Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 1 uro:

Jaz moram za nek stolp najdt emote, kjer imaš obe roki na glavi, drugače se mi ne bo odprl magic door

 

Noben clue kjer bi lah najdu :D, samo gasa po celi mapi iskat haha

Tja gor lahko prideš tudi z zunanje strani. Greš na porušen zid s Torrentom in priskakljaš do stopnic zunaj.

Povezava do prispevka

tole je meni očitno ratal na Kekitov način. Se ne spomnim, da bi kje emokuliral...:blush:  Pa mam pomoje vse te magic stolpe pošvasane..

 

Mene je ubil tisti quest v močvari. Ko una gospica hoče veržico nazaj. :D  Najdem tipa praktično takoj, pa sem se zdel mal švoh napram njemu in sem rekel 'mal nabildam statse' pa se vrnem do njega da mu dam pLeske... 112 ur kasneje, eto mene nazaj. :D Čist pozabil na modela. Slučajno gledal na mapi, kam bi šel, po tistem patchu, ko so vidni NPCji na mapi in vidim tisto gospico gor, pa si rečem, grem pogledat, če ma kej za uvalit, mal prodamo/kupimo kaj.. In ona men spet o verižici, ko jo je sunil lokalni bajo...

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

mene sta enkrat dva mulca, za eno glavo manjša, želela oropat sred dneva v Fužinah

 

eden uletu od uzadi pa me vleku za torbo, drug pa mi hotu iz žepa spizdit denarnico

 

ni jima lih ratalo, pa še nek model je uletu, k je očitno vedu kdo sta pa se začel dret na njiju :D serious business

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 urami:

pizda me zjebe to da ni quest loga, vseeno je prevelika mapa, da bi si vse zapomnil

Uporabljaj tokene na mapi. Ful olajsa, da si spotoma oznacujes katakombe/jame ki si jih nasel oz. koncal pa tud kak field boss se najde, ki ga oznacis da se vrnes kasneje

uredilo bitje Smrk
Povezava do prispevka
Smrk reče pred 6 urami:

Uporabljaj tokene na mapi. Ful olajsa, da si spotoma oznacujes katakombe/jame ki si jih nasel oz. koncal pa tud kak field boss se najde, ki ga oznacis da se vrnes kasneje

To najbrž vsakdo počne, sam nima ravno veze s questi.

Bolj kot klasični quest-log igra nujno potrebuje nekakšen dnevnik, kjer imaš za vsakega srečanega NPCja lepo shranjene pogovore in lokacije.

 

Ime NPCja 1

1. Encounter - Lokacija - Dialog

2. Encounter - Lokacija - Dialog

3.Encounter - ...

 

Ime NPCja 2

....

 

Saj vem, da si lahko vse to zapisuješ izven igre, sam čemu bi, če je tako enostavno rešljiva stvar.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mnja, sej si označujem, samo pri questih pa ni vedno jasno kam sploh moraš it in če si sploh progressal dalje (recimo ta medaljon sem čisto pozabu, da mi je sploh blo rečen). Lah bi blo za vsak quest directions v smislu tukaj pri temu drevesu greš levo, mimo te jame - neki v takem smislu, da moraš še vedno nase se zanašat, ni k da hočm quest markerje

 

Pri špilih rad dokončam vse queste k jih mam, kar je mal težko če pozabiš, da si sploh kerga od questov dobil. Sploh pri takih špilih kjer vpliva na tvoj konec

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 3. 6. 2022 at 13:39:

jaz ne vem a sm srečal njega najprvo al njo, samo vem da ko sem srečal njega, da je samo neki nergal in se ni z mano pogovarjal

 

v vsakem primeru bi mu rad preštel rebra, ker je šupak

Ma v bistvu niti ni tak supak. Ni pa Marija Terezija. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 18 urami:

Kdo je naredil Millicent quest brez pomoči spleta je največji lažof na svetu! Koji kurac bi tam in tam iskal tisto in tisto, pa se še vračal ipd. Ko sem igral v drugo, sem googlal pa mi še vseeno ni blo najbolj jasno in sem iskal kot butl določene zadeve, quit, load, quit, load... :confused:

 

 

Tut če bi mi ratal na blef, ne bi znal opisat postopka na net. Bi verjetno napisal, kje sem jo srečal, ne bi pa vedel, kak trigger je bil, da je bila ravno tam ob določenem momentu... VSe nekaj na blef...

Povezava do prispevka

v skor 400 urah, je bil 'poslovilni' NG+7 se enkrat all bosses run, a brez miljavzent zmajev, avatarjev, mornarjev, nocnih pticev in jezdecev, ter ostalega ponavljajocega fillerja. vse skupaj sto in en encounter (markerjev je 100 :)).

Elden Ring je GOTG, nedvomno. svet je tako caroben, misteriozen, mracen, artisticno dodelan do perfekcije, da se enostavno ne mores odlepit od kontrolerja, ekrana, slusalk, in pognat 9 journeyev od izida igre je - jebeni privilegij. thank you Miyazaki san.     

 

Cc5j3zL.jpg

QBMBJHD.jpg

az75eZo.jpg

 

 

3milQrA.jpg

 

f4slRda.jpg

 

pbseays.jpg

 

aR9RZFS.jpg

 

YHzTvDK.jpg

 

q2vpJdV.jpg

 

qNg4oXs.jpg

 

cxzcJeJ.jpg

 

s0m4Y3C.jpg

 

kPJXHV8.jpg

 

 

https://imgur.com/9gXmXuA

 

 

 

uredilo bitje g. Profesor
  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 37 minutami:

 

Elden Ring je GOTG, nedvomno. svet je tako caroben, misteriozen, mracen, artisticno dodelan do perfekcije, da se enostavno ne mores odlepit od kontrolerja, ekrana, slusalk, in pognat 9 journeyev od izida igre je - jebeni privilegij. thank you Miyazaki san.     

 

Lahko bi rekli, da so bili postavljeni novi standardi v open world igrah. Tako, kot Zelda BOTW. Zdaj pa 1000 in 1 AC do naslednje Zelde oz. Elden Ring igre :sick:

Povezava do prispevka

Fora je, da Elden Ring namesto milijon questov in drugih opravil pusti, da igraš brez checklista oziroma si ustvariš svojega. Nič posiljevanje z dolgimi dialogi, izpiljen fight/sorcery system, lepe lokacije, ki si jih zapomniš. Pa še malo bolj prijazen špil je za začetnike. Win win uglavnem.

 

 

Pa še čist po svoje lahko igraš. Magari greš samo glavne bosse razbit, lah pa prečekiraš vsak kotiček in se prepustiš svetu. Ni napačnega načina kako igrat ta špil, kar je v letu 2022 bolj redkost kukr ne. Še pri craftingu ni zares nekega grinda kukr drugod.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...