Skoči na vsebino

Psychonauts 2


Priporočeni prispevki

Psychonauts 2 Logo (Color)

image.png.44e53cfe3251382abeec2ac6b6852e40.png

 

Pitch video

 

Povezava do crowdfundinga (le del celotnega proračuna)



 

Teaser trailer

 

Nekaj o zgodbi

 

 

AMA s Timom Schaferjem

 

Gameplay trailer:

 

 

 
In other news: Microsoft je kupil Double Fine, Psychonauts 2 še vedno pride na vse napovedane platforme: PC(Win, Linux, Mac) PS4, Xbox One
 
uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Kot naročeno nov update 🙂 Na linku je še par videov, poleg spodnjega. Nič pretresljivega. Work in progress ....

Navedek

We had big plans to drop some beautiful, exciting , psychedelic Psychonauts 2 gameplay onto the crowds of E3 this year, and that suddenly fell through - a major disappointment for sure. We were super excited about unveiling more of the game, so we’re verrrrrrry happy to have plans for that locked back in place, hooray!

As our good pal Matt Booty announced yesterday on Inside Xbox 20/20, there will be an Xbox Game Studios focussed showcase in July, and Psychonauts 2 will be a part of it, oh yes! Stay tuned to Xbox Wire for more info.

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 9 mesecev kasneje...
  • 5 tednov kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

heh očitno ne bo native PS5 verzije...  

Platform Max Res Max FPS HDR VRR Specifics
Xbox One 1920 x 1080 30 No No  
Xbox One X 3840 x 2160 30 No No  
Xbox Series S 2880 x 1620 60, 120* Yes Yes *1080p at 120Hz
Xbox Series X 3840 x 2160 60, 120* Yes Yes *1440p at 120Hz
PS4 Base 1920 x 1080 30 No No  
PS4 Pro 2560 x 1440 30 No No  
PS5* 2560 x 1440 60 No No *PS4 version running via backwards compatibility
Windows Unlimited Unlimited No Yes
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
DaCapo reče pred 1 uro:

@JediEagle: saj se nekako podzavestno zavedam, da moje mnenje napačno. Ampak še vedno enostavno ne kapiram, da se gre te igrice s crowfundingom. Saj mora imeti lep kupček €.
Btw, zameril pa se mi je s tistio ultimativno pustolovščino Broken Age (kickstarster projekt). 

Broken Age je bil čisto dober špil, ne rabiš vsepovsod imet 1:1 mnenje z Joker opisi :) 

 

Sicer pa mega mega hype 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

@JediEagle: saj se nekako podzavestno zavedam, da moje mnenje napačno. Ampak še vedno enostavno ne kapiram, da se gre te igrice s crowfundingom. Saj mora imeti lep kupček €.
Btw, zameril pa se mi je s tistio ultimativno pustolovščino Broken Age (kickstarster projekt). 

 

Lol, se vidi, da nisi prebral ene moje razlage, če še vedno isto trdiš. Idk, pobrskaj webarchive, če še kje obstajajo posti. Double Fine nikoli ni bila finančno stabilna firma (kakšno leto tu ali tam, da je bil daljši mir), dokler jih ni kupil Microsoft.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 25 minutami:

 

Lol, se vidi, da nisi prebral ene moje razlage, če še vedno isto trdiš. Idk, pobrskaj webarchive, če še kje obstajajo posti. Double Fine nikoli ni bila finančno stabilna firma (kakšno leto tu ali tam, da je bil daljši mir), dokler jih ni kupil Microsoft.


Ma ja, saj pravim, da se opravičujem. Njihov Costume Quest mi je bila recimo super zadevica, potem pa še odlični Stacking. The Cave me je sicer malce razočaral (čeprav je naratorjev glas več kot odličen), dočim omenjene Broken Age (oglaševane kot najboljša avantura vseh časov) nisem imel niti volje končati. Enostavno mi pač ni sedla. Zavedam se, da so to zelo osebna mnenja, ampak pač, to kar se pogovarjamo. Za Psihovnavte 2 pa res držim pesti, da bo top over the top.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...