Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2022]


Priporočeni prispevki

V Yakuza 0 sem uspel priti do chapter 9 (skoraj 50 ur) in sem se lotil nakupovanja nepremičnin...bi rekel, da slabih side questov skorajda ni (tu pa tam je kaki garbage), ker tudi če je cel side quest samo ena neigralna sekvenca, je vsak kak joke poleg, fightanje po vsemu temu času še vedno užitek, liki so odfukani. 

 

Eden najljubših likov mi je Miracle Johnson, zajebancija na Michael Jackson, s katerim tudi posnamem spot za komad, kjer ga napadajo zombiji, kasneje imam pa tudi plesni dvoboj z njim :D

 

Najbolj bom pa pohvalil main story in glavne like. Glavni liki so že samo po obnašanju in dialogih veliko bolj 'realistični' kot kvazi-anime šodr, ki ga ponavadi dobimo pri ostalih popularnih japonskih franšizah (npr. Final Fantasy). Tole bo užitek še naprej igrati, ako je vsaj main story v naslednjih špilih tudi na dost velikem nivoju.

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

Ti si kar naprej v storiju a.. si nafoknadil :)

 

zdej me caka glavno mesto, sam se kar lutam po mapah in iscem vsako piko, ki zgleda drugace. glih mi je en dungeon, ki je za loot zahteval dva sword keya, pil kri na polno. ne morem nehat igrat :avadodo::online2long:

pa en carski farming place sem najdel, 3000 soulsov v 15 sekundah, pa se s konja ti ni treba stopit. :D

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

 

zdej me caka glavno mesto, sam se kar lutam po mapah in iscem vsako piko, ki zgleda drugace. glih mi je en dungeon, ki je za loot zahteval dva sword keya, pil kri na polno. ne morem nehat igrat :avadodo::online2long:

pa en carski farming place sem najdel, 3000 soulsov v 15 sekundah, pa se s konja ti ni treba stopit. :D

 

WTF kolk Lordov si pa ubil že?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 37 minutami:

 

WTF kolk Lordov si pa ubil že?

 

bigboss82 reče pred 28 minutami:

Pomoje 3 zdaj gre proti 4.

 

V glavbem, ni imel cajta ampk je nadoknadil odlicno :)))

 

 

3 ja.

 

sam zgleda, da bo zadnji, ker je konzola zacela crashat freezat, pa nc ne pomaga. se system update probam, sam pomoje bo disk crknu :(

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 20 minutami:

 

 

3 ja.

 

sam zgleda, da bo zadnji, ker je konzola zacela crashat freezat, pa nc ne pomaga. se system update probam, sam pomoje bo disk crknu :(

 

O fak... rebuild database si probal? A to crasha samo v ER al v vsem?

Povezava do prispevka

Ravnokar obrnil God of War na give me challenge. Hud spil, ni kaj. Fental eno valkiro ze med storijem, naredil ogromno stranskih misij. Vas obcudujem tiste, ki se vam da platinirat, sigurno ne bom ker se mi upira gledat guide po netu, sam pa ni sans da iscem tiste ptice. Ponavadi se mi po koncanju spila ne da vec kaj prevec ukvarjat, tudi ce mi je totaln odlom kot tale. Bomo vidli. Se enkrat hvala vsem za pomoc z zobno pasto in izbiro tezavnosti - par fajtov sem moral nekajkrat ponavljat, sicer pa kar smooth sailing.

 

In other news sem se odlocil, da postavim v kot Mario + rabbids, in to cisto na koncu zadnjega poglavja zgodbe, po moji oceni kaksnih 5 fajtov pred koncem. Ampak se mi pac ne da vec. Ze prakticno od zacetka uporabljam za vse fajte isto trojico herojev (Mario, rabbid Luigi, Luigi) in jih 85% naredim s perfect ratingom, da bi kaksno moral ponavljat, ker me fentajo, se pa res redko zgodi. Na zacetku me je res potegnil spil, potem pa sem pogruntal, da se ne rabim sekirat s postavami herojev, da je raziskovanje sveta zeh in "ugankice" za dodatne bomboncke vecinoma brezvezne. Priporocam vseeno zaradi zabavnosti, konec koncov sem vlozil 30 ur v spil.

uredilo bitje Scar
  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Shovel Knight: Pocket Dungeon

 

Huuuuuudo uživaška igra, čeprav zdaj, ko sem opravil "pravi" konec, me je malo minilo. Sem pa vrgel noter dobrih 17 ur, kar je za špil tega ranga zelo v redu. Se čaka DLC.

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 18 urami:

@Gatsu sem vceraj igral Sekiro do fotra, pa Demon's Souls ene 15 min, pa ni blo freeza. danes zjutraj pa svez patch glih glede tega problema. sem bil zdele eno uro v Nokronu bp. knock on wood

 

skrajni cajt, da nabavim SSD in razbremenim konzolo

 

 

Me veseli da ti ni PS5 crknu in je bila kriva igra. Jaz igram PS4 verzijo ki res super laufa in sploh ne pogrešam tisto malenkost boljšo grafiko iz PS5 verzije. Jaz res mislim da bi bila "združitev" Bluepointa z FromSoft mariage made in heaven al pa vsaj kolaboracija. 

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

 

Me veseli da ti ni PS5 crknu in je bila kriva igra. Jaz igram PS4 verzijo ki res super laufa in sploh ne pogrešam tisto malenkost boljšo grafiko iz PS5 verzije. Jaz res mislim da bi bila "združitev" Bluepointa z FromSoft mariage made in heaven al pa vsaj kolaboracija. 

To z blupointom sem tudi jaz pomislil

 

Ma ni malenkost slabsa.. ni pa ful slabsa in ni panike.. trava, resolucija in teksture npr na stenah v dungeonih se opazi kr razlika.. ampak ja.. ni panike, ni ful in se navadus, kot so rekli na digitalF al ps4 verzijo al xbox vrr.. s tem da na xboxu je lepsa grafika sam se opazi da ni 60 fps, je pa vsaj smooth.. pa loading time je se enkrat daljsi kor na playstationu, to se tudi opazi konkretno na xboxu in mi gre na k

Povezava do prispevka

  

bigboss82 reče pred 3 minutami:

To z blupointom sem tudi jaz pomislil

 

Ma ni malenkost slabsa.. ni pa ful slabsa in ni panike.. trava, resolucija in teksture npr na stenah v dungeonih se opazi kr razlika.. ampak ja.. ni panike, ni ful in se navadus, kot so rekli na digitalF al ps4 verzijo al xbox vrr.. s tem da na xboxu je lepsa grafika sam se opazi da ni 60 fps, je pa vsaj smooth.. pa loading time je se enkrat daljsi kor na playstationu, to se tudi opazi konkretno na xboxu in mi gre na k

 

 

 

Uf jest se tolk portam naokrog da bi znoru če bi imel nalagalne čase iz Xboxa. Si vidu GT7 nalagalne čase? manj ko 2 sekunde da začneš dirko vs 40 sekund na PS4 :avadodo:

 

FM146MxVQAM4502?format=jpg&name=900x900

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

IMO fuckery, ki je potreben, da omogočiš hkrati še delovanje PS4 verzije in raje naredijo minimalno kar je potrebno. Verjetno bo letelo, ko ne bo potrebno več podpirati stare generacije. Se pravi čez dve do tri leta.

uredilo bitje shure
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Igram SW Jedi: Fallen Order, zaenkrat mi je super, kdaj mi je kaj malce tečno (recimo, da ne prime v prvo target lock oziroma da v kakšnih zaprtih prostorih kamera faše downov sindrom in potem gre vse v kurac), ampak all in all sem presenečen, kako zelo mi dogaja proper SW špil. Also vizualno je res eye candy, uganke niso težke, so pa res zabavne, skratka, top igračka zaenkrat.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...