Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

V glavnem.. grafika je na prvi vtis malo razocaranje, pol se navadis in je ql.. Dark Souls 4 open world pac.. je pa napredek napram ds3 itak, napram sekiro not so shure

 

Na xboxu z vrr je quality mode 30 fpa igralno.. niti slucajno kot 30fps pri HFW, ampk jaz vseeno raje igram na performance, ki pa tu ni 60 fps.. tako da razlike v resoluciji in fpsjih so ocitne ampak ne drasticne.. mogoce me hebe ki swm igral HFW pred tem :)

 

Sicer danes samo malo testiram classe, se jebem ubijat unega prvega na konju in raziakujem prvo obmocje, jutri bom zacel igrat zaprav na ps5, da vidim kako tece z visjimi frejmi in na game motion plus.. pomoje bo boljse

 

In upam da nardimo password MN3 ne ;)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 14 minutami:

A je že kakšna informacija, kako velika je mapa? Je filing hugenessa ala BOTW?

Mapa je ogromna.. ce rabis 70 ur da obrnes igro ob nekem normalnem raziskovanju.. to je najbolj izrazita znacilnost te igre.. da je res ogromna :) o tem ni dvoma

 

Mal je overwelming, ko prides ven in ne ves kam bi sel :)

 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

To sem že hotel omeniti po ogledu filmčkov ampak si nisem upal:whistle:. V primerjavi z HZD:FW tole res zgleda precej ubogo

Jaz pa si dejansko ne upam odgovorit, da Fromsoft ni nikoli slovel po noro dobri grafiki svojih iger, ravno obratno, vedno so imeli tudi probleme s performance, ker bi me označil za fana nesposobnega kritičnega razmišljanja, ne glede na to kaj sem napisal.

Povezava do prispevka

Ja Hero je najlazje za zacet.. samo vigor in strenght pa endutance po potrebi..

 

Ostali buildi pa odvisno kje kaj dobis

 

Btw konj je zakon ful jih posekljas v izi, sam pozicijonirat in timing mores imet pravi

 

Pa ne vem.. igra zna bit izi ce vse odkrivas in leveliras sproti, ker tle dejansko namesto da farmaa aoulse ko prej da sw boostas, sam raziskujes world in te rune samo padajo, aploh na konju.. drugqce sama

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ma saj je res najbolj ziher. Ampak sem čistor vse From Soft igre do sedaj igral kot nek mišičnjak brez magije in bi res sedlo nekaj novega, svežega... Itak ne bom samo 1x igral in bo kasneje spet sedel Vagabound/Hero/Samurai....

Isto heterično mentaliteto imam tudi sam. :D

Po moje bom tokrat prvič šel v nek dex + sorcery build.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ma saj je res najbolj ziher. Ampak sem čistor vse From Soft igre do sedaj igral kot nek mišičnjak brez magije in bi res sedlo nekaj novega, svežega... Itak ne bom samo 1x igral in bo kasneje spet sedel Vagabound/Hero/Samurai....

 

Sicer magija ni slaba.. dela ful dmg! Unemu na  konju zbombas pol lajfa z levo roko

 

Mores vzet unega iron mask.. na zacetku mu sam nabildas malo vigor za HP

 

Sam pol ves kako je.. imas deljene flaske.. sicer iz razdalje delas ful dmg ampak mores pazit tajminge, ker ce ti zbije HP pol hitro flaskov zmanjka.. v glavnem mores se jebat s temi flaski za FP in HP

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...