Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Koncal mojstrovino! Ojoj..slabe 160u…lvl 156….prvi skozihod..prvo fural pol magic pol strength..ampak sem videl da je to rupa sploh, ko prides prvic na sneg..lurnia in lepo rebirth..pa samo str/dex/end, vlki scit pa gasa….prelutal (od oka bi rekel vec ko 3/4)..celo mapo.,temnice..vse kamne obrno kaj bi se dale…zmaje (pozabil sem edino onega v snegu na jezeru :/)….v capitolu sewerse bol povrsno…pa v podzemlju se mogoce ki mi kaj ostalo…drugace pa sem ga res pocasi mrcvaril…upam da sem dobil vse demigode…mam 6 great run..zgornja policka polna, ko se zvrstijo….nabildal hundCurve blade na max in great colosal axe od godfreya..damage taki, da sem se spilal zadnje dni….najtezji bossek mi je bil malek the black blade…prav popizdaval sem polek ko mi je skakal pa z smrtjo manjsal HP..zadnji elden beast mi je tud kar nekaj zivcev spil ampak sem vedel, da moram bit potrplezljiv…epski spil res…obsezn…vse mas not ni da ni. 
 

zaj sem zacel gledat lore zgodbe…da spoznam zakaj se sploh gre…pol pa se enx z magic buildom :)

 

cista 10/10 props svaka cast, devi

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka

Js tud, tm v vejah mi je velik živcev požrlo, bolj kukr fajt z Malenio (pa tud tu sm mel, iskreno, največ boss poskusov).

Pol sm se odloču, da če zgubim rune ni važno, samo da pregledam vsako vejo za kak morebiten goodie. Občasno sem moral it kupit kake bolte, ker mi jih je zmanjkovalo.

 

Ta del špila je bil kot nek DLC content in noro mi je, da je to blo kr not v špilu from day one. :avadodo:zdele v drugem runu sm lih pred tem delom, pa že švicam kok se bom jebal s tem

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 9 minutami:

Vsa čast. Mene finiš še čaka. Sem dal na stranski tir in zdaj se kar ne morem spravit naprej igrat. Ker sem pred enim bossom in vem, da moram bit skoncentriran v nulo; sem pa že mal pozabil mehaniko in se moram skup vzet...

Ne vzem si preveč časa ker boš preveč pozabu mehanike :D. Js sm si tud reku pr Sekiro da bom šou nazaj igrat čez nekaj časa ma sem valda mogu od začetka ker sem igral kot nek pacient po 2 mesecih pavze. 

Za elden ring isto planiram vsaj še en playthrough po hogwards legacy ma bom pomojem kak dan ali 2 hodil okrog s svojim karakterjem da se ponovno navadim na kontrole potem pa new game plus :D. 

 

Drugače pa Malenia edin boss ki ga solo nisem mogu. Sem pa nekak uspel v 4ih ali 5ih poskusih s coop. Sej vem da se z dolocenimi itemi kar da. Men je to top 3 najtežjih bossov od from software. Edin ki se mi je zdel težji je bil Demon of Hatred.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Vsa čast. Mene finiš še čaka. Sem dal na stranski tir in zdaj se kar ne morem spravit naprej igrat. Ker sem pred enim bossom in vem, da moram bit skoncentriran v nulo; sem pa že mal pozabil mehaniko in se moram skup vzet...

Ful dobr plac, da se spoznaš z mehanikami špila - Forsaken Depths pod Capitol. To te bo ogrel.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Mislim, da smo na tem forumu čisto VSI mnenja, da so sewers pod capitolom najbolj osovražen predel igre. :D

Drevesa in veje z mravljami >>>> Sewers - kar se tiče težavnosti. Pičkumater mi ni šlo tam. Je pa Sewers close second, samo razen onih labirintastih kanalov mi je kr všeč lokacija.

Povezava do prispevka

Aja, ma meni je bilo v Heligtree dosti manj stresno vse skupaj. Res, da je treba paziti, da te ne fuknejo dol vsake par metrov, sam se da laufat mimo marsičesa. Če si ubral tako taktiko v kanalizaciji, si se izgubil, po možnosti zalutal med par jastogov in lahko samo Lep LPjal. :D

Meni je tam spodaj morilo predvsem klavstrofobično vzdušje v navezi z labirintom. Heligtree je breath of fresh air v primerjavi. Imo seveda.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pač šprint do daske,.. Pa pol nazaj šprint po iteme,..  Buffaš si levele itak tm gor z lokom (hodeči pes + modre žabe kasneje) Skoraj garantiram, da je do naslednjega ognja marsikje v igri enostavno pretežko če pobijaš vse,.. enostavno te hitro kaj oplazi in ti zmanjka zdravil

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Aja, ma meni je bilo v Heligtree dosti manj stresno vse skupaj. Res, da je treba paziti, da te ne fuknejo dol vsake par metrov, sam se da laufat mimo marsičesa. Če si ubral tako taktiko v kanalizaciji, si se izgubil, po možnosti zalutal med par jastogov in lahko samo Lep LPjal. :D

 

Oh jaaaaa. Na koncu sem tok vse temeljito pregledal, se jebal s temi jastogi in dobil en kurčev konec, kjer je vse gorelo. 

 

A js pa upal, da bom lah naredu sliko kako sedim na tronu :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 18 urami:

Oh jaaaaa. Na koncu sem tok vse temeljito pregledal, se jebal s temi jastogi in dobil en kurčev konec, kjer je vse gorelo. 

 

A js pa upal, da bom lah naredu sliko kako sedim na tronu :D


ce jaz sme bil sokiran nad koncem….samo sedel na tronu pa 3vrstice povedi in konec…..prav ono..halo ce sem zdaj 160ur zabil pa me vodla epskost..kaki ste mi te konec dali? 🙈

Povezava do prispevka

zaenkrat še nism doživel v FromSoft špilih, da bi blo kej več od konca kukr evo tuki maš 15 sekund scene, zdej mi pa povej a greš new game+

 

itak je poanta to, da si premagal kar so ti postavili na pot pa še skozi špil si "zbiraš" kaj bo tvoj konec

 

ne vem kako je pri Sekiru, vem da je tisto najbolj cinematičen FromSoft špil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...