Skoči na vsebino

Formula 1 S2022


Shadow

Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 6 minutami:

men se zdi da bo mladi Šumi lepo klecnil pod težko pričakovanj, ki jih nosi njegov priimek - kot da je to zagotovilo da bo ponavljal dosežke fotra iz nekih drugih cajtov

Ja, oče je postavil letvico noro visoko. V tem smislu so pričakovanja zagotovo previsoka. Vendar si nisem mislil, da ga bo nažgal nekdo, ki je tik pred zdajci vskočil kot zamenjava in smo ga že prej imeli bolj za potrato sedeža. Magnussen me je lepo presenetil.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

mene so presenetili am, haas in mkvarn. ostalo pa ni bilo baš presenečenje. merc bo nadoknadil teh 7 desetink.

 

moje half drunk predikcije: letos bo potrjeno da sta MSC in RIC najbolj overrated prospekta ter pri frrri bodo trenja znotraj ekipe letos, ko bosta SAI pa LEC nekje tam tam.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 22 minutami:

mene so presenetili am, haas in mkvarn. ostalo pa ni bilo baš presenečenje. merc bo nadoknadil teh 7 desetink.

 

moje half drunk predikcije: letos bo potrjeno da sta MSC in RIC najbolj overrated prospekta ter pri frrri bodo trenja znotraj ekipe letos, ko bosta SAI pa LEC nekje tam tam.

tud js mislim to glede RIC. Osebno mi je zelo všečen mislim how can you not like the guy ampak ne vem kaj je z njim narobe da ma popolnoma vsako sezono take ups and downs. Neki more imet mentalne težave ker ni logike da lahko zmaga Monaco in tako dobro vozi na določenih racih, nekatere pa poden od podna.

  • Solzice 1
Povezava do prispevka

ne šteka se z avtom najbrž. a ne gre ljudska, da so najboljši vozniki tisti, ki peljejo karkoli jim daš? SAI je mel precej podobno zadevo, ko je šel iz renaulta v mkvarn in potem v frrri. ampak on zgleda, da je povsod splaval. RIC pa ima težave. bomo vidli tekom sezone, če bo ista zgodba kot lansko leto.

Povezava do prispevka

RIC je vse povedal, ko je pobegnil iz RBR. modelu se ne da vec borit. zdej pac rajs snema neke youtube reklame za mens health.

 

drgac pa zanimivi qualiji. spet dve ekipi tesno ostali pa F1.5. upam, da na dirki ne bo take razlike in da bo nov aero omogocal sledenje in prehitevanje.

Povezava do prispevka

YOLO FIA. Res bajna razlika glede na prejšnja leta. Frrarija bo imel Toto po 3 dirkah dost in jih bo prijavil da imajo nelegalen motor (nigga please, alfa pred Mečko... alo), tak da izi 2-jna krona za RBR, ki bo zmlel vse do konca. Mečka se je ujela v lastno past napredka in dvomim, da kljub vsej silovitosti lahko letos rešijo tele pol sekunde (predvsem jih omejuje proračun in pravila). Torej, kaj je razlike napram lani? Bajna pravila, nov avto, nove gume, a zaostanki ostajajo isti. 

 

Bo pa zanimivo, kako bosta petelina Max in Legleg rešila jutrišnji prvi zavoj. Lojz je lani popuščal, Legleg je pa zrcalna slika Nizozemca. Sam bi stavil na Sainza, ker se bosta petelina razkantala, drugi Lojz in tretji Serđo.  

 

Še ena zanimivost, lanski in letošnji pole loči 59 tisočink... Tok o tem, koliko bodo letošnji avti počasnejši. 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka

Ne navijam za nobeno ekipo od zadnjega belo-rdečega Mclarna. Pri dirkačih sem pa za Lojza. 

 

Aja, kje so tisti, ki so rekli da bo Đorđ pospravil Lojza v žep :D  

 

Šalo na stran. 

 

Obeta se adijo pamet sezona, ene kvalifikacije na specifični stezi še ne povedo veliko, vseeno je jasno kam pes taco moli in kdo je v zadnjih 2 letih naredil več kot ostali. Želim si samo čim več dobrih bojev na stezi in čim manj izven nje. 

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 3 urami:

Vendar si nisem mislil, da ga bo nažgal nekdo, ki je tik pred zdajci vskočil kot zamenjava in smo ga že prej imeli bolj za potrato sedeža.

 

...lahko pogledaš tudi iz drugega zornega kota; prišel je popolnoma neobremenjeno, brez vseh pričakovanj in mu je to dalo krila.

 

poleg tega je tudi popolnoma možno, da zaradi svojega privzetega sloga vožnje lahko izstisne iz bolida več kot ostali, ki se še niso uspeli prilagodit na novosti.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 14 urami:

RIC je vse povedal, ko je pobegnil iz RBR. modelu se ne da vec borit. zdej pac rajs snema neke youtube reklame za mens health.

 

drgac pa zanimivi qualiji. spet dve ekipi tesno ostali pa F1.5. upam, da na dirki ne bo take razlike in da bo nov aero omogocal sledenje in prehitevanje.

Retardo je največja potrata sedeža v F1. Pato bi bil boljša izbira... ampak Mkvaren je že tko v temah. Samo se znajo pobrat, ko bo hladneje. Seidl ni en malinovc, ve kaj dela... zdej edino vprašane je kolk mu Brown serje po glavi.

 

jst neb Merđa odpisal, tko kot una mongoloidna opica od 'strokovnega sokomentarja' na SK, ki se mu očitno mlahav one dvigne samo na rdečo farbo oz. na kogarkoli ki mazne crnega..Vsak poster tle gor je za dotičnega modela atomski znanstvenik. Jst pravim, da bodo čez 2 dirki blizu RBR in Frrarija.

uredilo bitje DrMiha
  • Trol 1
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 uro:

Riki je od kar je šel iz RBR bolj meh od voznika... 

 

Si pa res želim, da letos Haas vsaj nekaj pik pobere čez celo sezono in, da se mali šumi izboljša to sezono. 

 

Mam pa občutek, da bo Aston Martin pogorel letos :)

AM bo kmalu prvleku B-spec avta, zaradi kompenzacij zaradi delfinjenja samo v Bahrajnu zgubljajo 0.8 sekunde na krog

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...