Skoči na vsebino

Top 3 favourite igre


Priporočeni prispevki

Hej!
Zanima me katere igre za katero koli konzolo ali PC so VAM res top 3, 10/10, ki ste jih preigrali, ni važna splošna ocena, lahko je tudi nek res underrated game in takšna, ki bi jo lahko igrali še pa još:D 
Moje 3 bi bile (trenutno):
-Mario 64 ds
-Octopath Traveler
-Pokemon Diamond



 

uredilo bitje Gregcy
Povezava do prispevka

Kako pa to da Pokemon Diamond? Meni res nevšečna generacija pokičev, res pa je, da mi dlje od Gold/Silver/Crystal ni več noben del segel, niti rimejki slednjih :D

 

Sicer pa, kronološko od izida, subjektivni favi:

 

Thief: The Dark Project (tuki se ne morem odločit al basic verzija al GOLD. Včasih mi leveli iz slednje dogajajo, drugič jih sovražim)

Super Mario Galaxy 2

Paper's Please

The Witness

 

Je pa potem še cel kup iger, ki so mi izjemne, ampak pri teh štirih nekako odrežem najljubše :D 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 46 minutami:

Kako pa to da Pokemon Diamond? Meni res nevšečna generacija pokičev, res pa je, da mi dlje od Gold/Silver/Crystal ni več noben del segel, niti rimejki slednjih :D

 

Sicer pa, kronološko od izida, subjektivni favi:

 

Thief: The Dark Project (tuki se ne morem odločit al basic verzija al GOLD. Včasih mi leveli iz slednje dogajajo, drugič jih sovražim)

Super Mario Galaxy 2

Paper's Please

The Witness

 

Je pa potem še cel kup iger, ki so mi izjemne, ampak pri teh štirih nekako odrežem najljubše :D 

Lol, 4. generacija je bila meni osebno najboljša, sem odraščal z njo oz. je bila prva igra, ki sem jo dobil v roke pri 7ih letih, Pokemon Diamond, vrhunski soundtrack, kjer še danes dobim kurjo polt, ko ga slišim, Cynthia champion battle je biu dost stressful in challenging as fuck, starterji so mi bli zelo všeč, tudi legendarni pokemoni, skratka vse je bilo vrhunsko, res upam da dobi remake na Switch, krožijo neke govorice, mogoče se pa le uresničijo moje mokre sanje, verjamem, da tudi od marsikoga drugega😎 btw, sem prešpilal vse generacije, tako, da nisem sam igral 4. in rekel to je to, nevem, mogoče zato, ker sem odraščal z njo, mi toliko pomeni, samo vem, da Sinnoh region res marsikdo hoče podoživeti na Switch remake verziji😄

Povezava do prispevka

Matr težko rečem. Lista desetih najboljših bi še nekak šla, pri treh se tezko odlocim.

 

Ajde. Mogoče:

 

The longest journey

Max Payne

Dragon age: Origins

 

Honorable mentions: Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Kotor, Witcher 3, Death Stranding.... lahk naštevam še kar nekaj časa.

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 minutami:

ma ni sans, da sem zmozen napisat samo 3 igre

 

bosta pa doom 1 in quake 1 vedno skupaj na prvem mestu

 

ostalih je pa prevec, da bi bil zmozen izbrati samo dve

Sej smo vsi na istem, itak je tezko dat top 3 ampak vseeno, samo toliko, da se vidi komu se je kaj posebno vtisnalo v spomin. 😄

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Kje si to dobil? Kako oceno bi dal sami igri?

 

Na PS storu je bila v marcu znižana, takoj ko sem dobil PS4 Pro.
Ma tak grafika mi je res lepa, igralnost postaja čez čas enolična, zgodba pa je kar sodobna (memes & tko).
Tam ene 80/100 bi ji dau.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 8 minutami:

Switch:

- Super Mario Maker 2
- The Legend of Zelda: Breath of the Wild

- Bioshock Collection


PS4:
- Days Gone

- Watch Dogs 4

- Grand Theft Auto 5

Ma kolikor sem razumel je mišljena tema za najboljše igre ever, ne sam najboljše na katerem sistemu

Povezava do prispevka

Res težko izbrat samo 3 naj špile (ajde, če bi nam dal vsaj top 10 na voljo), še posebej zato, ker nas bo večina garant izbrala top 3 subjektivne gejmerske izkušnje/spomine, tudi če gre za špile, ki so morda že preseženi oz. zastareli v smislu neposredne primerjave s top modernimi predstavniki žanra...

 

Bom probal:

 

Team Fortress 2 (moja najljubša multiplayer igra, v 10+ letih sem pustil 2900+ ur v njem)

Warcraft III + The Frozen Throne (najljubši RTS in nasploh sem bil velik ventilator starega Blizzarda in Warcrafta)

Doom 1 in 2 (tehnično dva špila, a bi ju itak lahko štel kot eno celoto, najbolj legendaren in vpliven FPS, danes sicer zastarel, kot mulcu v OŠ je bil pa čisti odlom)

 

Honorable mentions:  Half-life 1 in 2, Bioshock 1, GTA Vice City, Warcraft II, World of Warcraft, Starcraft + Brood War, Portal 1 in 2,  Amnesia: The Dark Descent, Unreal Tournament '99, Soul Reaver 1 in 2, Need for Speed 1, 2 in Porsche, DOOM 2016, Prey (2017), Deus Ex 1, Duke Nukem 3D, Call of Duty 1 (predvsem MP)... Pa še bi lahko našteval - precej teh špilov je ful starih, samo mam na njih pač najlepše, idealizirane spomine iz mlajših let.

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...