Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2022]


Priporočeni prispevki

Tudi sam sem preigral goro gwenta tako, da so mi mehanike dobro poznane.

 

Te bugge sem pogooglal in so confirmed. Glede na količino kart v igri glih ne moreš delat nekih svašta kombinacij. So pa se vsi fighti razen zadnjih treh končali na isti način. Sovražnik ni mel nobenih kart gor, jaz pa preko 100 točk. Boring.... In to pri najtežji težavnosti.

 

 

EDIT: Pa še začetek je vedno isti. Sovrag porabi tri karte, tako, da ima lahko polni draw in se preda. Tako, da samo wait out 3 turns in se predaj. Potem pa demolish. Ni nobene globine v AI-ju.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka

Syberia 3

2/10

Syberia-3-Pc-Download-1024x635-1-1000x60

Gre za tip igre kot je I have no mouth and I should scream (torej solving puzzles in nekaj dialogov), verjetno pa marsikdo pozna to serijo iz preteklosti. Za mene je to bila prva igra v seriji in morem reci, da sem šokiran kako slab izdelek je to. Totalno kapitalizira na nostalgia feelingu in je preprosto no work cashgrab.

 

Kaj je slabega?

- Grafika kot nekaj izpred 15 let

- Slabše animacije, kot osnovnošolcev prvi overnight hobi "jaz bi tut rad delal igre" projekt

- Zgodba porazna in nesmiselna

- Voice acting najslabši kar sem ga slišal zadnjih 10 let.

- Zvok naključno izginja

- Subscript je drugačen, ker se jim ni dalo popravit glede na to kar so dejansko govorili

- V določenih trenutkih zvoka govora ni, če si sprožil pogovor predaleč

- Igra šteka konstantno (deluje kot stuttering 30 fps)

- Igra ne podpira nobenega Antialliasinga

- Karakterji brez duše

- Dwarfi govorijo kot otroci (jaz bi soka pil rad)

- Premikanje je tako slabo, da se največ časa ukvarjaš z driblanjem kode

- Brez quality checking zgodbe (recimo, da nekoga opereš radioaktivnih delcev ga prešpricaš z Jodovim (plinom :D ), ki ga dobiš iz gobe, ki raste blizu kanalizacije. Ta naprava pa itak sama potegne Jod iz gobe, because this intended purpose was forseen).

- Igra se ne more odločit, ali bi ti dovolila igrat z gamepadom ali miško, zato kljub igranju z gamepadom vedno zraven kaže miško, ki ti prefukava pogled/način interakcij

- Ko greš iz enega področja v drugega ti največkrat pogled nabije v 3 km stran. Good luck

- Stopnice so totalno zbuggane in večkrat ne dovolijo main story progressa, ko karakter ne zna stopit na njih

- Uganke so slabe in nesmiselne. Ko 3 ure laufaš okoli ugotoviš, da moreš odpret eno škatlo, ki je ne vidiš. Ampak čeprav si 1000x laufal mimo, ker je igra tako zbuggana ne pokaže interakcijske ikone. Good luck Nr. 2

 

Če je komu v interesu lahko spišem še 3x toliko alinej, ampak izgubljam voljo in bi rad prešel na nek normalen izdelek. Zakaj si igra zasluži oceno 2 je po mojem zaradi zgodbe, ki je vredna ocene 3 zaradi drugačnosti. Stay away. Še DLC je dolg glih 15 minut in reusa 10 minut cutscena iz originalne igre. :D

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 12 minutami:

Syberia 3

2/10

 

Gre za tip igre kot je I have no mouth and I should scream (torej solving puzzles in nekaj dialogov), verjetno pa marsikdo pozna to serijo iz preteklosti. Za mene je to bila prva igra v seriji in morem reci, da sem šokiran kako slab izdelek je to. Totalno kapitalizira na nostalgia feelingu in je preprosto no work cashgrab.:D

Mislim, to je igrica z 48 povprečjem na Metacriticu. Ne vem, kaj si pričakoval :D 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Hmmm... @DaCapopa mi jo je pohvalil in sem jo imel na seznamu za igranje v bližnji prihodnosti... Škoda, da je tako izpadlo. Bom probal, ko bo par € zaradi starih dobrih časov. Lani sem obračal prvi in drugi del v lockdownu.

DaCapo je hvalil štirko, nov del. Trojka je bila v development hellu in so jo tako kritiki kot igralci popljuvali.

To, kar je hvalil DaCapo, je nadaljevanje, ki ima 80 ali nekaj takega na Metacriticu in pretežno pozitivne ocene igralcev. 

To je hvalil DaCapo: https://store.steampowered.com/app/1410640/Syberia_The_World_Before/

O tem piše un zgoraj: https://store.steampowered.com/app/464340/Syberia_3/

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Ta novi del je za moje pojme zelo kratek (prekratek?). Igra je sicer odlična, ampak ne pričakujte konkretnih starošolskih pustolovskih elementov (ogromen inventar, combine to in ono, cepitve poti ...). Je pa filmskost na visoki ravni in zgodba tudi zelo vleče. Kot sem že povedal se le ta odvija "večplastno", z menjavanjem likov v času (za lažjo predstavo: silno poenostavnjena varianta Day of Tentacle :) ). Puzzli so še najbolj moteči, ampak so vsaj na solidnem nivoju in niso sami sebi namen, temveč so dobro vkombinirani v celoto. Za moj okus jih je sicer še vedno preveč, ampak kaj moremo ... V vsakem primeru preigrajte, ker nekih dobrih avantur sedaj itak ni (ali pa so mi ušle iz radarja?). Nenazadnje: tehnično je zadeva fino spolirana; predvsem vizualno in zvočno je pravi taki mali biser. :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...