Skoči na vsebino

Formula 1 S2022


Shadow

Priporočeni prispevki

Je ze kdo pogledal novo sezono Drive to Survive na NF?

 

Prvic gledam, ker sem spet mal padel v F1 prejsnjo sezono, in mi je tak wtf. Kr neka drama pa slowmo. Pa na nispe mi gre preskakovanje. 1. del je Bahrain, pol pa ze kr Monaco in Lando vs. Ricc drama.

 

Se vidi, da je narejeno za normije, k niso pogledal niti ene dirke F1.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

v prejšnih sezonah mislm da ni blo tko, sem jih bingal v enem dnevu. tole pa zdej 3 dni gledam, pa sem ostal pri nekje 5 delu. sploh ne vleče, en totalen drek. preskakovanje, 5 naslednjih dirk v 20 sekundah, ... kr neki. ne štekam sicer, kako bi lahko bit ta format za normije boljši, kot prejšne sezone.

Povezava do prispevka

Jaz sebe smatram za dosti normija, kar se tiče formule 1. Sledil sem samo 1 sezoni (Ne DTR) do sedaj in moram priznati, da mi gre nova sezona blazno na jetra, ker preskakujejo dirke vamo tamo pa še na primer pri dirki za Monako v dveh epizodah omenjajo Leklerov menjalnik... Zamorec prosim, sej vemo!

 

Sicer pa res upam upam, da bo letos Hass pokazal, da ima še kaj žmohta v sebi... Res bi rad videl Mikija, da ima nekoliko bolj tekmovalen bolid.

Povezava do prispevka

Pač niso šli kronološko, temveč so si izbrali nekaj zgodb (težave DR, Mazepina, prestop Russla, Toto vs. Horner, Lojze vs. Max) in se fokusirali na to.

 

Meni je to povsem ok, zakaj bi hotel gledati povzetek sezone, ki sem jo spremljal. DTS daje poudarek na vpogled v zakulisje.

Povezava do prispevka

Jst se pa še kr jebem z F1tv prek appla. F1tv app mi je ponudil nek popust za 36€  - PRO za 12 mesecev. Valda sem ubodel, ampak ga ne app ne web nočeta prepoznat (probal že vse možno, restarti, restore purschase, itd). Support F1tv me ping ponga sem pa tja in so do zdaj v 1 tednu samo potrdili, da sem res plačal :D Že vidim da bo na koncu refund in da bom moral vplačati polnih 65€... 

Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 1 uro:

Mislim lahko bi tud zaostali spustili vse pred sebe in bi se jim tist krog enostavno pobrisal

Sploh ni treba, da se jim briše, pač imajo en krog zaostanka, samo da so vsi tisti, ki so še v istem krogu z vodilnim, pred njimi na stezi. Res ne razumem, zakaj je treba zaostankarje spuščat naprej, da se znova priključijo v isti krog. To pravilo mi je že od nekdaj eno najbolj butastih. Ko jih jebe zaostankarje, marš nazaj v kolono.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 3 urami:

Jst se pa še kr jebem z F1tv prek appla. F1tv app mi je ponudil nek popust za 36€  - PRO za 12 mesecev. Valda sem ubodel, ampak ga ne app ne web nočeta prepoznat (probal že vse možno, restarti, restore purschase, itd). Support F1tv me ping ponga sem pa tja in so do zdaj v 1 tednu samo potrdili, da sem res plačal :D Že vidim da bo na koncu refund in da bom moral vplačati polnih 65€... 

 

a si ziher, da nisi za to ceno dobil "lite" paketa, kjer so zadeve na voljo "on demand" in ne live? aka totalno useless paket, ker so torrenti tudi on demand ampak free. :D

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče Dne, 15. 3. 2022 at 10:11:

Je ze kdo pogledal novo sezono Drive to Survive na NF?

 

Prvic gledam, ker sem spet mal padel v F1 prejsnjo sezono, in mi je tak wtf. Kr neka drama pa slowmo. Pa na nispe mi gre preskakovanje. 1. del je Bahrain, pol pa ze kr Monaco in Lando vs. Ricc drama.

 

Se vidi, da je narejeno za normije, k niso pogledal niti ene dirke F1.

dobro je da je tako. Mi ko gledamo itak vemo kaj se dogaja, vemo da je drama v seriji pretirana in da niso niti približno taka rivalstva v resnici. Imam pa par kolegov ki bojo zaradi tega zdaj gledali novo sezono formule tako da deluje glej. Fokus tle ni na vsako dirko ampak na neko drugo temo, zato preskakuje z dirkami ker se fokusirajo na drugo stvar in jo naredijo zelo dramatično. Men osebno je pač tko no, nekateri deli so kar zanimivi drugi malo preveč pretirani, sploh, ko veš točno kaj se je zgodilo. Zadnje sezone še nisem pogledal ampak me pa zanima kako bojo zrežirali tisto jokanje Tota :D. MICHAEEEEEEEL

Povezava do prispevka

https://www.espn.com/f1/story/_/id/33525772/sergio-perez-f1-netflix-series-probably-gone-too-far-2021-season

 

Navedek

"I really thought that they had the best season in Formula One [to work with] and I feel like they probably missed out a bit in the story and the way they presented it,

"They tried to create too much drama, which the season already had -- the season had enough drama, you know?

"They've probably gone too far in this last season. I thought it was going to be the best season, but to be totally honest I haven't finished [watching] it."

Perez said he filmed extensively with Netflix in his native Mexico last year, but was disappointed to find that the time he devoted to the documentary was not represented in the final cut.

"Yeah, to be honest I did so much for them last year," he added. "This year, I am definitely not going to do as much. It's a lot of media [to commit to]! So if I can escape it and do less media then I will."

 

komentar, ki najboljše povzame kaj netflix počne:

Navedek

Keep going Netflix, don’t stop until every single one of them becomes Kimi.

 

to je to kar se DTSa tiče. govno totalno. že s tolko materiala ustvarjajo neke izmišljene narative in dramo, kaj bo šele ko nihče več ne bo želel intervjuvat.

Povezava do prispevka

Meni se je zdelo da vedno kaže ene in istih par dirk, kot da bi bili na dveh, treh in pol so rekli fuck it, dovolj imamo in so začeli štepat kar ena rivalstva pa ene napihnjene zgodbe okoli prehitevanj za eno 15 mesto.

Monaco je v par delih, Bahrain ipd.. Ne vem no, nobene štorije ki bi vlekla čez dele ni, čisto vseeno kateri del gledaš. Pri Mercu v enem delu debatirajo o Bakuju pa si DTS ne vzame niti par minut da bi dirko in zaplet sploh razložili. Fetla, Nandeta je za vzorec, maš pa Hornerja all over the place. Toliko zanimivih prigod bi lahko bilo prikazanih pa gledaš stoti posnetek Monaca tokrat iz xx perspektive.

 

Naj imajo en del po ekipi ali pa eno/dve dirki po delu da je vsaj malo povezave, ker drugače je tole dobesedno krneki.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...