enim par let starim aspire. Rabu sem nek custom made tool za ventilator, ker je drugač nonstop na 100% delal, pa magari je procesor idlal pri nizkih temperaturah. Kujkr sem takrat gledal majo ti novejši proper software, medtem ko za onega ni blo nič.

Povezava do prispevka
Aang reče pred 20 minutami:

Zakaj pri nas ni takšnih akcij? 

 

Zahvaljujemo se vam za zastavljeno vprašanje. Ker v zadnjem času v službi za pomoč uporabnikom beležimo povečano število vprašanj, vas prosimo za potrpežljivost. Odgovor lahko pričakujete v roku 72 ur. Vsakemu vprašanju se posvetimo resno in se trudimo zagotoviti najboljši odgovor.

 

Za razumevanje in potrpežljivosr se vam vnaprej zahvaljujemo.

 

Mn3njalniška skupina za podporo uporabnikom

 

P.S.: To sporočilo je avtomatično generirano, zato vas prosimo, da nanj ne odgovarjate.

uredilo bitje tomazek
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

Najbolj popizdim ko vidim laptop z enim video izhodom, kateri je hdmi, pa še ne piše nikjer a je sploh 2.0 (possibly ni kar je kurac). Tok je težko en DP izhod dat jao...

 

Pa tud ryzen brez nvidia grafe je težko najt... večinoma vsi bulajo ryzene v neke gaming mašine z rtx grafikami, drugač jih pa ni za dobit.

 

Jaz bi pa mel nek ryzen laptop z on-cpu grafo pa je res težko karkoli najt. Tudi če je je res brutal entry level šrot.

 

Še najbolj promising se mi zdi framework, samo spet, intel only. Bah

Povezava do prispevka
jlpktnst reče pred 18 urami:

Najbolj popizdim ko vidim laptop z enim video izhodom, kateri je hdmi, pa še ne piše nikjer a je sploh 2.0 (possibly ni kar je kurac). Tok je težko en DP izhod dat jao...

 

Pa tud ryzen brez nvidia grafe je težko najt... večinoma vsi bulajo ryzene v neke gaming mašine z rtx grafikami, drugač jih pa ni za dobit.

 

Jaz bi pa mel nek ryzen laptop z on-cpu grafo pa je res težko karkoli najt. Tudi če je je res brutal entry level šrot.

 

Še najbolj promising se mi zdi framework, samo spet, intel only. Bah

 

Jst sm lih pred kratkim zagrabil Asus Rog Strix G15, ki ima 5900HX in 6800M kombo. Dost kul zadeva, če že iščeš non-nVidia opcije. Ima tudi on-cpu grafično, ki prišpara kar dost štroma... :-)

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...