Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Fora je v tem, da sem ocitno mazohist in otezujem sam sebi igro :D

 

Delam vse totalno solo, uporabljam random orozja, respecam na neki cist levega in mislim, da bo slo 😁

 

malenia v ng+ bleed build gre dol v 2 minutah, tudi navadne katane niso problem, ampak jaz sem hoto pure strength in dobo po picki kot nikoli v zivljenju :D

Povezava do prispevka

Js pa včer dubu tisti FromSoft filing, ki ga tolk folka opeva ... po približno dveh urah sem fental zadnjega konjenika v Crumbling Farum Azuli ... tok sem se ga nadrkal, da je bil dejansko čisto kontroliran fajt ... in to na tipkovnici!!!! :D

 

Zdej pa Malekith za nagrado :blink:.

Povezava do prispevka

Jaz sem se tudi najprej izogibal Caelid-a in sem želel iti prej Altus Plateau. Ampak mi je neko vsak drugi NPC težil s tem Radhanom in sem šel zato raje v Caelid pa ga ubil. Tudi pravilno je tako po moje glede na potek dogodkov NPC-jev. Je enkrat dzaver al kdo prilepil tudi neko mapo kako bi naj bil vrstni red. 

 

Radahna ne odlašaj nekaj dolgo, ker se dosti stvari prične odvijati šele, ko on umre. 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 23 minutami:

Ej v kero smer naj grem, ko obrnem Liurnio? Sem šel malo Caleid pogledat pa se mi zdi, da mi še malo manjka zanj (Also trepetam pred durmi Radhana)

Mam pa trenutno lvl 65 :D 

Kar pravi Tomazek. Fora je v tem, da lahko komot progressaš main story, brez da se spopadaš z mobi (ali obiskuješ non mandatory temnice in slično), ki so še previsok level zate. To je eden od razlogov, da je Torrent v igri po moje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 3 minutami:

Ene 5x sem prišel do zadnje tretjine HP pa mislim, da bom za danes zaključil.... Jutri bom šel najprej ubit tistega mega zmaja v Caira Manor, da pridem do Ranni. Pol pa mejbi Radhana :) 

 

Idi prej do Ranni... sem mislil, da si že bil pri njej.

 

Spoiler

Tistega zmaja pred njo ne boš tam ubil, ko pride nekje na pol HP, spizdi.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...