Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 3 minutami:

Men je dosti težji od ostalih souls iger. Pogojno je DS1 mogoče enako zafukan, sam je scope igre tolk manjši. DeS, DS2 in 3 so walk in the park v primerjavi s tem. Vsaj meni no. :D

Hm. Men je pa tole prvi from spil k je walk in the park :D vse ostalo sm se jebal z bossi, tle so pa še najlažji. Vsaj zaenkrat

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 45 minutami:

Edina kritika, ki jo imam je, da je špil ful lahek. Sploh napram dark souls in demon souls. Folk pravi da je to najtezji from špil… 

 

Tutorial bosa sem naredil brez težav, še ko inputov nisem znal. Zmaja sem naredil v prvo, takoj, ko sem konja dobil,.. hell, tudi faking Margita, ki je kao step up v težavnosti, sem pobil v čisto prvem tryju, ko prvič gledaš video sekvenco, še preden sem prišel v oni hub (psn trophy timeline confirma) in še zdaleč ne morem trdit, da je špil lahek. Gnil kill, da ne bo pomote, še uporabil sem ''Gascogne foro'', ampak kill nontheless. Ne glede na to...

 

... ER je z naskokom najtežji From špil do sedaj. Z NASKOKOM. 

 

Seveda, marsikaj se da pocheesat, overlevellat, pocoopat, posummonat ipd.   AMPAK, kolko različnih udarcev, mixupov, baitov imajo obični težji mobi, bossi? Nebroj. Koliko rollcatchev, chug cathev? Malo morje. Ne, špil NI lahek. Se pa vse da, igraš sloppy as fuck, overhealaš in se ti marsikdaj posere kill, ki ga nisi vreden. Vsakemu se je že zgodilo, meni se recimo pri onemu nočnemu bossu v prvi coni. A da bi trdil, da ga bom nabil vsakič v vsakem poskusu? Niti približno. 

In tudi če boš naštudiral enega bossa jih imaš še kolko za naštudirat? 30, 40 drugih? Good luck.

 

Tak da prosim, ne širit govorice, kako je špil lahek, ker ni in bo še kdo verjel v to. Se pa da naredit easy mode, to ja in daleč od tega da ga ne more vsakdo (ki se potrudi) narediti.

Povezava do prispevka

@bitsurugi jaz sem imel ful večje težave s prvimi tremi dark soulsi in demon soulsom. Pa ne čizam bossov. Sam tam sem res živce zgubljal. Tle mi je pa ful lahko. Pa nisem farmal xpja, ne uporabljam summonov in magije, igram offline. Moja izkušnja. 
 

da ne omenjam bloodborna, pri katerem sm skoraj obupal. plus sekiro je bil tudi bolj hardcore kot elden ring

 

ne rečem, špil je eden izmed najboljših

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Spil je lahek zaradi overleveliranja in open worda, zgolj zato.. 

 

Sami bosi so tezji, ker imajo res ubitacne kombote

 

Najboljsi experience je da ne razislujes vsak koticek ampak gres po questih naprej in gres raziskovat le ko se kje zablokiras..

 

Skratka ta open world v tej igrici je ful dvorezen mec, ker je tolk hud, da pac tezko je, da ga nebi raziskal in se zgubljal

 

Ampak imam obcutek, da pol naprej se nekako zbalancira.. pomoje je iz designa malo lurac uni vzhod, rdeci del... tam res lahko overfarmas

 

Ce res nardis cel Limgrave preden gres v castle ti bo se vedno iziv.. ce pa razisces Limgrave tko pola pola je pol stormvile imo proper tezavnost.. in isto pol naprej ce gres direkt na sever naprej questat, da pol zavijes na vzhod ko je cas za to

 

Pac mogli ni zaklenit te druge dele, dokler ni cas za to tako pa lahko prides prakticno do zadnje aree ker je vedno neka skrivna pot mimo main dungeon bossa

 

V prejsnjih soulsih ce si hotu farmat si se moral kar silit im pol si raje ponavljal bossa.. tu pa ni problem, celo addictive je.. sam to je nalaac tako, da je bolj dostopno casualcem, da bodo lazje obrnili in se bo apil nolj prodajal..podrugi strani pa je igra tolko ogromna, da bodo casualcu rabli pol leta da obrnejo spil 🤣🤣🤣 in bodo spet procenti za achivmente podobni 🤣 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Si imel prav, tisti mobi so fantazija za farmanje.

 

En boljših early game farming routov je zihr tale (ni hud spoiler, ker je res early game lokacija, sam vseeno):

  Skrij vsebine

 

V pol ure sem šel gor 20 levelov. :D

 

Z čarovnikom je sploh izi...iz konja sam spamaš range uroke. :D Sem tud jaz ene 20 lvl nafarmal.

 

Je pa na tej lokaciji teleport do te farming lokacije, ki je v Kekitovm videu. Nisem pa ziher, če treba quest nardit, da se portal odpre. 

 

image.png.b0b7d95a21401cf9436783e860127c55.png

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Sem mislu, da je trivialna pot tja (varianta po cestah in to). Sry. Jaz sem prišel s teleportom, ki ga je navedu zgoraj RUBUZ.

 

Aja zdaj vidim, da se nismo razumeli :D

Pozabil sem sliko prilimati. To lokacijo na sliki sem imel v mislih... Desno, levo je grad. 

 

20220228_173222.thumb.jpg.1730da3cf89ddd100b7be766526f6a0f.jpg

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Aja lol. Odgovor RUBUZA me je zavedu. :D

 

Tam sem bil, ko omenjaš za farming, ker me je tudi fuknilo. Mimogrede tam je en črni vitez na konju v bližini na enem mostu (nisem šel več nazaj gledat še mi pa zdi, da dol od teh malih kurcev - saj vidiš ko fašeš poison iz tal) . In ko sem mu želel spizditi sem tekel pred njim in se zastrupil. Zgleda se je on za mano tudi zastrupil, ker je pisalo, da je umrl. Dobil sem 45000 runov za njega :D

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 12 minutami:

Kaj pa je finta ko si zastruplen..pa ni nobenga antidota…a pocasi gre tak strup dol pa rabis 4 flaske ce hoces prezivet…lol

Za vsako reč se najde antidote. Maš Neutralizing Boluses, recimo. Poješ in zastrupljenost al pa kej druzga poneha. Al pa določene spelle.

uredilo bitje Preotet
Povezava do prispevka

Kak insanity od arhitekture je pa ta taprvi grad, sveti Križ Božji, tole je pa nov level dizajn masterpiss od FROM-a. Kako jebeno masivna zgradba je pa tole ffs, zadeva je velika kot manjše mesto. Pa kako noro razvejana, kompleksna in povezana. Pa možnost skoka še dodatno zabrije raziskovanje, prehode in skrivne kotičke po riti. Wat da fak. Po moje sem ga 1/3 odkril do zdaj pa evo da mi ni več pol kurca jasno kje sem :D 

 

Nora roba, sem mega impresioniran.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

A ve kdo kaj naj naredim z Rune Arc? dobo sem od nekega random kretena v dungeonu v Liurniji.

 

btw. A vi ste že naredili Liurnijo al malo skačete po mapi? :D

 

Kaj je to Liurnija ? :D Skačem sem pa tja kot norec. Glih krepal Godricka, zdaj pa grem spet nekam drugam malo umira.

Galko špil je nor ja, nisem si mislil, da lahko starega konja kot sem jaz kak špil tako navduši.

Gatsu ti si bolan čisto lol. Jaz sem glih lvl 40 postal

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...