Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 12 minutami:

Jaz se bom izogibal te teme kot kuge. :D

Čim bolj na slepo v igro in jebat ježa. Jaz sploh nisem bral nič o teh klasah, o katerih se pogovarjate.

 

To da pogledaš klase po moje itak ni spoiler. To ti bo prvo pod nos vrglo. Pišejo samo imena vseh klas in s kakimi starsi začnejo. 

 

V vsakem primeru boš videl jutri :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Aja... ja to vidiš glede na statse (kateri je pač bolj primeren za kaj - kasneje itak lahko ubereš drugo pot, če dobiš kaj dobrega), če jih pogledaš seveda :D

 

Jutri nas bo itak samo ene par po moje ostalo v tej temi :)

Sej, če si glup kot jaz, pol zajebeš tudi, ko ti izrecno povejo kako in kaj. Komaj čakam. :D

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Probaj reseturat ps5

 

Skil up je reku da naa pcju neki zacne stekat vsaketolko pol mores resetirat 🤣🤣🤣

 

Ma ne, ni to, sej teče ok, pol pa prideš do onega prvega kampa, kjer je odprto, pa gruča enemijev in šteka za popizdit. Na splošno odprti deli so zelo zelo slabi glede  performanca.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 minutami:

 

Ma ne, ni to, sej teče ok, pol pa prideš do onega prvega kampa, kjer je odprto, pa gruča enemijev in šteka za popizdit. Na splošno odprti deli so zelo zelo slabi glede  performanca.

Ja

 

Na xbox je smooth garantiram

Prej sem probal in se lepse barve so

 

Drugace v dungeonih je okej in ko ni dosti mobov je okej

 

Sam meni gre na kurqc ker mi je ful gusht s konjem tect okoli in sekat ful enemijev na enkrat po kampih.. al pa 1na1 z konjenikom ipd.. in pac steka in ti sjebe flow.. xbox je ql 🤣

 

Ampak kot receno ce smo igrali bloodborne  pvp ki ne samo dq je stekalo se lagalp je 🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

 

Smooth je, če imaš VRR - nimajo vsi, isto kot GM+ :D

 

Ma ne vrr je proti frejm dropom

GM+ pa ti se dodatno izjasni sliko ko se obracas vitrualno ti malo boosta frejme kao

 

S tem da ce imaa vrr vklopljen GM+ ne dela

 

Pri tej igri vrr obvezno

Pri Demon Souls remake pa sem imal GM+ in uno aaaaa smooth od takrat sem se zaljubil v to opcijo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Ma ne vrr je proti frejm dropom

GM+ pa ti se dodatno izjasni sliko ko se obracas

 

S tem da ce imaa vrr vklopljen GM+ ne dela

 

Pri tej igri vrr obvezno

Pri Demon Souls remake pa sem imal GM+ in uno aaaaa smooth od takrat sem se zaljubil v to opcijo

 

Zdaj al jaz tebe ne razumem, al ti mene :D

Kaj ni da PS5 verzija ima generalno boljši performans, ampak xbox pride ven bolj smooth, ker ima VRR podporo?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...