Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 10 urami:

Evo, tudi jaz danes prispel na Mountain of Giants. Samo pretipal na hitro malo naokrog in ubil par zadev.

 

Ma ni mi jadno kako šteje te % igra. Al je glavni del boss-ov šele od tu naprej in šteje samo njih...? Sem namreč ogromno vsega do zdaj prepucal in preiskal (ziher tudi kaj spregledal) in mi piše, da sem še vedno zgolj na 43% al 48%.

Kje pa lahko prebereš te procente? Jaz nisem našel nikjer v igri.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 46 minutami:

 

O ja ta mi je živce paral 2 dni nazaj... Na tone HPja in defensa. Moj jump+R2 je delal ene 30% manj dmg kot ponavad... Pa tist njegov weapon art je instakill praktično ker ima še dot + grab k vzame cca 1300hpja lol.

Jap tisti aoe je naceloma instakill ce nimam poln HP, če malo manjka pa itak me ubije ko se healam. grab je pa tudi fajn zadeva. Dvomim, da se bom danes matral z njim. Sem level 85 nekje. mam še polno stvari za delat tak da do njega pridem pol, ko bom jaz delal instakille :D

Povezava do prispevka
fric reče pred 50 minutami:

Saj sewer je zelo majhen del par kanalov. Ali sem kaj zgrešil?

 

Si sigurno zgrešil, ker sewer del je ogromen in ima tudi eno celotno katakombo (mini dungeon). Prideš pa ven v zgornji del Deeproota Depths, res noro povezano vse skupaj. Pa cel labirint imaš tistih kanalizacijskih cevi z drekci.

Povezava do prispevka

Tole je trophy progress...  Procenti so pa glede na vrednosti trofej in ker so zlate in platinasta najvrednejše seveda še nimaš 50% čeprav si naredil več ko pol trofej.

 

 

Jaz sem drugače šele na 22/42 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Si sigurno zgrešil, ker sewer del je ogromen in ima tudi eno celotno katakombo (mini dungeon). Prideš pa ven v zgornji del Deeproota Depths, res noro povezano vse skupaj. Pa cel labirint imaš tistih kanalizacijskih cevi z drekci.

Klinc gleda ta špil. To je čist prevelika mapa za normalnega človeka.:lol:

Povezava do prispevka

Evo, prej bi moral pojamrati. Je padel... V eno 10-15 poizkusu. 

 

P.S.: Mi je že neko sumljivo dogajanje. Mislim, da bom naredil backup sejvčić. Ker je ziher več koncev in še kakega dogajanja... Dvomim, da bom to v enem letu ene 4x obrnil, da bi videl vse :D raje kasneje enkrat še ziher z drugim buildom. 3-4x pa bo verjetno potrebno par let. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

RIP (aka: rot in pieces) Malenia, pizdunka of Miquella. Vsaj mi je dala kamen za max upgrade, teh se ne bom branil, glede na to, kako igra z njimi škrtari.

 

Tistim, ki je igra lahka ali lažja od Dark Soulsov, priporočam, da ne spustijo tega opcijskega fighta ...

 

Patches voice: ''go on, there is treasure, all yours...''   

 

 

^_^

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...