Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz sem tudi to mislil, sm pol pridejo ven statistike kjer je Ranni ending najbolj pogost in Malenia, secret boss izza sedemnajstih secret zon na dnu najbolj zagnojene cancer zone boss, na kerem se največ wipa!

 

Imam občutek, da sta tree sentinel in Margit tista tiča, kjer se casuali zaletijo v zid, pa ne grejo nikol čez, tisti, ki pa grejo, statistično navadno naredijo vse, skup z Ranni endingom.

 

Zato me preseneča Radahn, dobesedno se ga da nardit brez, da ga udariš. 

 

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Gapi182 reče pred 47 minutami:

Nerfan sem brutalno pri začetnih bossih ampak ko se kolega levelira je zmeri boljše :D. Kako zabavno je to v coop igrat, nisem vedel da lahko praktično kamorkoli greš.

btw pisal sem ti v chatbox, ponujam tud svoje usluge, meni je fun pomagat ljudem

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

V nulo

 

Na to prasico sem skoraj pozabil. Ko sem prišel noter, nisem mel šans. Fire giant je padel v prvo (kot sorcerer sem se jebal z njim neverjetno). Moram se vrniti v te katakombe. 

 

Pozabil sem tudi na Lake Rot. Bom jutri rešil, ker danes ne bo časa za igre. Dopoldan sem prižgal prvi bonefire v Haligtree in končal tam. Sranje postane meni na eni točki, ko grem malo sem, malo tja... In pozabim kaj sem predelal in kaj ne :D

Povezava do prispevka

Zdaj ko sem spilal kot mejđ, sem dobesedno letel skozi ta dungeon do bossa. Sploh probal nisem tepst viteze vmes. 

 

Haligtree sem pa pametno spilal :D a ves tisti spodnji del, tam ko se spawnajo oni revenanti, kot mejđ niti nisem tja šel sploh, naredo kar je nujno, da pridem do Malenije in poberem pomembna orozja/upgrade/armor. Ni zajebancije :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...