Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 17 minutami:

Kva pa so kej kakšni zanimivi in alternativi buildi?

 

Recimo če si vajen mace to the face STR builda z 30 kg "mečem" (2 m velikim kosom asteroida) v eni roki in "ščitom" (nagrobnim spomenikom) v drugi, kaj je kej carska alternativa? :D 

Kaj zdaj hočeš alternativni strength build temu kar imaš? Al hočeš čisto nekaj drugega, kar v bistvu ni alternativa, samo drugačen build. Nekaj kot recimo Dex/Faith ali Faith/arcane?

Tudi Strength/Faith je super, imaš nekaj zraven mlatenja, incantations so meni zakon v tej igri, ful bolj zabavne kot spelli.

 

Jaz recimo zdaj furam dva biča + incantations. Par dni nazaj sem sprobal strength/faith. Iz vsega se da naredit zabavno kombinacijo in tudi res res prefukat čisto vse v igri.

 

Nehal sem se levellat že nekaj časa nazaj in samo kupujem materiale za upgrejd in probavam orozja

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

incantations so meni zakon v tej igri, ful bolj zabavne kot spelli.

 

Jaz jih nisem pogruntal, googlati pa se mi ni dalo. V tretje sem želel faith in incantation furati pa mi je blo brezveze. Kaj je sploh dobro? Verjamem, da ziher precej, samo jaz nisem našel pravih kombinacij... Apply lightning ali holy damage mi ni delalo na orožju, tisti lightning speari ipd. so mi brezvezni, ker vdarijo direkt pred tebe (ga potem raje z orožjem po buči), heala ne rabim tolko zraven flašk... nič zanimivega nisem našel, zato sem v Liurniji opustil tretji skozihod.

Povezava do prispevka

Iz glave, golden vow, frenzied flame, rotten breath (Ezekyel), Lightning spear, swarm of flies, frenzied burst, bloodflame blade...morm še doma pogledat. Ne delajo neki buhu nor damage, ampak če jih uporabljaš s pravim orozjem v pravih situacijah, so zelo kul. Spells itak delajo vecji damage, ampak meni ni to ravno zabavno. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 33 minutami:

Kaj zdaj hočeš alternativni strength build temu kar imaš? Al hočeš čisto nekaj drugega, kar v bistvu ni alternativa, samo drugačen build. Nekaj kot recimo Dex/Faith ali Faith/arcane?

Tudi Strength/Faith je super, imaš nekaj zraven mlatenja, incantations so meni zakon v tej igri, ful bolj zabavne kot spelli.

 

Jaz recimo zdaj furam dva biča + incantations. Par dni nazaj sem sprobal strength/faith. Iz vsega se da naredit zabavno kombinacijo in tudi res res prefukat čisto vse v igri.

 

Nehal sem se levellat že nekaj časa nazaj in samo kupujem materiale za upgrejd in probavam orozja

 

Mislim na način da je čist drgač od igranja sword and shield :) Tko kot si imel v Bloodbornu Arcane build recimo. Torej da res čist spremeni logiko. Dragon spelle / build je sprobal kdo mainati, je sploh viable?

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

 

Mislim na način da je čist drgač od igranja sword and shield :) Tko kot si imel v Bloodbornu Arcane build recimo. Torej da res čist spremeni logiko. Dragon spelle / build je sprobal kdo mainati, je sploh viable?

 

Karkoli s čaranjem je potem edina kontra temu kar imaš. Sem malo fural dragon spelle s Dragon Communion Seal. Preden greš v NG+ idi pokupi vse spelle v Church of Dragon Communion in Cathedral of Dragon Communion. Potem pa malo eksperimentiraj kar ti paše. Vse buffe za fire...

 

Rot build bi mogoče tudi bil zanimiv (nisem še sprobal). Po moje bi moral malo zguglat najboljše zadeve zanj.

 

Arcane / bleed pa smo ti tudi že povedali, da je brutal. Še kak spell, ki scala z arcane... ufff...

 

Inteligence ne vem, če bi tebi bil fun.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ne moreš tega ravno mainat. Rabiš orožje zraven. Jaz sem dolgo fural dragon communion seal incantations. Recimo vsekaš rot, kateri kar nekaj časa vztraja, ti pa sekaš po enemiju z blasphemous blade al pač neki Faith meč.

 

Ful dobra kombinacija je arcane in faith. Imaš range attack, swarm of flies, lightning spear, frenzied karkoli. Zraven tega pa recimo mainaš Eleonoras poleblade za bleed damage, ali pa Rivers of Blood.

 

Lahko vzameš tudi čist navadna orožja, recimo godskin peeler, daš gor blood in je bomba. Jaz sem dolgo časa fural tudi dva scavanger sworda, na enega daš Seppuku, na drugega bloody slash.

 

Poanta moja je, incantations ne delajo neki nor damage kot spelli. Je pa zabavno in gre odlično z dobrim orozjem. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Karkoli s čaranjem je potem edina kontra temu kar imaš. Sem malo fural dragon spelle s Dragon Communion Seal. Preden greš v NG+ idi pokupi vse spelle v Church of Dragon Communion in Cathedral of Dragon Communion. Potem pa malo eksperimentiraj kar ti paše.

 

Rot build bi mogoče tudi bil zanimiv (nisem še sprobal). Po moje bi moral malo zguglat najboljše zadeve zanj.

 

Arcane / bleed pa smo ti tudi že povedali, da je brutal. Še kak spell, ki scala z arcane... ufff...

 

Inteligence ne vem, če bi tebi bil fun.

Rot build je praktično nemogoč, ker mislim, da sta samo dva orozja ki delata rot damage, poleg rotten breatha. Pač nekaj zraven morš imet. Zato pravim, Faith/arcane, faith/dex ali faith/strength.

 

Prečekiraš kaj bi imel od incantations, daš toliko v faith, vse ostalo vržeš v tisto drugo kategorijo, in si na konju

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Poanta moja je, incantations ne delajo neki nor damage kot spelli. Je pa zabavno in gre odlično z dobrim orozjem. 

 

To je bil moj namen v arcane/faith builu. Ampak je na koncu ostalo pri tem, da mi je blo bolj fun sekanje nasprotnikov s katanami kot čaranje. Redko pa za dodatek kako čirulo čarulo (rot v glavnem, flame zelo redko).

Povezava do prispevka

2x Godskin Peeler z bleedom je godsend. moj najslajsi run, jaci od sudbine, vse pada kot pokoseno, tud skupinam mobov ni jasno, kaj jih je doletelo.

greatkurcine me niso tolk ganile, ker mi pocasna orozja nasploh ne sedejo, pa vendar nice change, ce drugega ne. raw power.

zdej sem hotel poleg katane furat incantations pa sem samo cakal, da lahko respecam vse pike, ki sem jih vlozil v faith. ni to zame, je pa fajn gledat mojstre, ki carsko sucejo kombote. zdej rezem sushi in sashimi enkrat z eno drugic z dvema katanama.

Povezava do prispevka

unga belega zmaja v caelidu ne morem ubit. en napad z dimom je tako mocen da me one shotta in se mu ne morem izognit

 

a si lahko kako scarlet rot defense nabijem?

 

edit: commander o neil spet en tak boss k ne mors bloodhound combota uporabit ker te punisha VEDNO

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Meni je pa ta Bloodhound Gang 5+ (z Bad touch) noro dober (str 35 dex 25). Sem spucal z njim Limgrave in večino Liurnie (nisem še konec, trenutno sem v Carla Manor). Od začetka sem imel še shield, sedaj ga two handam. Večinoma sem jump attackal in chargal z R2. Probal sem še Finese pa se mi ni zdel nič posebnega, tako da sem potem nekako pozabil na to. Zdaj pa tu vidim, da se da nadaljevati combo z R2. OMG kak je to kul :w00t: :ododava:Moram še FP malo nabuildat ker je ostala na 9 :D

Povezava do prispevka

Ng+, delam Malenio pošteno, nič nori bleed nic rivers of blood. Dex godskin peeler, eleonoras poleblade, navadna katana, blasphemous blade brez L2.

 

Zaenkrat samo slišim...

 

I am Malenia....blade of Miquella :D

 

Sem na 5 poskusu, 2x sem že skoraj zakljucil, je kar fajn na njej sprobavat orozja.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 24 minutami:

Ng+, delam Malenio pošteno, nič nori bleed nic rivers of blood. Dex godskin peeler, eleonoras poleblade, navadna katana, blasphemous blade brez L2.

 

Zaenkrat samo slišim...

 

I am Malenia....blade of Miquella :D

 

Sem na 5 poskusu, 2x sem že skoraj zakljucil, je kar fajn na njej sprobavat orozja.

Probaj parry. :D

Buckler ima najboljše frejme. Jaz sem jo dobro ownal z Brass Shield + Golden Parry.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Probaj parry. :D

Buckler ima najboljše frejme. Jaz sem jo dobro ownal z Brass Shield + Golden Parry.

Če ne znam 😁 sem probaval z Margitom dobre pol ure, vse sfalil :D

 

sem probal dual scavenger curved swords + seppuku na enem. Prva faza 45 sekund, druga faza isto, pol sem pusto da me ubije. Isto z rivers of blood.

Povezava do prispevka

Še vedno ne vem kam naj se dam v špilu zdaj kp sem ga obrnil lol

 

Malo gledam razne videe, builde, charme, spuščam looka kaj vse sem falil hehe

 

Med drugim sem ravnokar ugotovil da je v špilu jebenih 70 čarovnij in ob večini sem dobil meteoritno trdega tiča samo ko sem pomislil, kako svinjsko bi z njimi čizal pofukane Crucible knighte :D

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...