Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Danes sem ponovno malo zalaufal zadevo in morem rect, da je prav fajn igrat po dolgem casu.

 

Pomoje bi moral pocakat se kaksen mesec, da sw bolj pozabim stvari in si naredit nel clustefuck build z nekimi orozji in toolsi, ki jih maj nisem probal

 

Anyway imam vprasanje, ki ga se vedno nisem vspel razvozlat. Sploh ne vem, ce se je res zgodilo lol, ker po mnogih preigravankih mi ni vec vspelo... in sicer:

 

Tam v glavnem mestu je uni vitez na konju, ki strazi vhod v mesto, preko katerega ne morem vec po stranski poti.

 

In sicer, ko sem prvic igral, sem prisel v mesto cisto po drugi poti. Ne vem tocno al preko teleporta, na peninsuli, ki te porta na stolp h velikanu in pol dol po dvigalu preko original round table ipd..al pa z nekim drugim teleportom, ki te porta tam nekam gor h obzidju, kjer so uni, ki pihajo baloncke... v glavnem ne spomnem se tocno, samo vem, da ziher nisem sow mimo unega viteza na konju!???

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Ne vem tocno al preko teleporta, na peninsuli, ki te porta na stolp h velikanu in pol dol po dvigalu preko original round table ipd..al pa z nekim drugim teleportom, ki te porta tam nekam gor h obzidju, kjer so uni, ki pihajo baloncke

 

S teleportom prideš do velikana, samo ne moreš it dol z dvigalom, dokler ne odkleneš dvigala od spodaj.

Nism še vidu teleport do balončkov, ampak vedno mimo viteza.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 18 minutami:

 

S teleportom prideš do velikana, samo ne moreš it dol z dvigalom, dokler ne odkleneš dvigala od spodaj.

Nism še vidu teleport do balončkov, ampak vedno mimo viteza.

Jaja to vem.. sam jaz ti prisezem, da ko sem se portal do velikana, pac kasneje, je dvigalo delovalo in dejansko sem tako prisel prvic v mesto

 

Samo ne vem kako sem ga aktiviral oz kako je delovalo, ce nisem se prej bil spodaj.

 

Res, jaz sem prvic mesto totalno zajebal experience.. nekako je dvigalo ze delovalo in sem sow direkt dol, v round table, vn po drevesu gor do golden godrica... totalno mi je zjebalo experience in se zdej ne vem kako mi je vspelo.. prav se spomnem ko sem pomislu kaj tako hitro je boss wtf

 

 

A uni drugi teleport ne spomnem se dobro, se mi zdi da me je portal tam kjer je uni vitez na konju, samona drugo stran, v mesto. Ker je bila rumena megla in nisem mogu naprej.. ne vem kako sem prisu tam pizda, se mi zdi od nekje pod zemljo z nekim portom..mogoce mi je to odklenlo dvigalo... ki vem da sem delal neki po wikiju in ne stekam sploh kje sem vse bil :)))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Denis reče pred 33 minutami:

Tole? Teleport na 2:16.

 

 

Jajaja tam pod zemljo sem lutal in preko deeproot dephts prisel v capitol ramparts.. pol vem, da nisem igral naprej, ker sploh nisem se raziskal plato pred glavnom mestom.. pa sem sow nazaj delat Ranni quest i guess.. in pol ko sem koncal sem ocitno sel do velikana pogledat, ce dela dvigalo in je delovalo in mizajebalo experience!! 

 

Sam dobro malo sem si tudi sam kriv ker sem gledal wiki :))) drugace nisans da bi prisel do deeproot dephts se pred sentinelom :))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 11 urami:

:D

To pa je nastudirano na milimeter :))

 

Nene, ne vem al je bil res invejder, al pa sem preko deeproota, zdaj bom probal replicirat preko deeprootha

 

V glavnem danes sem s5 rage quital in si skoraj izpahnil zapestje na pocivalniku tam, ko mores une 3 invejderje premagat za uni amulet dobit pei uniorjaski skledi :)))) jebemti kaksna cheeserska igra..

 

Komaj cakma dlc, koga najavijo neham igrat, da s5 malo pozabim

Povezava do prispevka

Ne vem no, saj je bil dober špil a mu je nekaj manjkalo. Lahko da je že kriv emšo a nekako me ni potegnil tako kot so me ostali...sploh pa Bloodborne, 1ka, 3ka in pa Sekiro. Prva From igra, da sem se res trudil odigrati jo do konca, pa še to sem igral počasi (skupaj vseeno cca 130 ur, kar je zame ogromno).

 

8.5 od 10 mislim da bi bila kar fer ocena. Glede na to da je dokaj open world, je to zelo soilden dosežek Froma.

 

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

No ja, ne lih brez problema, jaz sem rabil sprobavat kaj sploh naj ima mimic na sebi, da bo efektivno

 

:D jaz zdaj delam od začetka počasi drugi run, ker mi je itak zbrisal vse sejve pa je kar fun, ker grem bolj v strength build, komaj čakam da sprobam flail

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

No ja, ne lih brez problema, jaz sem rabil sprobavat kaj sploh naj ima mimic na sebi, da bo efektivno

 

:D jaz zdaj delam od začetka počasi drugi run, ker mi je itak zbrisal vse sejve pa je kar fun, ker grem bolj v strength build, komaj čakam da sprobam flail


Flaili so useless, ce gres Str, pol gres colossal in BONKaš vse kar leze in gre

Povezava do prispevka

Evo sem uspel replicirat.. ce gres preko deeproot depths, tam ubijes une plave npc bosse in se portas v citadel ti odklene dvigalo..

 

Pol lahko gres preko peninsule na teleport gor na dvigalo in dela rocka za poklicat gor dvigalo ;)

 

Tle edino vprasanje je, ce se splaca raje delat duo Gargoil al pa single sentinela :))) 

Povezava do prispevka

U dober shortcut.. dejansko se prepletata ta citadel in deeproot

 

Sej ce pogledas na mapi so eno pod oz nad drugim

 

Neki je blo govora v loru, da so deeproot neki ostanki od nekega prejsnjega drevesa, ne vem ce se dobro spomnem.. al pa so kar korenine od elden treeja in sem neki zabrljblal bu

 

 

Povezava do prispevka

Aja sem igral ps5 verzijo na vrr.. morem rect, da je precej boljse.. mislim da je zdaj to najboljsi nacin za igrat, tudi ce tu pa tam malo bolj padejo frejmi, se zgodi res redko, da opazis.. pa hdr se mi zdi precej boljsi na ps5 verziji.. tako da.. 

 

Ce pa hoces res uno butter smooth, brez popinov.. lol ssd.. z rahlo slabso grafiko pa ps4 verzija itak

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...