Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Tale dungeon je moj zadnji del Caelida za spucat. Po temu pa grem snežni del mape počistit in mislim, da bo potem čas, da postanem Elden lord. No seveda se prej veselim še trpljenja z Melanio :rofl:

 

Sem pa trenutno lvl 110 in se že veselim, da bom obrnil igro. 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz pa še nimam dost, pa tud vem da nism še bliz konca. V Caelidu mislim da imam enega bossa na prostem, ki sem ga spustil pa ove tri pred areno še nism šel pretepst.

 

Nasploh mi je pa smešno to, da večino questov sem itak falil, samo vseeno mi dogaja in se mi ne zdi kot da nekaj zamujam, pač razen uno k je blo težko falit. Bom v drugo bolj spremljal kaj so questi in kaj moraš narest

Povezava do prispevka

Lvl 156 na Haligtree pa nisem šel ravno čisto skozi...sef me še čaka. Res pa je da uporabljam quality build in Bloodhounds fang +10. Zacetno orožje, a se je do sem držalo čisto ok. Zdaj pa nekako ne dohajam health poola pri posameznih. Res pa tudi da sem začel po krajsi pavzi tole spet igrati in je povsem možno da je tudi to faktor. Rotworm pri zadnji lokaciji Milicent questa mi je recimo povzročil bistveno preveč težav.:hmm: Je pa res, da če se ne bi zafrkava z njim, bi zgrešil zaključek njene zgodbe....še tako sem zadevo videl čisto po brezveznem naključju. Sestre tudi nisi šle z lahkoto. Sem se moral malo pripraviti. Me res zanima kako bo šel tale sef, ki prihaja. Upam da ne bo isto kot je bilo z generalom in bo dejansko na nivoju najboljših souls šefov.

 

Bom pa verjetno (po sefici) spet respecal na velika krepela. Verjetno daleč od optimalnega (moti me predvsem počasnost animacij v določenih situacijah, ki mi prej ni odtehtala večje škode ki jo narediš...naj bi bilo sicer v zadnjih palčnih malo popravljeno).

 

Verjetno tudi ni ravno idealno, kar se časovnega izkoristka tiče,  da pregledam vsako "klet".:D

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Jaz pa zdaj s pomočjo interneta regijo za regijo pucam vse stvari :). Saj večino sem najdel sam, zdaj sam še zadnje, da ne bi kaj posebej carskega izpustil

 

Res je droga od igrice, zelo težko se je spravit igrat nekaj drugega

 

Imam pa v bistvu še dve kritiki:

- mini dungeoni so res jadni, meni še bolj kot puzzle chamberji v BOTW. Ampak striktno personalno, ker so mi uganke zanimivejše od fightanja in pasti :D. All in all pa res tečen del igrice, zelo nenavdahnjen, skoraj so slabše dizajnirane kot random temnice v Bloodborne, ne vem sploh kako

- stranski bossi so res lame. Kot prvo se dosti ponavljajo, kot drugo pa jih večina da zelo malo soulsov. Res je tečen filing, ko ubiješ nekega mini bossa in dobiš 2k soulsov. Se mi zdi, da bi vseeno bossi, takšni ali drugačni, morali dati vsaj za en level up, tudi če bi zaradi tega morali izrezat 80 % mini bossov oziroma jih spremenit v običajne fighte

Povezava do prispevka

Mohg Lord of Blood je zaenkrat šefe proti kateremu sem največkrat umrl, včeraj mi je le ratalo

 

sem pa googlal in šel po dva itema, ki sta ključna praktično samo za ta fight kar je hecno, sploh ker prej sploh nism vedel, da leyndell catacombs obstaja :lol:

 

Pa glede na to da sm spellcaster, moram fix najdt neke boljše spelle, v videjih imajo pubeci neke leteče kamne, strele in dvakrat večje magic meče, kje bom pa to našel pa bogsigavedi. Čez vse vendorje in čez vse kotičke mape bo treba, fak it.

 

Pa tam kjer imaš na voljo it skozi 2 od 3h portalov sem šel v neki end area in na začetno cono kjer je šefe, jbg k sm na slepo izbiral, sumim da me tretji portal pelje v underground, ker imam en del še zelo neraziskan

 

Povezava do prispevka

Redno se dogaja to, da prideš do nekega šefa, ki te z lahkoto pretepe kot psa in spravi nazaj v humble mode. 

Meni se je ravno to nazadnje zgodilo, ko sem prišel v dungeon na dva crucible knighta šefa, ki mi jebeta mater, da kr jokam zraven :D

 

Sicer pa @Weraziel predlagam, da si o misliš kakšen int based weapon, da boš šel lahko tudi malce bližje pogledat. 

Povezava do prispevka

moj seznam naj spellov:

Stars of ruin - dost ‘zajeban’ pridet do njih, ker je vezan na quest

Rock Sling - powerfull pa hud domet, najdes v rusevinah

Swift Glinstone shard - dobis s scrollom

Carian Slicer - isto scroll

Carian Greatsword - proda NPC

Comet Azur - lezi nekje bogu za hrbtom

Starlight - dost boljsa osvetlitev kot regular lampa al pa bakla, dobis od enga wanna be wizzarda

Terra Magicus - katakomba

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

imam dve katani k se scalata skupi z int pa meteorite staff, tko da to ni problem

 

sej neki dmg-a nardim s temi spelli zdej, ampak kukr sm vidu so tisti spelli, ki jih jaz nimam veliko močnejši, nočm pa googlat za vsako stvar, ker bi mi to ubil prvi skozihod

Povezava do prispevka

Rock Sling sem nedavno našel, samo še nism probal, ker sm se na Mohga spravil s katano namesto s spelli

 

uglavnem ja, glede na to da skušam vse prečekirat sem absolutno kaj falil, je pa res da imam izgleda še tri cone pred sabo, samo zdej ne vem kam naj grem prvo

 

 

Povezava do prispevka

Eno vprašanje... Rad bi naredil White Mask Varre quest. Dal mi je Festering Bloody Finger in rekel naj ga uporabim. Vidim, da je potrebno trikrat invejdat, ampak meni včeraj ni našlo nič. Šel sem online in v opcijah nastavil tudi iskanje v drugih regijah. Vsakih par minut je sicer pisalo Attempting to invade another world, ampak zgodilo se pa ni nič. Sem tam okoli levela 140 in se potikam po Leyndell sewers. Kak nasvet?

Povezava do prispevka
MY-MOON reče pred 6 minutami:

Eno vprašanje... Rad bi naredil White Mask Varre quest. Dal mi je Festering Bloody Finger in rekel naj ga uporabim. Vidim, da je potrebno trikrat invejdat, ampak meni včeraj ni našlo nič. Šel sem online in v opcijah nastavil tudi iskanje v drugih regijah. Vsakih par minut je sicer pisalo Attempting to invade another world, ampak zgodilo se pa ni nič. Sem tam okoli levela 140 in se potikam po Leyndell sewers. Kak nasvet?

 

Problem bo... moral bi prej iti delat ta quest. Match naredi z igralci podobnega levela in v regiji kjer se nahajaš. Ti si že full visok level in ti težko najde podobne igralce. Uporabi prst v neki težji regiji... v Limgrave recimo, je skoraj nemogoče, da ti najde nasprotnika, ker tam ni igralcev s tako visokim levelom. Jaz sem bil pod 100 level in sem kar nekaj časa čakal na match.

Povezava do prispevka

Lol js sm tud par dni nazaj lih to delal, Leyndell pa Caelid sta dost kul lokaciji, pri zadnjem sem mal več čakal ampak itak če hodiš naokoli po Lyndellu hitro cajt mine

 

Sem pa itak pozabil kje je ta modelček, tko da to bom mogu googlat, kar mi je bedno

Povezava do prispevka
MY-MOON reče pred 3 urami:

Eno vprašanje... Rad bi naredil White Mask Varre quest. Dal mi je Festering Bloody Finger in rekel naj ga uporabim. Vidim, da je potrebno trikrat invejdat, ampak meni včeraj ni našlo nič. Šel sem online in v opcijah nastavil tudi iskanje v drugih regijah. Vsakih par minut je sicer pisalo Attempting to invade another world, ampak zgodilo se pa ni nič. Sem tam okoli levela 140 in se potikam po Leyndell sewers. Kak nasvet?

Od ng do ng+7 sem vsakic direkt pred njim trikrat invadal. Vse skupi ni trajal vec k 2 minuti, lvl 60 al pa lvl 600. Btw, ne rabis iskat ljudi ali zmagat, sam uletis > finger of severance in ciao

Povezava do prispevka

Ratal mi je pridt do šefice spodaj, 2x umrl v njenem drugem stadiju, pa skor bi mi ratalo v prvo (rollal sem skos stran od nje in mel kr srečo dokler me ni enkrat ujela in razfukala, mi je žal da pozabljam, da imam ščit v roki). 

 

Zdej lih razmišljam kok enih questov sm najverjetneje falil, mogoče grem raje še en krog po mapi preden se jo zares lotim.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...