Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 urami:

zaenkrat še nism doživel v FromSoft špilih, da bi blo kej več od konca kukr evo tuki maš 15 sekund scene, zdej mi pa povej a greš new game+

 

itak je poanta to, da si premagal kar so ti postavili na pot pa še skozi špil si "zbiraš" kaj bo tvoj konec

 

ne vem kako je pri Sekiru, vem da je tisto najbolj cinematičen FromSoft špil

Sekiro je najbolj direktna From igra. Mas zgodbo, direkt ves kaj pocnes, za koga in kaj je cilj. Vmes mas pa standarden From lore. Tudi konec igre je precej bolj razumljiv in ni zdaj nekih hudih špekulacij.

Povezava do prispevka

Tbfh, Armored core je res zadnje iz FROM kataloga, kero bi res htel špilat.

 

Nekako upam, da bo mel Elden Ring več DLCjev v stilu DS2. 

 

Miquella/Trina DLC, Shattering DLC v stilu Artorias DLCja, svet po true endingu - Dungeaterjevem... Kako je Caelid postal Štajerska...

 

Toliko vprašanj, Miyazaki ne ga fukat zdej.

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz tudi v osnovi nisem nekaj hyped na Armored Core, ker praktično še nisem konzumiral dosti mech vsebin. V času demotov ob revijah sem ene 10x obrnil Slave Zero demo, to je pa pretežno to 

 

ss_59bc01af111eed02795ddb4d646c247e3be6606f.600x338.jpg?t=1602618343

 

Ampak vseeno pa imam toliko zaupanja v modelčke, da če bo proper igrica, bom postal hyped nad mech stvarmi :D 

 

A imamo drgač kakega mech fana med nami, ki bi gledal mech animeje itd.? Se mi zdi zelo obskurna "tematika" v Rupi

Povezava do prispevka

Jaz sem svojčas igral Mechwarriorje, EarthSiege, Shoga, zadnja leta nekaj malega Titanfalla...

 

Armored Core sem poznal, nikol sedla serija. Preveč weebasto vse skup. 

 

Ne pa dvomim, da bo pod Miyazakijem AC sigurno nekaj za probat, menim pa, da imajo daaaleč preveč post Miyazaki iger za obdelat. 

 

Ampak ej, FROM ne faleva. Razen, če Armored Core nekim čudežem ne vniči firme, bomo še vedno vse to verjetno videli.

Povezava do prispevka

Tu na obali smo bili bombardirani s strani giant-robot 80s anime. Kot otrok sem jih še toleriral, ampak mi je od nekdaj to bila najmanj zanimiva zvrst. Edini seriji na to temo, ki sta mi bili res pri srcu sta bili Macross/Robotech in Neon Genesis Evangelion. Aja, pa Patlabor filmi so mi zakon, zaradi "realizma".

71EVYAYHhyL.jpg  HD-wallpaper-eva-01-berserk-evangelion-genesis-neon.jpg

 

Zadnji tak anime, ki sem ga pogledal je bil Tengen Toppa Gurren Lagann, ampak tisto sem gledal zaradi odfukanih idej in animacije studia Trigger, ne zaradi zvrsti same.

tengen-toppa-gurren-lagann-featured.jpg

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sem mel v glavi, da se napade z orožji da parryjat, tiste brez pa ne.

 

Navedek

Not all enemies are parriable, nor are all attacks even from enemies that are! As a rule of thumb, the following categories are more likely to be parriable:

  • Humanoid enemies. Soldiers are parriable but Giant Bats are not.
  • Enemies that aren't huge. Omens are parriable but Trolls and Golems are not.
  • Attacks with weapons, particularly when the weapon is swung in an arc. Tree Sentinel's Halberd Combo is parriable but its Horse Bash and Charge Attack are not.
  • Physical attacks. Margit's Swing Flurry is parriable, but his Hammer Smash is not.
  • Flails and Whips attacks cannot be parried.
  • Ranged attacks are never parriable, except with special parry skills

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...