Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 uro:

Včeraj sem potem nabil evil Gargoyle dvojčka in uletel v posebno izdajo revije GEA: Svet korenin. Najdel Fio in imel pred njo najbolj zabaven fajt do zdaj v špilu, jaz in moj summon VS njeni championi, res cool stuff :D Potem sem se pa odločil, da se bova še malo objemala. You're a weird one komentar mislim da kar lepo povzame zadevo.

 

Pol sem šel pa odlomit še tistega corrupt erdtree avatarja, ki mi je pljunil mastnih 90k duš, ampak je bil precej zajeban fajt. Tip je imel energije ko fuka, užge ko kamijon, predvsem pa ti zamorijo lajf tisti AOE napadi s scarlet rottom, kjer skoči v luft in z ritjo dobesedno zasmradi celotno okolico. Da ne omenjamo homing holy puščic, med katerimi po tebi maha z gorjačo ki ti zbije tam 80% energije. Res proper opcijski boss, tudi pri lvl 80 liku igrica na momente še vedno ni sprehod po parku.

 

Drgač pa zdaj furam Mimic summona in je faking beast. NOR dmg dela. Prov tak evil team sva z bratom dvojčkom, vsak v roki gigantsko macolo pa sam po faci, prov videl si Fiine phantome kako se je spustila driska po oklepu ko sta uletela Zdravko in Sandi iz Vevč 

 

Midva še edina igrama NG mode, vsi so že na + :D

Mislim no ti igraš, jaz bolj zgubljam po 2 dni na vsakem bossu :D

Povezava do prispevka

Jaz sem raje šel NG+. Rad potestiram več orožij, ki so kasneje dostopna. In kakorkoli mi je igra fantastična in hočem tudi v drugo vtakniti nos v vsako jamo... Se mi jih ne ljubi iskat tako podrobno kot prvič (zapomnil pa si ziher nisem vseh). Zato tudi če bom šel kdaj čist od začetka si bom pofotkal svojo mapo in občasno pogledal, če sem kaj izpustil (v NG+ ostanejo zadeve vidne na mapi). Sem zdaj v drugo našel par novih. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Jaz sem upal da bo ng proper tezavnost.. pac casualc obrne in je zadovoljen, ostali pa naj grejo ng.. podobnk kot DeS.. sam po vasih komentarjih vidim, da ni ne....

Ma ng+ je u izi dej :) sem mislil da bo proper dvig tezavnosti, ampak je izi z bilokerim likom si

Povezava do prispevka

no jaz sem ga nažgal še v ne-nerfani verziji in brez summonov, tako da moja vest je čista :D 

 

ni bil lahek fajt, ampak niti približno pa še ne na nivoju DkS 3 DLC-jev, ma ni bil blizu. Kaj kurac, tako pomemben boss in tak legendaren bojevnik po loru mora biti mašina, sploh pri takem epic introtu kot ga ima :D 

Povezava do prispevka

So moral res. Ker ni bil baš neki.
V drugem poskusu me je sicer frderbal njegov prehod v 2. fazo. V tretje pa mi je ista zadeva pri polnem healthu in blocku pustila glih kksen cm healtha. Ko sem se pohealal je kmalu padal. Sicer lvl80 pa +6 bloodhound’s fang.

Povezava do prispevka

Pismo tale Bloodhound’s fang izgleda res sweet, isto je fural uporabnik @Šimšalamima Huhu ko mi je pošiljal fotke svojega kurca in se je še malo monitorja videlo zraven. Pa še kar precej hitro ga najdeš vi igrici. Dober deal.

 

Klinac, proper quality build izgleda zelo luškan, pa bleed, pa pure magic, pa DEX magic (za tega se mi sploh zdi, da je tko polovica orožij cool DEX/MAG lol), pa kaj jaz še vem kaj... Samo kaj, boš šel 5x obračat takega behemota od špila al kaj naj človek naredi :D 

Povezava do prispevka

Js vas občudujem, da ste v tem času naklepali po 100+ ur ... js jih mam 40 pa mam občutek, da čist zapostavljam familijo :).

 

Trenutno sem pri Rennali, mam pa tudi jaz bloodhound's fang :D.

uredilo bitje Skunko
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

Oni Lord of blood? Jaz sem tja slucajno prišo level 50, tocno 30 sekund je trajala bitka :D

 

Kočevc reče pred 4 urami:

Lvl 116, morgh pa krvavi picajzl v prvo brez problema padla

Čaki kaj? A solo vi to tamanite v prvo?

Jaz sem očitno res največji scrub lol.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 3 urami:

 

Midva še edina igrama NG mode, vsi so že na + :D

Mislim no ti igraš, jaz bolj zgubljam po 2 dni na vsakem bossu :D

 

Galko reče pred 2 urama:

Po moje nas je še ene par revežev na NG, pa noben ne upa priznat :D :D :D

 

kurc dober špil je, ne bom rushal tega nikamor :) 

Jaz sem že obrnil glavni quest, sam nisem šel še na NG+, da prej odlomim še enga optional bossa. :D

  

Galko reče pred 10 minutami:

Samo kaj, boš šel 5x obračat takega behemota od špila al kaj naj človek naredi :D

Maš respec že nekje na mid game, pa lahko precej eksperimentiraš.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

 

Čaki kaj? A solo vi to tamanite v prvo?

Jaz sem očitno res največji scrub lol.

 

 

Za morgha al kaj je un v kanalizaciji, mi je pomagal luthiel. Skoda sicer, da sem ga prej zbombal, preden sem najdel oni item k  ga binda v zemljo

 

Oni tamali pekinezar k je v katakombah, pa se je zagnal vame ko civava, tak da nism mel cajta karkol spawnat

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Pa a je katera From Soft igra v NG+ kaj bolj zafukana? Sicer nisem igral, ker itak ni blo časa (sem pozno začel z njihovimi igrami), sem pa par dni probal Sekiro v NG+ in sem ravno tako tamanil vse pred sabo (pa ni levelanja).

Ma NG+ je po navadi ful ful lahka zadeva. Težko postane spet pri kakem NG+3 ali NG+4. Šele takrat te enemyji nekako dohitijo glede overlevelanosti.

Edino kaki DLCji, ki so post end game stuff znajo bit malo bolj zajebani že na NG+.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Za morgha al kaj je un v kanalizaciji, mi je pomagal luthiel. Skoda sicer, da sem ga prej zbombal, preden sem najdel oni item k  ga binda v zemljo

Aja, un v kanalizaciji je res bil precej lažja verzija (mogoče ker sem takrat bil bolj nabildan). Un v Mohgwyn palace me je jebal res ful ful časa.

Pa malo sem si oddahnil, k s Spirit Ashes je valjda ful lažji vsak boss fight.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 6 minutami:

Bmk, kill je kill, zakaj bi se matral, ce ni treba 😄👌

To me je Sekiro sjebal, k sem ratal čisto preveč samurai po duši. 1 na 1 is the way of the bushido. :D

 

Drugače jaz sem skoraj vse mini bosse kar lepo pustil mimicu naj se on malo zabava.

Če lahko Miyazaki copy pastea monsterje, bom še jaz copy pasteal samega sebe. XD

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

 

Čaki kaj? A solo vi to tamanite v prvo?

Jaz sem očitno res največji scrub lol.

Eh naredil sem Varre quest in prehitro sel do njega, s summoni me je unicil. Pol sem šel tja ko sem ze bil 100 nekje. Priso do druge faze solo, pol samo bloodloss bloodloss, fuck that, vzel mimika in ga unico :D v ng+ pa vse delam solo, mam 50 vigor in me vsi bossi 2shottajo, glih prav tezavnost. Pa ce se le da, uporabljam orozje od bossa proti katermu se borim, prevec smithing stones, pa bolj zabavno :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 5 minutami:

Eh naredil sem Varre quest in prehitro sel do njega, s summoni me je unicil. Pol sem šel tja ko sem ze bil 100 nekje. Priso do druge faze solo, pol samo bloodloss bloodloss, fuck that, vzel mimika in ga unico :D v ng+ pa vse delam solo, mam 50 vigor in me vsi bossi 2shottajo, glih prav tezavnost. Pa ce se le da, uporabljam orozje od bossa proti katermu se borim, prevec smithing stones, pa bolj zabavno :D

Ajaaa. Jaz sem mislu, da je ON zdržal 30 sekund, ne ti. :D

Isto se je zgodilo meni. Varre questline in instant krvava palačinka. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...