Skoči na vsebino

K: Gtx 1070


GadusM

Priporočeni prispevki

Jaz sem od kolega kupil novo, nerabljeno (zapakirano) gtx 1070 za simboličnih 150 €. Evga firma. Imel jo je v predalu, kot rezervo, če bi mu katera od drugih graf, ki jih je imel za bitcoinanje odpovedala. Potem pa je nehal s tem in mu je ostala viška. Ajde, sicer je bilo to ca. 3-4 leta nazaj (če se ne motim), ampak vseeno se mi še zdaj zdi OK nakup. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 24 minutami:

Jaz sem od kolega kupil novo, nerabljeno (zapakirano) gtx 1070 za simboličnih 150 €. Evga firma. Imel jo je v predalu, kot rezervo, če bi mu katera od drugih graf, ki jih je imel za bitcoinanje odpovedala. Potem pa je nehal s tem in mu je ostala viška. Ajde, sicer je bilo to ca. 3-4 leta nazaj (če se ne motim), ampak vseeno se mi še zdaj zdi OK nakup. 

Mogoče prodajaš? 

Iščem nekaj za moj i7, pa kot sem gledal malo po netu nekje do 1080 bi bla ok grafa. Zdaj uporabljam shadow vr za hl alyx pa je 30€ na nesec malo preveč. 

Cene grafičnih pa so tudi:cry:

Povezava do prispevka
GadusM reče pred 1 uro:

Mogoče prodajaš? 

Iščem nekaj za moj i7, pa kot sem gledal malo po netu nekje do 1080 bi bla ok grafa. Zdaj uporabljam shadow vr za hl alyx pa je 30€ na nesec malo preveč. 

Cene grafičnih pa so tudi:cry:


Ah, ne prodajam. To je edina grafična, ki jo bom imel na domačem (ostarelem) PC-ju (i5, 16 GB Ram), dokler ne bom komplet menjal mašine ali bo kaj crknilo. No, zaenkrat mi sicer služi več kot dovolj, zato malo podrkam na les. :)  
Priznam pa, da ni slaba grafična. In pri meni ima srečo, da je ne furam pogosto (ker pač večinoma igram 2D avanturice, razen občasno se kaj pozabavam s kakšnimi 3D naslovi). 

Kot zanimivost: 1080ti imam na službenem kompu (ki je dejansko kar mašina: Ryzen Threadripper, 64 GB ram...). Ampak tam nisem v par letih niti ene samcate igre pognal, niti za test. 

 

p.s.: sorry da "smetim" v tvojo temo. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...