Skoči na vsebino

Formula 1 S2022


Shadow

Priporočeni prispevki

Kosinus reče pred 8 urami:

Roberto Merhi :avadodo:

 

Vskočil v Avstrijo kot menjava za poškodovanega Boschunga, začel feature z 21. mesta, v zadnjem krogu prehitel Daruvalo za 2. mesto :avadodo: Končal 5. zaradi 5s kazni za meje proge. :(

https://www.fiaformula2.com/Latest/1jt8Ct4XdnmjbPhtng45CT/verschoor-disqualified-from-spielberg-feature-race-sargeant-promoted-to

 

Zmagovalec Verschoor diskvalificiran, Daruvala +20s. Merhi tretji. :mafija:

Povezava do prispevka

Seb počasi pakira?

"I want to fight not only for points, but for wins, otherwise the fun is lost. In the next few weeks, together with my family, I will have to be clear about how realistic my goals are and how much energy I still feel in me to grow with the team "

 

Povezava do prispevka

Upam, da ostane še kakšno leto, Vettel je en bolj hvaljenih voznikov tudi s strani ekip glede razvoja kar bi lahko pomagalo AM, da se spravi iz dreka.

Pa F1 bi zgubila največjega poznavalca formule, tipo je res fan formule.

 

To, da vam gre na živce z mavricami so vaši problemi.

 

 

Če je kdo, ki bi lahko zapustil F1, sta to Kanadčana.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
rajc reče Dne, 12. 7. 2022 at 8:30:

Upam, da ostane še kakšno leto, Vettel je en bolj hvaljenih voznikov tudi s strani ekip glede razvoja kar bi lahko pomagalo AM, da se spravi iz dreka.

Pa F1 bi zgubila največjega poznavalca formule, tipo je res fan formule.

 

To, da vam gre na živce z mavricami so vaši problemi.

 

 

Če je kdo, ki bi lahko zapustil F1, sta to Kanadčana.

Mene njegove mavrice, ukrajinske zastave in okoljske kritike niti najmanj ne motijo, kvečjemu nasprotno. Mene moti njegova odsotnost periferalnega vida in popolno pomanjkanje žara, ko gnije v Aston Martinu. Isto kakor Kimi zadnja tri leta, ne vidim smisla, zakaj sploh še odžira prostor mlajšim talentom. Podobno sem bil proti povratku Alonsa, ampak pri njemu vsaj motivacija nikoli ni bila problem, kar je razvidno v prehitevanju zgoraj. Model se je z razbito čeljustjo vrnil v formulo po dveh letih odsotnosti in opral moštvenega kolega povrh mu je pa z defenzivno vožnjo desetletja, kjer je kanaliziral notranjega Petrova, celo omogočil prvo zmago.

 

Kar se tiče Kanadčanov, se pa strinjam in sem jima pripravljen plačati late makijato in nesti celo kovčke do taksija, samo da ju nikoli več ne vidim.

uredilo bitje Suzi Difuzi
Povezava do prispevka

Nisem bil prisoten v zlatih letih Fetla ampak se vidi, da model samo še služi kruh in nima nekih velikih ambicij. Mogoče bi se moral upokojiti in it drkat FIA naprej.

 

Mi je bilo pa po drugi strani zanimivo videt Magnusena, ki je kar skakal od veselja prvih nekaj tekem :) 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...