Skoči na vsebino

FILMI SERIJE KNJIGE STRIPI po igračarskih licencah


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Iz nekega razloga ne morem kopirat linka, ampak zgleda bo amazon delal God of War serijo.

 

Deadline says that Amazon Prime Video is in negotiations for the series, which will be helmed by The Expanse’s Mark Fergus and Hawk Ostby and The Wheel of Time executive producer Rafe Judkins. Sony Pictures Television will also be involved, while Amazon Studios will likely co-produce, assuming the deal goes through.

 

Vir je stran pushsquare.com.

 

A se koga utrujajo vsi ti filmi in serije in crossoverji (vsak lik mora biti v vsak se 3 drugih spilih, sicer ni kul)? God of War spil igram ta moment in mi je totalni odlom, ampak pizda da me boli kurac za to serijo.

 

Povezava do prispevka

the_wizard_poster_5.jpg?itok=k9fBsW1T

En film bom še omenil, ki ni narejen po igračarski licenci, ima pa vseeno to veliko vlogo pri temu - The Wizard (1989). To je tisti mladinski film s Fred Savage, Beau Bridges in Christian Slater v glavnih vlogah, kjer se pojavi Power Glove in mulci igrajo Super Mario. Basically, film je reklama za Super Mario Bros. 3 na Zahodu in kot nek nostalgičen medij nekako deluje še danes. Film je glup, ampak ima vseeno tisto dušo filmov iz tiste ere, da je gledljivo.

 

Da malo nadaljujemo - tokrat naj bo govora o Animiranih filmih po igračarski licencah (ali s tematiko iger)

 

Teatričnih ni veliko, kar mi je čudno, kajti za nekatere franšize se mi zdi, da bi bilo lažje narediti CGI film kakor pa live-action.

 

Prvega sem celo šel gledati v kino, kljub temu da takrat še nisem igral nobene Final Fantasy igre - Final Fantasy: The Spirits Within (2001). Za tisti čas CGI, ki nam je spustil čeljusti, sicer pa dokaj pust in dolgočasen film, ki je daleč od boljših zgodb FF špilov.

 

Ratchet & Clank (2016) je bil tudi razočaranje in znak, da se serija poslavlja od straniščnega, edgy humorja. Tudi špil, ki je bil ustvarjen poleg, ni bil to kar so ljudje pričakovali. Mogoče se je tudi Sony uštel in je mislil, da je R&C veliko bolj popularna franšiza.

 

The Angry Birds Movie 1 & 2 (2016 & 2019) sta pa dejansko kul družinska filma in priporočam ogled. Začuda ko imajo scenaristi najmanj materiala za predelat, naredijo najbolj zabavne in gledljive filme po igračarskih franšizah. Škoda, da je drugi film imel manj gledalcev kot prvi, kajti kritiki so ga ocenili še višje kakor prvega. To ne bi smelo biti tako dobro kot je.

The_Angry_Birds_Movie_poster.png

 

Povezava do prispevka

Še dva filma, ne tako zanimiva in zabavna kakor Angry Birds Movie-ja, sta Wreck it Ralph in Ralph Breaks the Internet. Referenc na špile (in v drugem, obviously, internet) je veliko, zgodba je dolgčasen kliše, kot smo ga vajeni od družinskih animirank, ampak ajde, ne bom rekel, da je zanič. Zdi se mi škoda, če ju ne bi vsaj nekje omenil.

 

Ste vedeli, da je carski špil SiN iz leta 1998 imel dve leti kasneje zanič anime film?


Torej, še vedno smo pri animacijah in ta rabbit hole je ogromen.


Potem imamo ogromno nekih Pokemon filmov, za katere mi je vseeno. To je itak najbolj popularna franšiza na svetu in ima cel kup filmov, ki so bolj namenjeni promociji kot pa artističnemu izražanju preko storytellinga in animacije. Fate/Stay filmi je isto sranje (pa ti imajo tudi animeje), prav tako Kingsglaive: Final Fantasy XV je ni bil dobro sprejet med fani.

 

Japonci so itak štepali filme za šalo, sicer samo za svoj trg, začeli so pa že leta 1986 z, seveda, Super Mario filmom. Ninja Gaiden je naslednje veliko ime, leta 1991. Fatal Fury, Street Fighter II, Sakura Wars, Clannad, Bayonetta, Persona 3 (trilogija filmov o trojki), Dragon Quest (v letu 2019!!!), zelo uspešna pri gledalcih je pa tudi Yo-kai Watch franšiza, ki je v bistvu animirano z live action igralci poleg. Ne poznam tega špila, mi je pa zanimivo, da je to bolj zapalilo kot nekatere druge stvari iz seznama.

 

BTW -

Pri television animated filmih imamo spet ogromno Pokemon filmov, House of the Dead 2 in Dead Space: Origins, kdor želi lahko tu šteje tudi The Witcher: Nightmare of the Wolf, ki je dober vir lore-a za tiste željne tega, čeravno so knjige bile pred špili ampak okej.

Večina teh omenjenih je ZANIČ in nepotrebnih (ne, nisem gledal vseh) ampak lahko smo vsaj sigurni, da bodo Japonci vedno štepali take zadeve. Mogoče pa zato niso tako dobre, ker si ne vzamejo časa in delajo neke sprane verzije špilov na zanič animaciji.

 

Jap, Bioshock, Dragon's Lair in Mega Man filme se še vedno čaka.

Povezava do prispevka

Fanom priporočam Dead Space: Downfall, še bolj pa Aftermatch, ki je v bistvu prequel za Dead Space 2.

 

Dante's Inferno in Dragon Age filma sta povprečna in nimata nobene vrednosti. Kar je škoda, kajti to oboje ima veliko potenciala.

 

Final Fantasy: Advent Children je tudi okay at best, ampak je vsaj boljše od Spirits Within in not so liki, ki jih poznaš. In če boste gledali, glejte Complete verzijo ;)

 

Halo Legends je bil tudi kar dobro sprejet, to so kratke zgodbe in če si fan, valda boš pogledal. 

Povezava do prispevka
Navedek

"Power is everything." Jin Kazama learned the family self-defense arts, Kazama-Style Traditional Martial Arts, from his mother at an early age. Even so, he was powerless when a monstrous evil suddenly appeared, destroying everything dear to him, changing his life forever. Angry at himself for being unable to stop it, Jin vowed revenge and sought absolute power to exact it. His quest will lead to the ultimate battle on a global stage — The King of Iron Fist Tournament.

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Včeraj sm gledal Sonic 2. Meni je bil dober, boljši od enice. Res proper nadaljevanje.

 

Sem pa mal skeptičen za tretji del. Bojo imeli kr težko delo saj

Spoiler

je Jim Carrey najavil, da odhaja v zasluženo penzijo. Tako, da razen, če ga nekot uspejo prepričat je to to od Dr. Robotnika. Kar škoda, ker ga je res izjemno igral in bo brez njega tudi mal manj čara v naslednjem filmu.

 

Se pa veselim Shadowa v trojki.

 

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Dve gaming-adjencent reči, da bom vsako ukucal v svoj post

 

Ta teden sem si stegnil par albumov muzike iz Final Fantasy serije

 

https://ffdistantworlds.com/product/dw-cd/

 

Šest albumov je v seriji. Vse piratske verzije so dosegljive na "Sitting on Clouds" pejdžu, ki se specializira v piratiziranje gaming OST-jev. Možno da je tudi na streamingu, jaz sem se pač ful smešno lotil projekta "želim si poslušat Final Fantasy glasbo" in sem namesto, da bi počekiral na streaming, ki ga plačujem, ali pa YT Music, ki ga imam v sklopu YT premium, šel iskat torrente :rofl: 

 

Pismo, kako imajo FF-ji dobro muziko, kaj si fuknjen. Sicer je orkestralna interpretacija, samo res je vrhunsko, pa ko začne špilat kak komad iz FF , FF 8 in FF 10, ki ga dejansko poznam, mi je prav toplo pri srcu. Močno priporočam, tudi super glasba za kaj delat zraven

 

Moram še Dragon Quest glasbo načekirat, se mi tudi zdi, da bi znala pokat 

Povezava do prispevka

Serija je kul, jaz bi samo nitpickal kako pasje se vedejo do New Vegasa in lora povezanim z njim. Ampak to razumem, Todd je še skuz salty ker je Vegas 400x boljša igra od tistih Skyrim with lasers "have you seen my father/son" smehov od trojke in štirke, ki so sedemke at best če nimaš res kaj pametnejšega za igrat.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 26 minutami:

Druga reč pa je FALLOUT serija

 

Baje je proper, pohvalili so jo tako mainstream reviewerji kot jezni antiwoke modelčki na youtubu, tako da zgleda bo res fina

 

sem isto slišal proper stvari, hkrati pa da so wokerji namerno pogršali žensko:

 

image.png.6c3800b6abae3055ddd5cce9ff8a8d3f.png

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...