Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Saj tisti kip je mene medel, da sem najprej raziskoval okoli Erdtreeja, ko se od spodaj vidi tista polica in od zgoraj potem lepo vidiš možen dostop do te police... PA še 'gate' tako modro sveti, da sem mislil, da je res nekaj topnotchshit stvar tam... Glede na ostale kipe je ta razdalja do vhoda v labirint res velika...

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 15 minutami:

Saj tisti kip je mene medel, da sem najprej raziskoval okoli Erdtreeja, ko se od spodaj vidi tista polica in od zgoraj potem lepo vidiš možen dostop do te police... PA še 'gate' tako modro sveti, da sem mislil, da je res nekaj topnotchshit stvar tam... Glede na ostale kipe je ta razdalja do vhoda v labirint res velika...

Tam na polici je en velikan (ni boss) in nekaj za pobrat (pozabil kaj). Dol prideš po koreninah, pol pa skačeš po unih porušenih stebrih. Komot skipaj, k ne boš dobil nič posebnega.

Povezava do prispevka

jzt sem se tud burnoutal. pri fire giantu obstal ko sem prisel v p2 in mi je crashal spil se nisem pognal od takrat. velki bossi mi niso vsec. dost raje mam fajte kot so godskin noble, draconic konjenik, morgot, godfrey, etc... take da jih dejansko vidis in da majo neko orozje ki ti je v glavi predstavljivo kaj dela. velki bossi pol fajta ne vem kaj se dogaja. tud radahn mi ni bil vsec k vse trese in bliska pol pa sam naenkrat oneshot iz dragonballi.

 

2h build mi je boring ratal

 

zdaj mam plan rushat do konca main bosse, pol pa najdt en guide za playthrough z delanjem questov. pomoje nisem naredil noti enga questa. cel cas sam tavam po mapi in ubijam bosse brez motivacije, brez da bi vedel kaj se dogaja

Povezava do prispevka

Res je, js sem se večkrat tkole ustavil in samo gledal naokrog.

 

Sem pa fental Malekhaia in Malenio, zdaj se pa drugi večer zaj*** z zadnjim duetom, moram priznat, da sta mi precej težja od Malenie, sploh Elden beast, ki je stalno izven mojga melee rangea :wacko:

Povezava do prispevka

Na evo, pa je tudi meni uspelo (seveda ne platine :)) ... dokaz, da lahko tut fotri, ki so n00bi v FromSoft igrah, končajo in to z miško in tipkovnico :D.

 

Na trenutke sem bil zafrustriran, na splošno pa zelo užival ... res izkušnja kot se šika.

 

image.thumb.png.6a4a7dd820f9f1d10eac18fe304aeae9.png

 

Zdej pa grem lahk knjigo brat, se z ženo družit in delat podobne zemeljske zadeve :D.

Povezava do prispevka

Jest sm dons le uspel koncat. Kak mesec al kolk nazaj sm se ustavu pr fire giant ker sm mislu da je tam nekje konec. Sm se moral mal prsilt da koncam. Level 120 pa ene 77 ur sm porabu. Nakonc mi je najedal ker so bolj al manj sam se boss fajti, lahk bi jih kej boljs porazdelil al pa kakega manj dal.

 

Sm takoj zacel pol z novim likom ker sm hotu sprobat drug stil igre pa je kar ocitno lazja igra na zacetku, duh. Z novo igro sm poguglal kako sploh lahk uporabljam ash summons, ker pr prvem igranju sm igrnoriral po tem ko nism takoj pogruntal kako. Bom zdej mal igral nek strength tank build ker so mi bli pr prvem igranju boss fighti cist predolgi. P mal sm pogledal OP builde in vidim da folk skor oneshotta bosse, lol.

Povezava do prispevka

Magic build. Na zacetku je slo lepo s cheesanjem, prot koncu je blo pa bolj malo DMG, pa dost sovragov je dodgalo napade. Tko da sm pol vlagal v vigor da sm uspel prezivet bosse. Restackal nism ker se mi ni ljubilo iskat kamnov za nadgradnjo novega orozja ker mi jih je ze tko manjkal.

 

Moram tud pogledat ktere vse skrivne dele sm spustu. Lord of blood vem da sm ker nism tocno vedu kam moram it zanj.

Povezava do prispevka

Keri so teli dragon bossi res. Prejle kot za šalo v drugem poizkusu uničim Astel, Naturalborn of the Void in potem z dvigalom krenem proti Glintstone Dragon Adula, ki me seveda uspešno kolje kot neubogljeno bitje. 

Že njegov brat me je pretepal kot nebogljeno bitje.... 

 

Grem neki jest pa potem nazaj na to pezde

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...