Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2022]


Priporočeni prispevki

Flegma reče Dne, 24. 4. 2022 at 23:32:

spacer.png

Ima to kdo, kako se obnese?

Imam. Dobro je. Predvsem ker lahko gor naložiš vsega boga različnih emulatorjev in romov. Carsko je igrat s SNES joypadi, sam to je pač to. Ostalo je, kot če bi poganjal iz kateregakoli emulatorja.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Far Cry Primal
Sledi klasični Far Cry 3 & 4 zasnovi, s tem da si postavljen v kožo pračloveka v pradavnini in se bojuješ z gorjačami, loki, kopji itd. Se pravi precej odprt in relativno generičen svet, v katerem zavzemaš nasprotnikove outposte, delaš queste za good guyse, levelaš svojega characterja in odklepaš skille, zraven pa še loviš razne divje živali, da iz njihovih kožuhov izdeluješ in izboljšuješ orožja in razno drugo opremo.

Za razliko od FC 3 & 4 se zdi v tej igri večji poudarek na nabiranju resourcev in izboljševanju opreme, ker je opreme veliko in je izboljševanje orožij zelo koristno v boju proti bolj trdoživim nasprotnikom. V FC 3 & 4 si že na začetku dobil AK47 in s tem bi brez večjih težav lahko obrnil špil. Obrnit FC Primal bi bilo pa z začetno opremo precej mazohistično početje.

Osrednja zgodba se zdi dokaj neobstoječa. Imaš sicer glavnega bad guya, ampak ta ne pusti takega vtisa kot bad guyi v ostalih Far Cry igrah. So pa določeni liki precej zanimivi in zabavni.

Špil sem štartal direkt na permadeath in hard težavnost in moram rečt, da že dolgo nisem tako užival v igri. Napetost in čisto pravi smrtni strah, ki ga čutiš po več urah igranja ob plazenju skozi divjino na ozemlju sabljastega tigra, odtehta obup in depresijo, ki jo potem občutiš ob (perma)smrti. Prav tako ti vsak napredek v igri pomeni veliko več, kot če bi imel save/load sistem, da ti reši rit vsakič, ko se praskajoč po jajcih lotiš nekega bossa. Nazadnje sem umrl pri 30% game completiona in nekje 10 - 15 urah igranja. Huda jeza in depra za 5 minut. Ampak res sem užival ob igranju, rabim pa zdaj malo pavze, ker zadnje dni je bil špil top prioriteta v lajfu, kar se mi že dolgo ni zgodilo. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Kera? Demon's Souls? Nisem še igral razen chapter 1... ni veljala za najlažji From špil?

 

Snowrunner, ja :)

 

Da je pa Demos souls ne vem kok lahek so pa pravljice za vzpodbujanje otrok :D Par stopenj je zaradi mega redkih bonefirejev prav prašičje težkih. Dejansko je tukaj in v DkS 1 najbolj prisoten filing napetosti in strahu, da te bodo zaštihali random goblini v grmovju in boš moral še enkrat skozi kilometer dolg level :D

Povezava do prispevka

Sej Bloodborne ima tud dva taka dela - Old Yharnam s prfuknjenim modelom z mitraljezko in z lampo šele po enem bolj zajebanem zgodnjem šefu, pa tisti kurčev gozd kjer je ena lampa bl na začetku do katere lah pridš čez vrata pa ena lampa za uni tremi šefi

 

Je pa treba rečt da sta to tud dve izmed ljubših lokacij nasploh

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

jaz sem lih v temu trenutno, Yakuza 0 in Yakuza Kiwami 2 sta vrhunska, vmesni Yakuza Kiwami malo manj, ampak je dovolj kratek špil, da za enkrat prešpilat je čist fajn.

 

Mirror's Edge Catalyst veliko boljši kakor prvi špil, zgodba dolgčas, gameplay je pa kar fajn razdelan. Dostikrat stane 5 eur.

 

A Plague's Tale: Innocence - indie špil, k ful dobr zgleda in ima fajn uganke

 

Hades - ne rabm sploh nič rečt, priporočam če še nisi

 

Wasteland 3 - najboljši fallout clone

 

Disco Elysium 

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

jaz sem lih v temu trenutno, Yakuza 0 in Yakuza Kiwami 2 sta vrhunska, vmesni Yakuza Kiwami malo manj, ampak je dovolj kratek špil, da za enkrat prešpilat je čist fajn.

yakuza origins bundle z vsemi temi špili je trenutno 16 dolarjev (kanadskih na mojem psnju)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Kak to misliš? Dejansko pogledaš kako nekdo preigra igro?

nažalost so remasterji samo remasterji PS3 iger, Kiwami 1 in 2 sta pa remake-a. Ne vem če se mi bo dalo igrati 3 PS3 špile, da vidim celo zgodbo, tako da bom najverjetneje story cutscenes pogledal na jutubu. Mah, sej bom vidu, so many games, so little time and money

Povezava do prispevka

Kekit me je najboljse razumel, ciljam na PS ekskluzive.

 

Res je da Catalysta nisem igral, mogoce bom tega probal. Yakuza ni moj tip igre, probal in nea gre.

 

@Kočevc če si mi predlagal Sekiro, sej ves da sva sam midva na tem forumu ene 7x obrnila to igro? :D

 

Drugace pa, lotil sem se Ninja Gaiden igrat malo. Evo take igre hocem :D malce obskurne ampak se vedno odlicne.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 14 minutami:

 

 

Zakvaj si pa Elden Ring dobesedno v 2 tednih obrnil? Zdej pa imaš hudiča, ker si nolifal skozi igro :rofl:

 

Tak hudičevo mi je sedlo takrat, zakaj bi se stran držal :) . Saj zdaj več ne jamram, na začetku sem. Full sede pavza od iger :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Igraj horizon forbidden west. Dobra je, miljon stvari je za narest. Ampak mors met mal drgacn mindset. Lepo beres zgodbo in se vzivis v svet, vsak dan kaki questek naredis pa je. Ne pa da gres notr k hocs obrnit igro nahitr, ker za pocet notri je ogromno, brez pretiravanja 😁

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...