Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

sel sem v volcano manor ker sem hotel ubiti velko kaco in so me prisilili, da se vclanim. zdaj pa ne vem zakaj mi en tam govori da bom ubijal my own kind pa nek war against the erdtree. a me igrica hoce speljati na kriva pota? vglavnem ubil sem kaco in pol pozabil it v manor pogledat kva bodo kej rekli o tem dejanju. ma pa kaca v phase 1 spet en glup napad k zarije glavo not in pol eksplodirajo tla. ne vem kako bi se naj tega ognil???

 

nasel sem tud somber smithing stone sedem. tko da mam zdaj mec upgrejdan na +9. zdaj pa grem nazaj v mesto k sem se malo ojacal. prvic k sem not stopil so me ze navadni mobi ownali. prekleti vojaki z lightning enchanted orozji in sciti.

Povezava do prispevka

fak no tale igrica. ne da se mi vec.

 

lejndel sem raziskal kao. nasel isolated divine tower - zaprt. nasel ena big ass rumena vrata s sealom - valda zaprta. torej je se nekje nekam za it ampak valda nimam pojma kam.

 

pol sem sel gledat v volcano manor kva pravi kej folk k sem ubil kaco. so mi cestitali. una zenska ki mi je rekla da moram assasinatad enga da grem v njegov world je izginila. zdaj ne vem koga morm it naprej assasinatat, ce sploh koga. 

 

also noben mi ni povedal, da radahn komet odpre dostop do nokron cityja. sem prefukal mimika hehe.

 

pol sem pa mel se eno neraziskano obmocje k zgleda kot divine tower. namrec carian study hall. ampak sem prisel do vrha pa ne morem dalje gor. grem brat kva da fak in pravijo da moram ranni quest nardit. ampak jaz sem ze cez polovico gejma pa sem to carovnico srecal samo prvic tam pri merchantu. to ko berem da moras radahna ubit, pa v nokron it, to sem ze vse naredil. kje je zdaj ta baba da mi da item ffs.

Povezava do prispevka

drgac vizualno mi je igrica top. bossi so hudi (sam lahko bi jih ne reciklirali skos). kako si model zmaja natakne na roko al pa tisti wtf moment k model privlece sword ven iz mrtve kace. res carsko.

 

tud svet je lepo narejen in zgleda top. edino spet se zacnejo stvari ponavljat. o glej grad na pecini, kot da jih nisem videl ze tristo do zdaj. pa kaj je s to vertikalnostjo sveta no. skos neki prepadi, to mi gre tko na zivce. a bi blo res tako hudo, ce bi lahk normalno hodil okrog?

 

tud prvic igram igrico na joysticku. morm rect da je tudi to zelo vredu, ker me ne boli vec rama od miske. mi je pa zelo cudno da je tezko kroziti okrog monstrov v desno stran. zdaj ne vem ce je to zarad pozicije sticka na xbox kontrolerju al kva sam v levo je dost lazje kroziti.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

fak no tale igrica. ne da se mi vec.

 

lejndel sem raziskal kao. nasel isolated divine tower - zaprt. nasel ena big ass rumena vrata s sealom - valda zaprta. torej je se nekje nekam za it ampak valda nimam pojma kam.

 

pol sem sel gledat v volcano manor kva pravi kej folk k sem ubil kaco. so mi cestitali. una zenska ki mi je rekla da moram assasinatad enga da grem v njegov world je izginila. zdaj ne vem koga morm it naprej assasinatat, ce sploh koga. 

 

also noben mi ni povedal, da radahn komet odpre dostop do nokron cityja. sem prefukal mimika hehe.

 

pol sem pa mel se eno neraziskano obmocje k zgleda kot divine tower. namrec carian study hall. ampak sem prisel do vrha pa ne morem dalje gor. grem brat kva da fak in pravijo da moram ranni quest nardit. ampak jaz sem ze cez polovico gejma pa sem to carovnico srecal samo prvic tam pri merchantu. to ko berem da moras radahna ubit, pa v nokron it, to sem ze vse naredil. kje je zdaj ta baba da mi da item ffs.

Probi se vrnit tam kjer si ubil kačo. Enjoy. :D

Povezava do prispevka

Malenia me je prisilila da naredim cardinal sin in pridem v bitko s ščitom :( probal sem strength brez ščita, ni šlo. Kar je najbolj glupo, waterfowl ni bil problem, ampak tisti hitri napad ko prileti do mene, pa hitro capa capa levo desno udari, in me skoraj vsakic ulovi,

3/4 lajfa ADIJO. Čeprav vem, da moram dodgat v njo, ne nazaj, zafukam vseeno :D

 

Anyway, ubil sem jo. Ultra Guts Greatsword + ščit, unga bunga po buči.

Povezava do prispevka

drgac pro tip, tud s swordom lahk blockas

 

recimo un beden napad pri kaci k se not zarine in eksplodira tla. ce ne blockas te razfooka, da se mors gor pobirat. ce pa blockas s swordom pa dobis mal manj dmga ampak lepo ostanes na noga in pew pew takoj nazaj

 

drgac tisti, ki ste igrali dark soulse. a so v elden ring popravili gibanje characterja da je vse bolj smooth in tekoce? ker sem pred casom probal mal darksouls in sem po petih minutah vrgel kontroler vstran k je blo gibanje tko leseno. zdaj pa ne vem ce je to sam moj feeling al kako.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 2 urama:

zdaj pa eno resno vprasanje

 

kako navigirate kamero med sprintanjem? ker s palcem drzim B ne morem kamere obracat okrog, kar mi tu pa tam povzroca velik safer. tud recimo lock on/off bi mi bil zelo uporaben vcasih med sprintom.

Stari moj kolko ti pribijas 🤣 mislim sej ql.. sam me spominjas na d2r ko sem jaz nabijal gluposti ki sem bil noob 🤣🤣🤣

 

Sej bo, imas se fulll za igrat ne zivciraj se prevec

 

Jaz ko sprintam in morem obrnit kamero in nimam lockanega... pac s kazalcem leve roke na hitro strcnem po desnem joysticku mal pac zvijem levo zapestje.. tko lih da nastimam da pogledam nazaj npr

 

Pac tako je s temi kurci od original kontrolerjev.. ko bodo kaksni proper 3rd party za normalno ceno in lahko remapas 4 gumbe je dosti bolj ql vse skupaj.. tle mores malo delat akrobacije tu pa tam ma na sreco ni dosti tega

Povezava do prispevka

Jaz sem si pa tole naredil, se mi je zdel dovolj drugačen build od pure STR da bi mi bil cool

 

 

Meh, kaj pa vem. Sej lepo useka, ima ful dober range z vsemi temi spelli in izgleda res mega cool, nič me rečem, ampak tok enga mikromenedžmenta in priprav, da končno delaš proper dmg, da ne omenjam non stop cuganja FP flaskov... s tem da če te stisnejo v kot si itak mrzel - dobesedno, ne kot frost build. Tanky melee buildi so ob malo nižjem dmgju po drugi strani trpežni ko prasica pa še ful bolj konsistentni / bolj low maintenance.

 

Tko no, kr Son i am dissapoint scena. Je pa vsaj Moonveil katana, ki je sicer zelo na random v tem buildu (bolj bi pasal tisti Frost hatchet), absoluten beast :wub: Kar vse pove o frost sorcererju, če je najboljši element nek weapon, ki sploh ne paše zraven :D

 

Bo treba še kaj drugega sprobat.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...