Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 urama:

Prodajate kaj, orožje in opremo, ki je ne rabite? Full redko sem videl, da kdo kje prodaja orožje... Meni pa se zdi brezveze met neke greatsworde in greataxe ipd. Ki vem, da jih nikoli ne bom rabil za ta moj build. 

Kolko imas int im kolko dex?

 

Tam na severu dobis cristal sword.. poglej na wiki fexalife.. pol samo inteligence leveliras

 

Jaz se ze tolko op da mi je juzni del brezveze 

 

Nekako sem postekal mapo..

 

Razdeljena je na dva dela.. ajde bom dal v spoiler ceprav ni neki hudo.. celo riporoceno je da gres po vrsti..

 

Spoiler

Najprej je tisti zacetnj del.. pol lahko zalutas juzno, ni zajebano.. pol ko si en level 30 lahko gres te v castle, malo raziskovat.. al pa vzhodno mogoce se boljse, sam pol bos za castle res op imo

 

V castlu imas the bossa in pol gres severno  ki je imo drugi del igre oz maybe more.. castlu se lahko tudi izognes.. sam jaz ne bi hodil na sever preden naredis stormvile castle in prvega lorda

 

Povezava do prispevka

@bigboss82 sem šele level 33. Imam samo, 15 dex in pa 25 inteligence.

 

Jaz sem ta Estoc meč že na +5 dal. 

 

Fak momci. Sedaj sem več kot 1 uro rabil, da sem ubil tega velikana kamor me je fuknilo... Pa sem Nak oncu dobil malo manj kot 3000 runov!!! 600 DMG se je komaj poznalo na njegovem health baru! Lok ni delal nič. Wtf?! 

 

20220226_132544.thumb.jpg.e9ce24a63d405f5bf8e9e4e204f565af.jpg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

@bigboss82 sem šele level 33. Imam samo, 15 dex in pa 25 inteligence.

 

Jaz sem ta Estoc meč že na +5 dal. 

 

Fak momci. Sedaj sem več kot 1 uro rabil, da sem ubil tega velikana kamor me je fuknilo... Pa sem Nak oncu dobil malo manj kot 3000 runov!!! 600 DMG se je komaj poznalo na njegovem health baru! Lok ni delal nič. Wtf?! 

 

20220226_132544.thumb.jpg.e9ce24a63d405f5bf8e9e4e204f565af.jpg

Pejdi najt crystal sword ti res tooooplo priporocam.. tam na severu ga samo poberes na eni skali... tam na severnem delu mape proti zahodu.. mogoce bom naredu fotko

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Lol... 

 

Pojma nimam kje je to :D Jaz imam šele to kar vidiš na sliki spodaj na mapi. To je vse od riba do roba in je čist drugače kot pri tebi. 

 

20220226_144858.thumb.jpg.33191f8de595da9e360b1dced91fc917.jpg

 

Ja ti si sow tam gor po desni.. pejdi na bonfire in hodi po levi strani tam ko ti kaze uma rumena puscica

1341527678_Screenshot_20220226-145605_Samsungcapture.thumb.jpg.d3c84cdcf344af55d972af613b1c2dd8.jpg

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Ki iskreni uni napisi niti ne rabis brat.. sam da jih vidis ves da jw neki tam

 

Ti to resno? 3/4 napisov je blo lažnih. Vsak 3 zod je mel napis "hidden path ahead" in zraven nekdo dopisal "liar ahead" ipd... Za ambush sem videl ene 3 napiše, ampak na mestu, ko so me itak že naskocili in ni nič pomagalo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Ti to resno? 3/4 napisov je blo lažnih. Vsak 3 zod je mel napis "hidden path ahead" in zraven nekdo dopisal "liar ahead" ipd... Za ambush sem videl ene 3 napiše, ampak na mestu, ko so me itak že naskocili in ni nič pomagalo. 

Hehe ja.. ma mislim tko no fulkrat pise tudi jumping v castlu npr in ves da lahko gres tudi tam.. pa ambush ipd al pa strong fore in ce nimas lajfa gres drugam 🤣

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Lvl 30 melee only... Imam občutek da bo treba dodat neki za na daljavo dmg delat. 

Ja.. lok.. sej imaa quality build 

 

Kot sm ti napisal ze tam.. ti si sow hardcore.. pac pri tej igrci je ful odvisno kako si sam nardis imo

 

Jaz sem zdaj plus 40 im pucam zahod in mi je boring as fuck ki sem op.. godrika bom takoj ubil ze pri 33 sem ga dal na 3/4 sam pol ni blo ne.. zmanjkalo flaskov

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 8 minutami:

Uro in pol pa cel kup poskusov z manj ko 10% ampak sem bil trmast dokler ni padel in to melee only brez spirit summona lol. Sem imel 3hp ko je ratalo :rofl:

Mislim, da je tale igra drkanje kurca s šmergl papirjem za tiste, ki smo v Souls igrah zanič

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...