Skoči na vsebino

Iščem staro arkadno igro iz aparata


Chapachuk

Priporočeni prispevki

Pozdravljeni, že nekaj mesecev mi ne da miru igra, ki smo jo nonstop igrali Pri Starem tišlerju. Bila je v kotu na koncu sobe levo se mi zdi. Neka vesoljska ploščadna arkada. spomnim se še, da je bilo veliko zelene barve, ali pa se motim. Ali vsaj na katere strani naj se obrnem, da pobrskam za njo.

 

Hvala lepa za morebitno pomoč.

Povezava do prispevka

Pr starem Tišlerju sem tudi jaz igral, če je bla to tista beznica na Kolodvorski. Samo kakor se spomnim so skoz spreminjal avtomate, pa še jaz se ne spomnim veliko, ker sem hodil špilat na ene štiri lokacije v Ljubljani in sem sigurno pobrkljal kere igre so mel kje. Po tvojem opisu sodeč bi bla pa to najbrž Contra, al pa ker drugi špil, ker teh vesoljskih arkad je blo malo morje.

 

 

contrabj.png

uredilo bitje Mitsu
Povezava do prispevka
Mitsu reče Dne, 28. 3. 2022 at 21:44:

Ne, ni bila Contra. Hodil si po nekih ploščadih navzgor. Ko si imel najmočnejše orožje, so bile to zelene krogle. Toliko se spomnim.

Drugače brskam in iščem po raznih straneh že mesece. Po app storih in na youtube-u. Pa žal brez uspeha, ker vidim, da mi zgoraj očitajo lenobo. Žal nimam nič več v spominu na kar bi se naslonil za lažje iskanje.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...