Skoči na vsebino

/////// Gran Turismo 1 /////// Gran Turismo 2 ///////


Priporočeni prispevki

 

Gran Turismo 1 se leta 2020 na emulatorju ePSXe z OpenGL pluginom pelje nekako takole: fenomenalno.

 

Kljub deloma simulacijskem pristopu je med vsemi GT naslovi še najbolj blizu arkadi in iz prve roke (igral ravno včeraj z Imprezo WRX in Prelude VTEC) lahko trdim, da je to must-play za vsakega retro dirkača. Kot lahko vidite, grafika je še danes zares vrhunska. 140 avtov, kar je ob izidu 1997 bil šok za vsakega lastnika Pentiuma z voodoojem in podobno pc-master race ropotijo ter mnenjem da je siv sonyjev CD-player dober samo za Tekken.

 

 

GT2 ima nekoliko manj zabaven vozni model od prvenca, kar ne pomeni, da ne predstavlja izziva. Avtomobili so bolj vodljivi kot v GT1, vožnja je manj arkadna kot v GT1, vendar so dirke sestavljene zelo dobro s povsem ustreznimi nasprotniki in predvsem odličnimi progami. Vsebuje gromozansko avtomobilsko enciklopedijo z 650 avti, ki se je vrnila v GT serijo šele z GT5. Opise avtov v GT3 in GT4 so namreč močno strnili.

 

 

https://www.epsxe.com/

uredilo bitje sadhu sequencer
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Igral sem dvojko mal po izidu, vem da sem bil navdušen nad grafiko (prejšna dirkačina je bla nfs2), prešpilal ne vem kok dirk s fotrom&frendi, fun times. 

 

Mi je blo pa po eni strani fascinantno, ker si za career mode moral opraviti izpit, kot mulotu mi kaj več kot B kategorije ni uspelo opraviti. Mogoče ob priliki poskusim ponovno. :D Also un zvok, ko zaključiš z dirko imam vžgan nekje v možganih.

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...