Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz prvič v From špilu igram čarovnika. Sem rekel da mu dam šanso. Sej je ok, ampak mi deluje na momente boring. Samo zdaj sem že predaleč da bi šel še 1x. :D Tist prvi spell, s katerim se rodiš, je dejansko najboljši in mam tud filing da bo tako ostalo vse do konca igre. Je hiter, dovolj dmg in ne porabi preveč FPja. Tudi bossi so verjetno malo lažji...spustim tiste volke za aggro (ki zraven tud presenetljivo velik tankajo), jaz pa nekje kempam ozad in mečem spelle. :D Tisti bossi ki so na odprtem (zmaji, konjeniki, itd.) so dost bolj zajebani, ker volkovi niso tako učinkoviti, pa še s konjem moreš neki palamudit. Zaenkrat mi je največja ovira počasno castanje spellov (in dejstvo da takrat char počasi hodi ali stoji), je kak stat ki to pohitri? Več al manj fillam sam INT, občasno zmečem kaj še v vigor, mind in endurance. 

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka

Zdi se mi da nas je full k prvic igramo carovnike v Souls igri, men je kul, mal drugacen gameplay, se posebi ko dobis vec spellov rata zanimivo. Tisti pebble niti slucajno ni zadovoljiv ko gres na malo tezje mobe in bosse. Jaz igram glass cannon, Dobesedno me one/two shota skor vsak mob, boss pa brez skrbi da me sam mal grdo pogleda in umrem. Sam je pa dmg output tok vecji. 

 

Dex ti pohitri spell casting. 

Povezava do prispevka

Mislim, da mi je uspelo spucat Stormveil Castle. Enostavno ne vem več kam bi še šel,m ker sem večkrat povsod preiskal zadeve. Ampak mi je nekaj še vseeno skrivnost. Tam zgoraj, ki je resting place in sta dve dvigali... sem eno dvigalo odklenil in odprl ona zaklenjena vrata. Tisto drugo dvigalo zraven lesene konstrukcije pa ne. Res nimam pojma kje ga aktivirat. Bom danes še malo pogledal. Nimam pa pojma kje!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Denis reče pred 5 urami:

 

Kje to? Js mam 71 intelligence.

 

Spodaj spojler glede lokacije in bossa, ker ne vem, kok smo lahk odkriti, čeprov je spojler tema.

 

Spoiler

Rennala, šefica na Raya Lucaria Academy v Liurniji dropne Remembrance, ki ga neseš Eniji, da ga pretvori v staff ali spell. Podobna fora, ko pri DS3, ko si spreminjal duše bosov v orožje. S tem da je tuki možno podvojit remembrance in že v prvo dva imet, ne rabiš ng+. Boš povedal, če je kul staff.

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Zdi se mi da nas je full k prvic igramo carovnike v Souls igri, men je kul, mal drugacen gameplay, se posebi ko dobis vec spellov rata zanimivo. Tisti pebble niti slucajno ni zadovoljiv ko gres na malo tezje mobe in bosse. Jaz igram glass cannon, Dobesedno me one/two shota skor vsak mob, boss pa brez skrbi da me sam mal grdo pogleda in umrem. Sam je pa dmg output tok vecji. 

 

Dex ti pohitri spell casting. 

 

Tud jaz sem načeloma dost steklen. En shot še preživim, dva že težko. :D Pri določenih bosih je tudi en določen napad bil že dovolj. Goddricka mi je ratalo s pebbles ubit. Bomo vidli kak bo šlo naprej. 

Najhujš je ko prideš do kakih agresivnih/hitrih mobov, začneš čarat in sam upaš da bo dovolj hitro načaral. Švic skos. Al pa uni gnoji ko izza vogla čakajo. :ninja:

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka

Fak jaz tud še nisem našel rešitve za en lift in ena zaklenjena vrata v tem insane ogromnem Stomveilu... Btw je kdo šel nazaj s ključi na čisti začetek igre? :D Faak sem rabil kar nekaj časa da sem prišel do šefa. S tem da sem na veliko plezal gor po strehah s pomočjo skoka in našel cel kup stvari. Ma v podzemlje pa nimam pojma kako prit... Kako je ratal Fromsoftu narest tako ogromno igro v 3 letih mi ne bo nikoli jasno. Že tako insane level design so levelupal za par levelov lol.

Povezava do prispevka

Aja kako uporabim zmajevo srce na oltarju na otoku, kot mi je predlagal NPC? Trenutno se ne zgodi nic, ko dam examine? Ce moram progressat naprej drge, da se to odklene, ni treba spoilat.

 

Hudo mi je tut, k prvic igram souls igrico in sam ne stekam 3/4 itemov/stvari kaj delajo/za kaj so uporabni. Da lahko 2H drzis wepn sm ugotovu po ene 14 urah (hinti so kr uporabni, mogoce ni dobra ideja spamat A, usakic k umrem). Prej sm mislu, da damo unequipas left hand, ker je L2 napad pol delal :D Tko da zdej delam backflipe s curved swordom od bloodhounda.

Povezava do prispevka

Momci mene pa je sfukalo! Ubil sem Godricka in obnovil njegovo runo... Potem šele onega zmaja pri jezeru in spucal rudnik... Pa mi je šel PS5 v rest mode, ker sem pustil vklopljeno in šel neke zadeve uredit... Ko se vrnem pa je bil vgasnjen in po ponovnem priklopu pride do rebuild database ipd. No evo sedaj me je fuknilo spet pred fajt z Godrickom in je ves tisti vmesni progress izgubljen izgleda! 

Povezava do prispevka

Jaz sem ubil že 2 zmaja. Ognjeni je padel v prvo še preden sem bil lvl 10 takoj ko sem našel 2h greatsword. Glintstone me je pa ubil ene 4x ko sem ga imel na 10% lol... Res ne vem zakaj mi koncentracija pade na šefih ko imam zmago na dosegu roke...

 

zasledovalec reče pred 16 minutami:

Aja kako uporabim zmajevo srce na oltarju na otoku, kot mi je predlagal NPC? Trenutno se ne zgodi nic, ko dam examine? Ce moram progressat naprej drge, da se to odklene, ni treba spoilat.

 

Hudo mi je tut, k prvic igram souls igrico in sam ne stekam 3/4 itemov/stvari kaj delajo/za kaj so uporabni. Da lahko 2H drzis wepn sm ugotovu po ene 14 urah (hinti so kr uporabni, mogoce ni dobra ideja spamat A, usakic k umrem). Prej sm mislu, da damo unequipas left hand, ker je L2 napad pol delal :D Tko da zdej delam backflipe s curved swordom od bloodhounda.

 

Oltar na otoku je bil zame interaktiven še preden sem ubil zmaja in mi je dal na voljo 3 spelle sam pač še nisem imel zmajskega srca.

 

 

Drugač pa ja FromSoft iger razen Sekira ni pametno dajat spat brez da narediš prej quit v meniju...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 23 minutami:

Js sm uceri cist spran ob 2eh zjutraj umiral na Cruicible Knightu. Grem za foro pogledat mal se v spoiler temo in vidim, da sta ze prjatli :D Nevem a sm js tok nesposobn, ampak men je to 5x tezji, k prva dva main bossa. Danes pade.

Brez brige brat, včeraj eno uro probaval, ni šlo :D cela strategija mi je jasna, ampak če si melee build, jebeno je :D

Povezava do prispevka

Je že kdo drug doživel Bloodborne sceno na katero namiguje Patches sredi "jezera"?

 

 

  

Tiber reče pred 1 minuto:

Fak no ko ugotoviš, da se po dolgem spustu z liftom, pod zemljo skriva še ena dodatna zelo velika mapa :worship:

Ma dej igra je tako glomazna da res ne vem če bom tole hotel igrat na NG+ Cel vikend igral na polno pa še vedno sam en major boss down lol...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...