Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

Tudi dejansko irl...zivim v mbju ze skoraj 15 let pa vcasih zajebem kako pot totalno. Pac orijentacija mi je nula :D

 

Naj se ti nikoli preveč ne mudi in ne boš izgubljen. Postoj minutko al dve pri kakem grace pointu, da ti pokaže smer (en je pri kođaku, tudi pri slomškovi cerkvi je...), poklepetaj z NPC-ji ob poti... in boš na cilju kot bi mignil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Js tut razmisljam za kak drug weapon kot curvee greatsword. Mogoc se kej vecjega, sam nevem da ni kak ful handicap pri jumping R2 da traja 3 ure preden udar

Med curved GS in Colossal GS ni tako nore razlike. Bolj opazno bi bilo, če bi prešaltal iz kake katane.

Sicer pa saj imaš kup orožij na razpolago. Mal potestiraš move-set na LVL1 in vidiš kaj ti paše.

Povezava do prispevka

Bilo katero katano boš uporabil ti ne bo žal. Vse so odlično orožje. Če ima special attack je itak tisti vredu, če ne pa uporabi ash of war po želji in bo tudi super. Najbolje je sicer imeti 2 katani (za moj okus) in potem napadaš z L1. Meni je bil najlažji skozihod z 2 katanama. Lažje kot z magijo. In to navadnima Uchikatanama. Buildaj pač tisto po čem izbrana katana najbolje scala.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...