Skoči na vsebino

Nakup prenosnega računalnika


Lunco

Priporočeni prispevki

Super Km3t reče Dne, 19. 10. 2020 at 6:18:

 

še tole ti dam, če si že on the roll oz. bi rad imel ultimativni (moar fps kot windows v nekaterih primerih) linux gaming experience. beware, dela samo an ubuntu based distrotih.

Hvala za predlog, prvič slišim za to opcijo, ampak good to know. Sem uspel namestit gog galaxy 2.0 kot si predlagal, in deluje. Sicer je buggy ker vsako premikanje po interfaceu traja par sekund da se odzove - ampak glede na to da uradno sploh ni podprto se nimam kj protoževat - tud cloud saves delujejo. Tega XanMod Kernela zaenkrat ne bom nadomeščal ker ni potrebe, ker dualbootam pop os na prenosniku z integrirano hd 620 grafiko tko da za indie špile je dovolj, za kaj bolj zahtevnega pa uporabljam stacionarca z win10.

Povezava do prispevka

Evo še jaz,

 

priporočila za prenosnik, za domačo uporabo in seveda da zdrži čimdlje (trenutni Asus ima častitljivih 8 let).

Uporava nekaj filmov, kaka igra, internet, šola, ...

 

Cena nekje okoli 600 eur.

 

Mate kako idejo? Leta 2012 sem prav tu dobil super priporočilo :D.

 

Povezava do prispevka
elrado reče pred 5 urami:

Evo še jaz,

 

priporočila za prenosnik, za domačo uporabo in seveda da zdrži čimdlje (trenutni Asus ima častitljivih 8 let).

Uporava nekaj filmov, kaka igra, internet, šola, ...

 

Cena nekje okoli 600 eur.

 

Mate kako idejo? Leta 2012 sem prav tu dobil super priporočilo :D.

 

https://biro.si/si/page/detail/gitm/68201/?wsref=ceneje-si&utm_source=ceneje&utm_medium=products&utm_campaign=ceneje_products&utm_content=pp_3

Povezava do prispevka
elrado reče pred 1 uro:

Hvala za tole, definitinvno zgleda zanimivo. Še kaj? Je še kdo kupoval kaj podobnega?

 

Übermensch reče pred 55 minutami:

Ja, za 100€ je cenjši v njemački.

 

Zdej če tujina tudi na voljo, potem ni kaj za razmišljat. Tole naročiš iz avstrije, petarda laptop. Ali pa kaj s celo 144hz ekranom :)

Povezava do prispevka

Mal sem pregledala zadnjih par strani pa nisem našla česa ustreznega. V familjo se kupuje osnoven prenosnik za max 500 €. Velikost 15,6", uporabljal se bo za internete, filme in retro špile. Velik plus je trpežnost, ker bo kar pogosto zraven v postelji. Jaz sem čist ven iz HW trenutno, nimam pojma kaj bi bilo primerno, da bi navedeno teklo kar se da gladko.

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

kej veliko trenutno ne boš izbirala če boš kupovala v SLO ker je izbira mizerna in cene navite, zaloga nikakva in bo tako še trajalo okoli 2-3 mesece, tko da en, dva prenosnika prideta v poštev

 

https://www.bigbang.si/acer-aspire-3-a315-42-r56s-15-r5-3500u-4gb-256gb-vega8-w10-prenosni-racunalnik-109020-izdelek-670276/

 

dokupite še 4 gb rama in mate neki spodobnega

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 12 minutami:

kej veliko trenutno ne boš izbirala če boš kupovala v SLO ker je izbira mizerna in cene navite, zaloga nikakva in bo tako še trajalo okoli 2-3 mesece, tko da en, dva prenosnika prideta v poštev

 

https://www.bigbang.si/acer-aspire-3-a315-42-r56s-15-r5-3500u-4gb-256gb-vega8-w10-prenosni-racunalnik-109020-izdelek-670276/

 

dokupite še 4 gb rama in mate neki spodobnega

istega sem gledala in z istim komentarjem :D sicer ima sam 1 režo, tko da bi blo treba ram zamenjat, sam končni cilj je isti

pomojem je sicer varianta tud iz tujine naročit, sam se še niso čist izjasnil

Povezava do prispevka
elrado reče pred 25 minutami:

Ja ok zgleda pa še pri nas je na zalogi :).

In ker sem smotan ne znam pogledat kako grafiko ima, tu je samo naziv AMD radeon???

Integrirana za mobilne procesorje... ima 7 core-ov za shaderje in to...

Niti blizu kaksni mobilni vegi, kaj sele kaksni dedicated grafiki.

Ne pricakuj da bos laufal na njej kaj vec ko sistem in youtube :D

 

 

Povezava do prispevka
osis reče pred 3 urami:

Tole glede tipkovnice je pa donwer. Pa to da so glasni sem tudi slišal ... sam a ventilatorji delajo na ful, ko brskaš, pišeš?

moja tipkulja je neka silent mechanical in mi je kr kul na njo tipkat, plus lepo je narejena za balkan trg tko da mam š, č ž pa velik enter

 

so glasni v loadu, v idle ne čuješ ama ništa...se pravi pr igranju iger venti kr dobr šopajo tko da morš met al ful na glas al pa slušalke, medtem k pišeš al pa surfaš pa niti ne veš da ga maš

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 11 urami:

moja tipkulja je neka silent mechanical in mi je kr kul na njo tipkat, plus lepo je narejena za balkan trg tko da mam š, č ž pa velik enter

 

so glasni v loadu, v idle ne čuješ ama ništa...se pravi pr igranju iger venti kr dobr šopajo tko da morš met al ful na glas al pa slušalke, medtem k pišeš al pa surfaš pa niti ne veš da ga maš

Kje si ga pa naročil, da si dobil tako tipkovnico?

 

Jaz gledam https://geizhals.eu in tam je bolj da ne vse za DE trg in imam občutek da pa če gledam na njihovi štacuni, potem pa so dražji kot druge firme

uredilo bitje osis
Povezava do prispevka
DaMachk reče pred 9 urami:

Kar velja za bolj kot ne vse laptope...

Jebat ga, "misice" je treba hladit. Moc ne pride kr iz lufta :D

Men je to cist jasno, folk pa pricakuje rtx 2080 pa six core cpu pa da bo arkticni luft vn pihal iz rez :D

osis reče pred 1 uro:

Kje si ga pa naročil, da si dobil tako tipkovnico?

 

Jaz gledam https://geizhals.eu in tam je bolj da ne vse za DE trg in imam občutek da pa če gledam na njihovi štacuni, potem pa so dražji kot druge firme

Na njihovi uradni strani bestware, kjer si lahko pol prilagodis bolj kot ne vse komponente. Sej sve u svemu je kr drag laptop sam isti specsi pr drugih proizvajalcih so se 300 eur plus

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...