Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 4 minutami:

Narobe razmisljas. Origins ni tako hudo dobra, HZD 1 je pac povprecna razen combata, ki je zelo dober. In se nekje izenacita glede plusov in minusov. Hzd combat je boljsi, origins exploring je boljsi, svet je ful bolj zabaven in kompleksen, medtem ko je Hzd 1 prazen, brez karakterja, razen tistih 5 npcjev. 

 

In definitivno nima smisla komentirat, glede na to, da nisi igral.

+1 Na HZD komentarje.

Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 13 urami:

11-11 memories retold

5/10

3600.jpg?width=465&quality=45&auto=forma

Story walking simulator z občasnimi simplističnimi ugankami, ki je umeščen med drugo svetovno vojno. Igraš karakter nemca in američana, ki se srečata med prvo svetovno vojno. Zgodba je simplistična, vendar dokaj všečna, ker ni CoD: You Bad, We Good in pokaže vojno na čustveno intenziven event, kot v resnici je.

Poslužuje se še prej osebno ne videnega grafičnega stila, ki zna na trenutke odvrniti ali pa občuditi. Voice acting je dober, writing nekoliko manj. Definitivno ni segla do srca, čeprav je nekaj poskušala.

Če si res ljubitelj teh tipov iger bo definitivno kul izkušnja. A igro uničuje zelo slaba tehnična izpeljava. Dosti krat mi je igra zmrznila, ali pa je kakšen aspekt preprečeval progress (recimo vagon se zatakne in moreš restartat...). Tudi ob vklopljenem V-syncu, nabije FPS do konca in je torej grafa vedno 100% utilizirana. For no reason whatsoever.

Dogajanje je postavljeno v WWI, če se ne motim.

Povezava do prispevka

Jaz imam dokaj svež pogled na HZD, ker ga nisem začel do pred par mesecev. Začetek je nor, nekaj posebnega, robozavre tamaniš iz zasede, trial ko "tekmuješ" z ostalimi je dober in fajt po njemu, nabiraš surovine, odkrivaš naselbine, etc. Po zelo kratkem času pa mi je ratalo ubijanje ponavljajoče, dolgočasni side questi in sem ga preprosto nehal igrati. Zdaj sem spustil težavnost na easy, pa se mi še vedno ne da. Se strinjam s 6 do max 7 oceno.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

@MaDrung: ja, ampak to moraš biti zelo pozoren. Prevelika razlika je. 
Načeloma pa bi mi ena taka zgoraj omenjena igra mogoče kar sedla. Grafično je sicer malce hecna (mogoče to zgleda samo na screenshotih). Je to varianta Voxel tehnike?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@MaDrung: oljna slika v kakšnem smislu? Zaradi efekta samega, ali zaradi tehnikalij, ali zaradi občutka, ki bi ga avtorji radi vzbudili v igralcu ali kaj čisto drugega? Res me zanima (preden začnem igrati) še kakšno drugo mnenje. Ker upam, da "efekt ni sam sebi v namen"... (pač kot nek filter preko grafike). In, saj mogoče se motim, ampak statične slike me še vedno sila spominjajo na Voxle (kar itak sploh ni nujno slabo, je pa pogojeno z drugimi tehnikalijami).. 
/itak pa me najbolj zanima zgodba, tako da... čisto možno, da bom preizkusil zadevo

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Najprej sem tepu dva krokodila v DS3 pol sem šel pa ACC... sem skor volan vrgu skoz okn. 

Neki ne znam nastavit, najprej sem rabil dojet, da moram zamenjat kontroler, ker dva pač ne moreta bit naenkrat aktivna na PS5, potem sem nekaj nastavljal, pa gumbe... in zagnal drive, fuck že v prvi prestavi mi je po ravni cesti razmetaval volan, na trenutke je celi gladko teklo...sem se nekaj časa hecal z nastavitvami... pol sem imel pa dost.  :ranting::rofl:

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

@MaDrung: oljna slika v kakšnem smislu? Zaradi efekta samega, ali zaradi tehnikalij, ali zaradi občutka, ki bi ga avtorji radi vzbudili v igralcu ali kaj čisto drugega? Res me zanima (preden začnem igrati) še kakšno drugo mnenje. Ker upam, da "efekt" ni samo sebi v namen... (pač samo kot nek filter preko grafike). In, saj, mogoče se motim, ampak statične slike me še vedno sila spominjajo na Voxle (kar itak sploh ni nujno slabo, je pa pogojeno z drugimi tehnikalijami).. 

 

Zadnjič sem slišal za eno spletno stran kjer se lahko vidi kako igre (in drugo seveda) izgledajo na dejanskem posnetku med igranjem. Ne pa samo statične slike. Mislim, da se reče yutub al youtub al nekaj podobnega...

 

:)

uredilo bitje tomazek
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 8 minutami:

Jaz zaradi zgodbe ne bi priporočal. Medtem ko tak izgled igre nima z samo igro nič več, kot to, da zakrije slabo grafiko in da deluje kot nekaj novega.


Torej je v mojem primeru škoda vsakega centa in minute igranja, da igri tam priložnost? Dobra zgodba bi namreč odtehtala tudi "slabo" grafiko ... 

Valiant Hearts mi je bila recimo res SUPER zadeva! Ampak to je vseeno nekaj drugega ... ;) 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Hja, večina ljudi da igri dobro oceno. Predlagam, da kupiš in po dveh urcah (ali prej) refundaš, če ti ne bo všeč. Boš kar hitro ugotovil, če ti je OK. Kaj več poleg tega kar doživiš v prvih 20 minutah v igri itak ni.

uredilo bitje MaDrung
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 8 minutami:

Hja, večina ljudi da igri dobro oceno. Predlagam, da kupiš in po dveh urcah (ali prej) refundaš, če ti ne bo všeč. Boš kar hitro ugotovil, če ti je OK. Kaj več poleg tega kar doživiš v prvih 20 minutah v igri itak ni.


Grafa pa itak nima veze, ker so voxli, ali? (torej šteje zgolj procesor power :)
Mislim, tastaro 1070 imam in res ne bi rad, da bi mi igra te vrste delala neke težave, ker imam betežni i5 procesor.  Tudi če jo kupim za par €.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ravnokar zaključil Nier Replicant ver 1.2XXXXX. Bil mi je všeč sam ne pride blizu Automati. Najbolj mi je najedalo ponavljanje druge polovice igre da prideš do endinga B, potem pa še enkrat ponavljanje druge polovice do endinga C. Temu sicer sledi razmeroma hitro ponavljanja koščka drugega dela za ending D, ter ponavljanje začetka igre za ending E. Veliko enega ponavljanja, dodanega pa ne veliko. Tako me je dolgas spremljal vse od endinga A, do E, kjer se špil potem perfektno zaključi. 

 

Saj je bilo pri Automati tudi potrebno novo preigravanje, a je tam bilo mnogo nove vsebine, medtem ko mi je tukaj manjkalo.

 

Vseeno mi ni žal da sem preigral. Nier lore mi je fantastičen. Glede na to da Niera pred remake-om nisem igral, je igra lepo dofilala tiste praznine ki so mi manjkale. 

 

Ker PS5tke zgleda še nekaj časa ne bo, nadaljujem s Persono 5. 

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Navedek

v warzone na pc sem bog, na kontrolerju pa ne

 

Jz sm mogu vlozit od oka 700 ur da sm koncno bil isti nolifer kot na pcju in sm lahko prefukaval serverje in klel cez vsakega team mate_a ker je bil slabsi.

 

Sicer je bil to tut razlog da sm su igrat fps na ps, da sm bil lahko za spremembo jz noob in uniceval igre drugim. Sam moras not s tako mentaliteto, jz nimam realno problema z zgubljanjem in mi je blo ful zabavno. Bolj kot pol ko si nadrkan in pade khmkhm sbmm in moras fajtat neke premade zoomerje

 

Warzone se mi je vedno zdel zlo controller friendly, se mi zdi da je bolj da poznas mapo in mas dobr SA.

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...