Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 12 urami:

Je kdo uspel ubit Crucible Knighta pr cca lvl 40? Men balon k prasca... 

Kao lvl igralca? Jaz sem ga premagal pri lvl 30. Jebal sem se skoraj eno uro lol. Ful dobro se ga da cheesat enkrat ko poštekaš glup AI (če ga lopneš po ščitu, bo skoraj vedno skušal naredit un shield bash, ki se ga da ful easy sidestepat, potem pa samo Hump Jump (novi Rolly Polly :D)).

[Crucible Knight]

Spoiler

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Denis reče pred 2 urama:

Level 65 astrolog in sem še vedno v prvi coni. Raziskujem vsak meter mape. Zaenkrat brez večjih problemov porejpam vse. Zdej sm mel enga bossa v dungeonu in še preden se je zbudil sem mu naredil skoraj pol dmg. :D

Kater staff imaš? Ker un ta prvi mi dela sam 130 dmg pr Int level 28

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 1 uro:

Kater staff imaš? Ker un ta prvi mi dela sam 130 dmg pr Int level 28

 

Jaz sem uceri ob 2 zjutri najdu prvi staff ki ni v starter setu, v  

 

Spoiler

Swamp of Aenoia, nekje tuki sem najdu tud eno barako z enim modelom ki naj bi prodaja spelle, sam prvo rabis narest quest. in zdej lutam po swampu pa iscem eno faking iglo :) 

 

Povezava do prispevka

astrologer se mi zdi dost lahek za zacetek, snipas vse iz daljave, sam je dost tezko pridt do novih spellov in boljse opreme, med tem ko melee build ti da vec opcij kar se tice opreme in playstila. 

 

Jaz zaenkrat furam staff+ nek cuden hatchet in je kr sweet

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Za vse vagabond-e, meni je tole precej pomagalo 

 

Spoiler

Na jugu je mapa z gradom kjer dobiš tudi quest od hčerke commanderja tega grada

Na poti tja je merchant ki ima bastard sword, v gradu pa dobiš claymore - na +3 dela že kr lep damage, pa dostikrat stagera tamale enemy-e (vsaj v začetni mapi :)

 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 18 minutami:

Astrolog. Z začetnima speloma zaenkrat kar švic, takoj ko je sovrag malo bolj agilen, ti spella ne pomagata kaj dosti in se je treba zanesti na pure melee. Nbiram solde, da v round table skočim do tistega meniha k mi bo par spellov utrampio.

Uni ti prodaja incantations ne spele

Povezava do prispevka
mcclane reče pred 28 minutami:

Jaz sem tudi probal z Vagabondom pa sem še čisto preveč zarjavel in sem začel znova z Astrologerjem. Kam vlagate pike?

Igram Prionerja in sem trenutno level 38. V glavnem vlagam v Intelligence (30) in Mind (19), ker sem poden pri melee in raje snajpam. Neki malga sem vložu v dexterity (16), da lahko uporabljam lok. Ampak bom še zvišal, ker baje hitreje castaš. Vigor mislim pripeljat ke do ene 20, 25. Nisem še ubil Margita. Enkrat sem ponesreč uletu v njegovo areno, pa me je koj zlomu. Sem reku ne, ne, to še ni zame. :) In sem šel okol gradu in odprl ful mape. Mi je fino sam cruisat naokrog. Sem pršu vse do Ruin-Strewn Precipice Overlook, kjer mi je kr šlo, dokler nisem prišel do tamkajšnjega (optional) bossa. In morm spet obrnit in poiskat ključeve za dvigalo za Dectus.

Povezava do prispevka

Struglal kot zmešan z prisonerjem pri tistemu mini bossu pri waypoint reach. 
Sem šel po tem malo naokoli in dobil tisti summon spirit spell pa odločil sem se, da ga grem probat v lahkemu armorju prefukat. Ja wtf a veš kako enostavno sem ga fental po tej taktiki z summonimi wolfi pa light armorjem :D 

 

Spoiler

Po temu pa pri temu waypoint reach dobiš možnost novih spellov in sem celi srečen.


A pol pravite, da se pri prisonerju splača najprej nadgradit staff?

Povezava do prispevka

Odvisno, kaj ti je prioriteta, kakor do zdaj razumem state. Jes bi bil rt močan od daleč. Trenutno mam Demi-human queen's staff, zdele grem pa še po Meteorite staff, ki se je sicer ne da upgrejdat, ampak bo držala, dokler nam kej bolšga najdu al pa upgrejdov Demi-human na +7/+8.

Povezava do prispevka

Summoning je zakon! Zdaj se zares čuti kot del RPG mehanike, v primerjavi s tistim cheatingom od summonanja ki je v ostalih Soulsborne špilih :D 

 

moj najljubši summon monster beast je ena jeben squid ki pljuva strup :D Vsi ki poznamo FROM špile vemo, kok je strup lahko OP. No, gdč. Spužva dela točno to - od daleč pljuva strup po faci bossom in ko se naredi buildup se samo smejiš, ko ti nek demigod crkuje zaradi zastrupitve s črnilom al neki :D Jebeš neke zajebane summon volkove, čarovnike in mega beaste - neki ligenj ki pljuva drisko, to je tisto pravo!!! 

 

fak kako sem pogrešal proper Souls cheesing :D :D

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Cheesing is the name of rhe game 🤣 Razen ce si res hud in gres z logiko soul lvl 1  only sword and shield.. mislim itak tle al ti igro cheesas al ona tebe

 

Drugace ful mi je smeh, zumaj se zacenja ww3 nas pa boli k in igramo elden ring 🤣🤣

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 3 minutami:

Jaz sem dobil nek scroll k je meduza gor. To je verjetno za summonat ne?

 

A ga moram bindat tja kamor je flask, ker preko bag-a ne gre.

Najprej moraš dobit nek predmet (zvonec), ki ti omogoči summonanje.

Spoiler

Ponoči se vrni v Church of Ella (tam kjer je santa merchant).

Equipaš tako kot si rekel, sam lahko uporabljaš samo v bližini bele summon palice, ki štrli iz tal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Drugace ful mi je smeh, zumaj se zacenja ww3 nas pa boli k in igramo elden ring 🤣🤣

 

Mnja ne vem če je čist tko :D jaz sem napsihiran ko prasec že ene tri dni, še tistih par ur ki bi jih moral imeti za spanec se premetavam, čez dan me ful stiska v želodcu, uno res živčen sem ko prasec. Da ne omenjam ženske, ki je že tko dosti občutljiva in jo hitro kej stisne, večkrat ima Helex v roki ko Zdravko estus flask

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...