Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2022]


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 4 urami:

 

Jz sm mogu vlozit od oka 700 ur da sm koncno bil isti nolifer kot na pcju in sm lahko prefukaval serverje in klel cez vsakega team mate_a ker je bil slabsi.

 

Sicer je bil to tut razlog da sm su igrat fps na ps, da sm bil lahko za spremembo jz noob in uniceval igre drugim. Sam moras not s tako mentaliteto, jz nimam realno problema z zgubljanjem in mi je blo ful zabavno. Bolj kot pol ko si nadrkan in pade khmkhm sbmm in moras fajtat neke premade zoomerje

 

Warzone se mi je vedno zdel zlo controller friendly, se mi zdi da je bolj da poznas mapo in mas dobr SA.

 

 

Tle ni tok streljanje problem kukr je to, da so mi kontrole do neke mere čudne in potem si 5 sekund počasnejši pri enih stvareh kjer si na PCju en dva tri (npr nakupovanje)

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 urami:

 

Jz sm mogu vlozit od oka 700 ur da sm koncno bil isti nolifer kot na pcju in sm lahko prefukaval serverje in klel cez vsakega team mate_a ker je bil slabsi.

 

Sicer je bil to tut razlog da sm su igrat fps na ps, da sm bil lahko za spremembo jz noob in uniceval igre drugim. Sam moras not s tako mentaliteto, jz nimam realno problema z zgubljanjem in mi je blo ful zabavno. Bolj kot pol ko si nadrkan in pade khmkhm sbmm in moras fajtat neke premade zoomerje

 

Warzone se mi je vedno zdel zlo controller friendly, se mi zdi da je bolj da poznas mapo in mas dobr SA.

 

 

Tle ni tok streljanje problem kukr je to, da so mi kontrole do neke mere čudne in potem si 5 sekund počasnejši pri enih stvareh kjer si na PCju en dva tri (npr nakupovanje)

Povezava do prispevka

Sem nabavil Blasphemous, kr tako, ker je trenutno džabe in moram reči, da ima res kul dekadentne dark fantasy vibes. Uživam na polno predvsem zaradi res tight gameplaya. Edina pomanjkljivost zaenkrat so mi mal simplistični mobi. Sicer varirajo ful po izgledu, sam vse fightaš na podoben kajtaški način. Je pa težavnost proper. Če te dobi množica, si hitro mrtev.

@Galko Vem, da so ti kul te metroidvanije, pa tale ima res tko na polno dark souls težaško vzdušje, tko da ti priporočam, če še nisi igral. Res kul cena na PSN.

ke_kit reče Dne, 13. 4. 2022 at 16:10:

Če koga zanima in še ni nabavil, je Blasphemous za $6.24 na US PSN.

https://store.playstation.com/en-us/product/UP4064-CUSA16275_00-BLASPHEMOUS00000

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 45 minutami:

Sem nabavil Blasphemous, kr tako, ker je trenutno džabe in moram reči, da ima res kul dekadentne dark fantasy vibes. Uživam na polno predvsem zaradi res tight gameplaya. Edina pomanjkljivost zaenkrat so mi mal simplistični mobi. Sicer varirajo ful po izgledu, sam vse fightaš na podoben kajtaški način. Je pa težavnost proper. Če te dobi množica, si hitro mrtev.

@Galko Vem, da so ti kul te metroidvanije, pa tale ima res tko na polno dark souls težaško vzdušje, tko da ti priporočam, če še nisi igral. Res kul cena na PSN.

Toj tako imenovani "pixel gnusač" in Galkotu ko pride do pixel igric zataji sicer spodoben okus. Ne moreš pomagat, jaz sem se sprijaznil in ga sprejel takšnega kot je, pač vsak ima kak hendikep. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Toj tako imenovani "pixel gnusač" in Galkotu ko pride do pixel igric zataji sicer spodoben okus. Ne moreš pomagat, jaz sem se sprijaznil in ga sprejel takšnega kot je, pač vsak ima kak hendikep. 

 

No le spomni se na ta quote ko mi boš spet pošiljal ZS "Še vedno ne morem zaspati ko pomislim kaj si mi zadnjič pokazal na meetu"

 

Sneak preview

images?q=tbn:ANd9GcSBedTscUm0rXnm3ARDTYf

Povezava do prispevka

Nobody saves the world: evo končno igrca ki mi je prekinila mojo HFW+ER zasičenost. Sicer še nisem daleč a gre za res klasično zabavno Drinkbox studios igro. Gre za akcijski RPG kjer odklepaš dodatne forme in seveda ima vsaka od teh določene sposobnosti - lokostrelka z strupenimi puščicami, vitez z ostrim rezilom, konj ki ima blunt brco itd...  Art je men res hud, gameplay silky smooth kot smo ga od njih vajeni, humorja polna skleda itd. Zaenkrat je stvar še prelahka a glede na izkušnje z Guacamelee in Severed bo prej ko slej postala težavnost ravno pravšnja. Zelo priporočam pa trenutno je še 10% off za PS+ naročnike tak da je cena 22,5$ kar je glede na dolžino - cca 20 ur super cena.

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ori and the blind forest

9/10

B7zJLW8CMAAXdO9.png:large

Po fseh totih letih sem dal igro še eno šanso in bil kot pričakovano zelo pozitivno presenečen. Igra se sicer začne zelo leseno in počasno, nato pa se s tem, ko pridobivaš nove sposobnosti lepo pohitri. Tu in tam me je motilo, da je control shema nekoliko zmedena (vsaj jaz imam problem s spominom in sem ponavadi metal spirite, namesto, da bi izvedel dash). Trial an error.

Na začetku me je tudi ranilo, da igra skoraj nima auto save funkcije, ampak moraš shranit ročno. Iz tega razloga sem večkrat izgubil po 10 minut gameplaya, ker nisem shranjeval. Kasneje, ko pa mi je to prišlo v navado, pa mi je ta funkcija postala zelo ljuba. Všeč mi je tudi, da možnosti shranjevanja ni neskončno, ampak ti pobere in-game resource.

Meniji so enostavni in jasni. Igra ni polna nekih ne-nujnih funkcij, kastumizacij ipd. Čutim, da bi zemljevid lahko izboljšali (mogoče, da dodajo obrise vsake zone). Sem se pa enkrat v igri tako zahaklal, da sem ponucal 2 uri samo za iskanje kako nadaljevati. Prečesal sem vse mape, na koncu pa sem prišel do rešitve čisto po nesreči tako, da mi še jasno ni bilo kaj sem naredil.

Igra ima tudi nekaj različnih mehanik, ki so odvisne od mape v kateri trenutno si. Upgejdanje lika mi je tudi dalo občutek dejanske izboljšave sposobnosti.

 

Zgodba je super, igra je lepa, tehnično kvalitetno izpeljana. Postajala mi je ljubša dalj ko sem igral. Na koncu po 8 urcah igranja sem imel občutek, da bi jo rad igral še 2x toliko. Sklepam, da je naslednjik ravno tako dober.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 1 uro:

Ori and the blind forest

 

Zgodba je super, igra je lepa, tehnično kvalitetno izpeljana. Postajala mi je ljubša dalj ko sem igral. Na koncu po 8 urcah igranja sem imel občutek, da bi jo rad igral še 2x toliko. Sklepam, da je naslednik ravno tako dober.

 

Naslednik je tudi dober, sicer precej podoben špil. Je pa tudi dosti bolj obširen in kompleksen v več pogledih - precej daljši, precej več aktivnih sposobnosti in (to je novost) pasivnih perkov, ki jih lahko kupiš/najdeš ali pa tudi ne in je čisto tvoja stvar, kakšen build uporabljaš (imaš omejeno število slotov zanje); kupovanje in nadgrajevanje reči v zameno za neko in-game valuto; cel kup NPC-jev, ki ti dajejo opcijske stranske kveste in detajle glede zgodbe; precejšnja nelinearnost glede tega, v kakšnem vrstnem redu se lotevaš posameznih področij (zato ima vsako več poti za napredovanje, odvisno od tega, katero sposobnost imaš/nimaš equippano) itd.

 

Will of the Wisps ti bo verjetno enako všeč, samo pričakuj bolj obširno zadevo s precej več možnostmi. In pa avtomatskim shranjevanjem, ravno ročni save so skenslali :D Pa upam, da nimaš arahno- oz. insektofobije, en level je res ful neprijeten v tem pogledu...

uredilo bitje Raz
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Battlefield V

5/10

5f3bf7ce68b8d.image.png?resize=889,500

Ocenjujem kampanijo. Že dolgo mi Battlefield igre niso potegnile in ta igra ni nič drugačna. Lepa grafika, okolica in zvočni efekti so bistvo te igre.

Drugače pa filmčki štekajo, konstantno crasha, misije so nezanimive, zgodba ni baš neki. Zelo kratka je. Tak minimum effort res. No feels were had.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Vedno furam STR builde, sam mi še nikoli ni ratalo narobe vstaviti BR v PS5.

 

Carji :avadodo:

 

Ga maš leže? Daj ga stoje... pa boš vedno imel nov live puzzle game :D

 

Zdaj, ki nisem zraven PS5, z glave spet ne vem kako se mora vstaviti. Da bi komu svetoval, bi ga moral it live pogledat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Stoje valjda.

 

Br reža je na spodnji strani, poslikan del BRja mora gledati proti črnemu gloss delu konzole.

 

Saj vem :D Takrat, ko sem rinil noter pa se mi je zdelo logično, da poslikan del gleda ven. Ker sem si na hitro v glavi zamislil, da je ta reža zgoraj in ne spodaj v ležečem položaju. In ga daš notri kot na pladenj...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...