Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 12 minutami:

ščit je kurac proti njej

Wash your whore mouth!

 

:D

 

@Weraziel

Waterflow Dance je njen najbolj nevaren napad. Sam tisto se nauči evadat in jo boš odlomil. Pol v 2. fazi ma še eno cheap pizdarijo, sam tisto naredi dokaj po redko.

Tle maš moj fight za inspiracijo.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

pa sej v prvo sem bil res res blizu, če se ji ne bi hp vračal bi jo odlomu k od bureka krajc

 

dokler ne bom 50x rabil ponavljat fajta bom že, samo prej bom šel spet malo raziskovat, sploh ker zunanjost tiste cone sem šel samo eno stran sčekirat

Povezava do prispevka

apology for poor english

 

when were you when malenia dies

 

i was sat at home holding a ps controller when screen go

 

'malenia is kill'

 

'no'

 

and you??????????????

 

 

 

 

 

 

 

(fak, tole je pa blo jebeno, ni hotla umret :D)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

apology for poor english

 

when were you when malenia dies

 

i was sat at home holding a ps controller when screen go

 

'malenia is kill'

 

'no'

 

and you??????????????

 

 

 

 

 

 

 

(fak, tole je pa blo jebeno, ni hotla umret :D)

 

No... kaj zdaj? Je našla svoj "match" al ne?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ravno končal, to je bil moja prva souls igra in zelo verjetno tudi zadnja. Igra naj bi bila hardcore težka, te ne drži za roko, bla bla in pol je najtežji sovražnik višina in jebeno retardirane kontrole, da o UXu niti ne izgubljam besed. Ne razumem čemu vsi hvalospevi na vsakem vogalu, a je nivo iger padel res tako nizko (zadnjih 5 let nisem kaj dosti igral razen Fife). Pogrešam Jokerjeve opise in ocene. Svet je lep in razgibam, glasba odlična, pol se pa počasi ustavi vse skupaj. Zgodbo naj bi pisal Martin in se vidi, vsi umrejo in konec je veliko razočaranje. Zadnji bos je fakin pokemon :rofl:.

Povezava do prispevka

škoda da ti ni tak fejst, se pravi ne boš sprobal tudi Bloodborne ali pa Sekiro (tedva sta najbolj drugačna od vseh teh Souls špilov)?

 

hajpano je pa zato, ker so bossi dostkrat odfukani, ker je ogromno različnih orožij in move-setov ter zato ker te drži špil na trnih tudi ko samo malo raziskuješ okolico.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 13 minutami:

Ravno končal, to je bil moja prva souls igra in zelo verjetno tudi zadnja. Igra naj bi bila hardcore težka, te ne drži za roko, bla bla in pol je najtežji sovražnik višina in jebeno retardirane kontrole, da o UXu niti ne izgubljam besed. Ne razumem čemu vsi hvalospevi na vsakem vogalu, a je nivo iger padel res tako nizko (zadnjih 5 let nisem kaj dosti igral razen Fife). Pogrešam Jokerjeve opise in ocene. Svet je lep in razgibam, glasba odlična, pol se pa počasi ustavi vse skupaj. Zgodbo naj bi pisal Martin in se vidi, vsi umrejo in konec je veliko razočaranje. Zadnji bos je fakin pokemon :rofl:.

A misliš, da Jocker ne bi dal 9+ ocene? :D 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 42 minutami:

Ko par let nažigaš samo fifo, prideš prvič v from software igro in ti je pot do Malenie težja kot Malenia sama, absolute boss.

A dejansko misliš, da je prišel do Malenie?

Po moje je dal skozi kake 30% contenta.

@SpaWn A si odlomu Malenio? :D

 

Drugače se kr strinjam z opisom, razen to, da so kontrole v kurcu. Fromsoft igre imajo na splošno res tight kontrole in combat imo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

A dejansko misliš, da je prišel do Malenie?

Po moje je dal skozi kake 30% contenta.

@SpaWn A si odlomu Malenio? :D

 

Drugače se kr strinjam z opisom, razen to, da so kontrole v kurcu. Fromsoft igre imajo na splošno res tight kontrole in combat imo.

Sem, a bi blo bolje, če ne bi, ker bi potem imel nižja pričakovanja za konec. Imam 33/42 achivmentov, nekje v snežnem delu sem zgubil motivacijo in nehal raziskovat vsakega kotička.

 

Ko bi videl koliko krat sem skočil na eno deščico in padel mimo :rofl:. Take majhne mučne stvari so povsem nepotrebne in ne naredijo igre bol hardcore, al karkoli je razlog/opravičilo zanje.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 4 minutami:

Sem, a bi blo bolje, če ne bi, ker bi potem imel nižja pričakovanja za konec. Imam 33/42 achivmentov, nekje v snežnem delu sem zgubil motivacijo in nehal raziskovat vsakega kotička.

 

Ko bi videl koliko krat sem skočil na eno deščico in padel mimo :rofl:. Take majhne mučne stvari so povsem nepotrebne in ne naredijo igre bol hardcore, al karkoli je razlog/opravičilo zanje.

Se mi zdi, da smo tukaj čisto vsi imeli isti experience glede tega lol. Jaz identično.

Sam vseeno mi je bila igra ful dobra. Mogoče prevelik FromSoft fan bias. Glede platformanja imaš čisto prav. Ajde, ne bi rekel, da je čisto odveč, sam lahko bi bilo narejeno manj posiljeno zafukano, ker ne pridoda užitka.

 

Aja, pa drugače to kar je rekel Wera. Ful ful ti priporočam, da probaš dat šanso Bloodborne. 30 fps zna bit dealbreaker, sam če ti rata it mimo tega in ti ni tematika/estetika navšečna, boš dobil veliko bolj skoncentiran in izpiljeno doživetje, kakor ER.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 12 urami:

Ravno končal, to je bil moja prva souls igra in zelo verjetno tudi zadnja. Igra naj bi bila hardcore težka, te ne drži za roko, bla bla in pol je najtežji sovražnik višina in jebeno retardirane kontrole, da o UXu niti ne izgubljam besed. Ne razumem čemu vsi hvalospevi na vsakem vogalu, a je nivo iger padel res tako nizko (zadnjih 5 let nisem kaj dosti igral razen Fife). Pogrešam Jokerjeve opise in ocene. Svet je lep in razgibam, glasba odlična, pol se pa počasi ustavi vse skupaj. Zgodbo naj bi pisal Martin in se vidi, vsi umrejo in konec je veliko razočaranje. Zadnji bos je fakin pokemon :rofl:.

Beri revijo Jazbina

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 22 minutami:

Jaz sem letos igral Last of Us Remastered in Fallout 4, oboje nista letošnja špila pa bi očitno še rabla poliranje. Tako da zaenkrat je tole še kar v redu

Last of us remaster rab poliranje? V kakšnem smislu? Ker igra je kolikor vem laufala že na PS4  solid 60fps, na Pro zarad višje resolucije 55-60fps na PS5 pa absolutno ne pade za sekundo pod 60fps.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...