Skoči na vsebino

Formula 1 S2022


Shadow

Priporočeni prispevki

OBELIX reče pred 10 urami:

Najgrše presenečenje je pa McLaren, kljub temu da se je slutil slab rezultat, ta katastrofa je pa malce nepričakovana.

Mclaren bo v Jedi jebal ježa še parkrat bolj kot v Bahrajnu. Baje da se jim komplet vozilo pregreva kot zboljeno, od bremz do motorja. Tam pa imaš hitro in dolgo progo, kjer je še par ornk bremzanj, pa še bolj bo žgalo kot v Bahrajnu. 2x DNF 75%

 

Aja pa je kdo opazu kako zanič so letos trde gume? Očitno jih nižja temperatura gretja ornk zjebe.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
OBELIX reče pred 10 urami:

Tistih par krogov ko se je Leclerc igral z Maxipadom... Oh wow.

 

briljantno.

 

a meni se je ravno tako vtisnil v spomin ponovni 'leteči štart' po koncu Safeta. še enkrat si pejte pogledat na katerem delu steze je pospešil in kako je pospešil, boljše se ne bi dalo.

 

dobesedno je v 10s po ponovnem štartu naredil tako prednost, da je Verstapen pred seboj videl samo še majhno pikico. :ododava:

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 minutami:

dobesedno je v 10s po ponovnem štartu naredil tako prednost, da je Verstapen pred seboj videl samo še majhno pikico. :ododava:

Max je imel težavo s komponento italijanskega proizvajalca. Normalnim ljudem bi bilo to čudno. Najhitrejši bolid na stezi, težava z italijansko komponento. Kot da so vedeli, kaj morajo narediti napak ;)

  • Trol 4
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

Aja pa je kdo opazu kako zanič so letos trde gume? Očitno jih nižja temperatura gretja ornk zjebe.

Na prvih dirkah je Pirelli šel previdno in naj bi bila trda totalno mimo.

Ko bodo moštva naumila kako ravnati z gumami, bo bolj zanimivo.

Povezava do prispevka

ne vem za vas, ampak meni ne bi bilo tako napacno, da trdo gumo skenslajo pa mamo 3 stopperje skoraj na vsaki dirki

 

drgac pa props ferznlu k so premagal red bull tud pri postankih. bli so preprosto boljsi. upam na dober boj v sezoni.

 

me je pa na koncu tud merc malce presenetil. zgleda da ko je avto lazji pridobijo na pacu. ce primerjam kolko so zaostali prvih 10 krogov in zadnjih 10 krogov.

Povezava do prispevka
OBELIX reče pred 2 urama:

Na prvih dirkah je Pirelli šel previdno in naj bi bila trda totalno mimo.

Ko bodo moštva naumila kako ravnati z gumami, bo bolj zanimivo.

pomoje zna bit trda kr fajna zadeva, ako je ne zjebeš s prehitrim outlapom

 

aja, zakaj je včeraj Merđ toliko gum zamenjal - ko so videli, da več kot 5. ne morejo bit, so usekali testing day in na koncu prišli na 3. mesto lol

Crni in Đorđe sta bila kar se najhitrejših krogov tiče narazen za 0.07 sekunde.

 

Pa še omemba Zhoua, ki je dejansko držal Bottasov pace in ni bil daleč z najhitrejšim krogom.

Povezava do prispevka
Štromar reče pred 2 urama:

Zhou se je fantastično odrezal. Če bo imel tudi prihodnje dirke takole brez napak, se lahko Tsunoda pogrezne v zemljo.

Saj je dosegel tudi Tsunoda Yuki na svoji prvi dirki točke, celo več kot Zhou Guanyu. Pa vendar bo kot kaže trd boj za prevlado med dvema kitajcema v tej sezoni.

  • Trol 2
Povezava do prispevka
Štromar reče pred 3 urami:

Zhou se je fantastično odrezal. Če bo imel tudi prihodnje dirke takole brez napak, se lahko Tsunoda pogrezne v zemljo.

 

Če je DTS kaj dobro pokazal je to ziher to, da Tsunoda nima kaj počet v F1. Mali lazy dog razvajanec, brez filinga za folk okrog sebe oz. nasploh za to, kaj se potrebuje, da si v tem športu uspešen kot pozameznik in kot ekipa. Čudi me, da je to bil prisiljen šele v F1 spoznat. A mu je bla pot postlana al kaj?

Povezava do prispevka

Hehe, vidm da ste prišli na svoj račun, ker je Max spušil dvobij proti Leklerku :D Dobesedno vsak drugi prispevek vsebuje vsaj stavek o tem :D

 

Že 2 leti navijam za celokarierno rivalstvo med Maxom in Leklerkom, upam, da bo res kdaj kaj iz tega.

Povezava do prispevka
Burned Fox reče pred 4 urami:

Ja valda, celo menda je leklerku v limp mode padu sam je na odstavnem ugasnu pa se enkrat uzgal pol je pa slo

sej noben nima do konca odprtega motorja, letos je malo premalo mogočih menjav

 

zato bo recimo Gasly fucked, ker mu je zakurilo celoten PU pa še baterija je šla adijo (maš pa mislim da 2 lahko celo sezono)

Povezava do prispevka

Ga ne mores instalirat direktno na Android TV (na play store mi napise, da je device unsupported na Sony Bravia TV). Dela sam na raznih android boxih ala Chromecast ipd. in ne direktno na android TVju.

 

Zadnji update F1TV Android TV appa je od 3. marca 2022.

 

Postopek s katerim mi je uspelo:

 

https://www.apkmirror.com/apk/formula-one-digital-media-limited/f1-tv-android-tv/ -> android tv app

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yablio.sendfilestotv&hl=en&gl=US -> instaliras na tvju in telefonu

 

1. instaliras send to tv app na tv in telefon

2. zdljas f1tv android tv apk na telefon

3. posljes prek send to tv na android tv

4. prek file managerja (FX file manager app npr.) najdes apk in ga instaliras (v file managerju mors dat da dovoli 3rd party app instalacijo)

5. ???

6. HAMLE WDC MECKA 1 2

 

 

Tko da mal smiri dozivljaj.

 

 

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 minuto:

To, da ni dostojnih appov za smart TVje je zame samo en od razlogov zakaj se mi ne zdijo vredni niti 50€, kaj šele polne cene 65€.

App obstaja, samo ga ne pusti nalozit direkt na TV z Android TV operacijskim sistemom :rofl:

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 2 urama:

https://github.com/robvdpol/RaceControl

 

tega predvidevam, da ne poznaš ane? :D

 

telefon ali f1tv web page so sooooooooo lame. tukaj maš pa vse pregledno v tri pičke materne pa ni tolk nezanesljiv kot webpage.

 

68747470733a2f2f696d6775722e636f6d2f7545

68747470733a2f2f696d6775722e636f6d2f6b57

 

Hvala ti za tole! 

Res ne poznam, ker sem zelo simp, kar se tiče Web stvari 😅

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 5 urami:

serifi so na rumenjaku za okras, zal.

 

 

BuLsHiT reče pred 1 uro:

 

haha kemik pedercina bana vse ki lujzu ne lizejo riti

 

Pick one

 

Sicer pa pride čez 2 dni nazaj in ti ga bo lahko še naprej turil v rito. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...