Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Da pa ne bo cisto sama sebi namen, opazil sem, da na Steamu obstajajo t.i. Steam Points. A ve kdo, a se da s tem kupit kaj uporabnega al gre zgolj za spletno drogeijo za homoseksualce? 

Ja. Jz sm si kupu pedersko retrowave ozadje, da vsi vedo, da ga zarinem do jajc ob ritmih jan hammerja.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 urami:

Na starem forumu mislim da si je Amnesia rad dal duska pri kurcanju UI in drugih elementov. Glede na to da zadeva izgleda isto ze 10 let verjetno sicer nima novih pripomb.

 

v bistvu jih imam, ampak se mi ne da zdele pisat

Povezava do prispevka

Največji libary imam na pari in tudi često jo uporabljam. 

 

Na genitalije mi gre recimo to, da skos neke sličice dobivam, ki jih kao neki lahko menjaš Al kaj že? Sej ne zbiram pokemonov :)

 

Sicer mi je pa največji minus pare to, da bi skos neke neumne igrice kupoval pa nobene ne končal. 

 

Koliko imate kaj velik libary? 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 2 urama:

Največji libary imam na pari in tudi često jo uporabljam. 

 

Na genitalije mi gre recimo to, da skos neke sličice dobivam, ki jih kao neki lahko menjaš Al kaj že? Sej ne zbiram pokemonov :)

 

Sicer mi je pa največji minus pare to, da bi skos neke neumne igrice kupoval pa nobene ne končal. 

 

Koliko imate kaj velik libary? 

lahko jih meni das lp

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 53 minutami:

Na genitalije mi gre recimo to, da skos neke sličice dobivam, ki jih kao neki lahko menjaš Al kaj že? Sej ne zbiram pokemonov :)

Za vsak spil ti na x gametime droppa od oka total 4i carde, ce mas cel set unlockas nadimek, gres v drug stage. oziroma wallpaper za profil oz chat emoticone oz jih razdres v crafting material (mislm da si lahko scraftas npr popust) oziroma jih lahko prodas za par centov. 

 

Ja sem si unlockal :wololo: en wallpaper pa en nadimek. Za ene 2€ worth sm jih prodal in si potem kupil en spil na znizanju.

 

Pac, ce se se ti da oz bi se igral na profilu, drgac pac ne jebes pa mas v inventoriju.

 

Navedek

Koliko imate kaj velik libary? 

200-300 i think (sam ti dlcje iirc steje posamezno + vsi f2pji + dost jih je blo zastojn za claimat)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

drgač mate pa za farmat app, ki idla različne igrice, dokler ti ne dropa vseh kartic. pol jih pa pač prodaš na marketplacu. če maš velik library, pa še nisi nikol pofarmu, bo 10$ zihr. 

 

https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases (tega sem že uporabljal)

 

https://github.com/JustArchiNET/ArchiSteamFarm (ta je nek nov)

Povezava do prispevka

  

[]D [] []V[] []D reče Dne, 18. 3. 2022 at 15:22:

gre zgolj za spletno drogeijo za homoseksualce

 

To, pa folku lahko daš nagrade oziroma neke znakce na forumu za njih; podobno kot te naše račke itd., samo za pravi keš (oz. pointse).

 

Lepi Šime reče pred 12 urami:

Koliko imate kaj velik libary? 

 

194 špilov trenutno, vendar se kake 1/4 tega nisem nikoli sploh dotaknil. Večinoma so tu not špili, ki imajo kdaj free to keep akcijo in ga pol klikneš čeprav te v resnici ne zanima neki ful; imam pa vmes tudi kake hude igre, ki bi jih z veseljem igral, ampak si ne vzamem časa :P

 

Se pa moram pohvalit, da imam v knjižnici tudi kar nekaj iger, ki sem jih s:pirate:iziral v mladosti, leta kasneje pa sem jih kupil zgolj v zahvalo :happy: Recimo Stalker serija, pa HoMM V... No, večine teh tudi še nisem ponovno zalaufal.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče Dne, 19. 3. 2022 at 9:37:

Koliko imate kaj velik libary? 

 

prevelik, 1200

 

so pa pred nekaj meseci dodali moznost, da lahko odstranis vec iger naenkrat, mogoce se kdaj lotim popucat smeti

 

gog ene 350, ampak tam kupujem stare igre samo zato, da jih pac imam (lepi spomini al whatever), vecinoma se mi ne da igrat starin, al pa jih igram 5 minut

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...