Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

Se mi zdi, da je vseeno malo bolj specifična tematika kot nakup komponent in PCja in si zasluži svojo temo. 

 

Ogrevam se za malo bolj high end ultrabook in se mi zdi ASUS G14 Zephyrus res bolana izbira, ker je ta nov Ryzen procesor neverjeten. Sam je povsod out of stock ali pa so samo verzije z bolj švoh procesorjem. A je že kdo naročal z https://www.notebooksbilliger.de/?  

 

 

Škoda, da ni Razer naredu z novim AMD procesorjem Blada, mi je ful bolj všeč izgled pa build quality. 

Povezava do prispevka

Tuki lahko lePo vse pofiltriras in si nastavis zahteve

 

https://geizhals.eu/?cat=nb

 

Tudi sam kupujem neki ze kar ohoho casa pa bom verjetno vzel ali Tritona ali pa Heliosa, verjetno slednjega ker ima boljse hlajenje pa plato prov obrnjeno, docim ima Triton na glavo in je jeba ce hoces kej nadgrajevat. Pocaku bom se na tanove Lenovote Legion pa kak Asus g15 zephyrus to je pa to. Za spile ne rabim tanovega AMDja, sta z Intelom 10.serija tam tam, ga pa AMD poje v multicoru pa ce rabis se za kako montazo ali pa obdelavo slike, sam potem je spet dobro da je na taksnem prenosniku dober ekran z dobrim barvnim gamutom in se cena spet dvigne. Je ful nekih kompromisov treba sprejet pa se odlocit kaj ti je najbolj pomembno. 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

nisem gledal testov sicer, 5% razlike sicer ne verjamem. seveda gre za budget gaming laptop, če imaš kakšne specifične želje (manjša teža, boljše barve, hitrejši lcd, kovinsko ohišje, tanjše ohišje,...) potem stopaš v bolj premium razred.

Povezava do prispevka

Jaz sem kupu tole: https://www.computeruniverse.net/de/msi-gs66-10sf-067-stealth-w10, sem sicer hotu 2060 verzijo, ki je 300€ manj, ampak je ni bilo na zalogi. Kar zadovoljen trenutno. (2060 vs 2070 skoraj ni razlike po benchmarkih, v nekaterih stvareh je celo boljša 2060)

 

Gledal sem tudi g15, ampak sem videl v enem reviewu na youtubu, da ma blokirane luknje za prezračevanje, g14 mi je pa premajhen.

 

Do zdaj sem kar zadovoljen, je pa komp mal dražji, ampak jaz ga potrebujem tudi za delo, tako da mi ni bilo panike.

Povezava do prispevka

V bistvu ne vem, zakaj so dal sploh to notr. Sem pa tole gledal in se odločil, da se mi ne da s tem zajebavat:

ena

dva (prvi komentar v tem videu)

Ne znam embedat.

 

Plus mal se mi je mudilo pa tega ni bilo nikjer in našel sem samo 1650ti verzijo.

uredilo bitje 3stan
Povezava do prispevka
3stan reče pred 5 urami:

V bistvu ne vem, zakaj so dal sploh to notr. Sem pa tole gledal in se odločil, da se mi ne da s tem zajebavat:

ena

dva (prvi komentar v tem videu)

Ne znam embedat.

 

Plus mal se mi je mudilo pa tega ni bilo nikjer in našel sem samo 1650ti verzijo.

Samo Copi-pastetnes YT link, in ga sam embedda:

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Js bi sam omenil, da pri laptopih ne smeš gledat samo na te glavne specse pa ceno.

Ko kupiš, pa ugotoviš, da so šparali na zaslonu, mrežni kartici, hlajenju, zvočnikih.....

Raje daj več keša, pa vzami slabše glavne komponente (RAM, CPU, GFX).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...