Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2022]


Priporočeni prispevki

Zadnjih par dni ne igram praktično nič. Zgleda sem se res prenasičil. Želel sem vsaj malo občasno igrati GTA V za PS5, če so ga že ponudili po res sprejemljivi ceni in nekako ne gre. Fak mi gre na živce vsa ta vožnja, ki je več kot 80% igre. Izbira je neskončna vožnja na lokacije ali pa čakanje taksija in loading sreen, ki sploh ni kratek. Bežanje pred policaji je ubitačno. Zatakneš se v ama vse. Letiš po plaži in vidiš odbojkarsko igrišče... zapelješ v mrežo od igrišča (ne steber) in te odbije kot od betonske pregrade! Vidiš 3 male stopnice in se hočeš zapeljati po njih in te seveda spet zabije kot v betonski zid. Enostavno se mi ne ljubi več kot tričetrt časa porabiti za to vozikanje, ki je izjemno bedno. Ne spomnim se, da bi mi to vse bilo tako moteče takrat pred leti.

 

Za začet HZD mi je še prezgodaj po vseh ogromnih igrah, ki sem jih preiogral letos. Bom še malo počakal preden nabavim in zaštartam.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Zadnjih par dni ne igram praktično nič. Zgleda sem se res prenasičil. Želel sem vsaj malo občasno igrati GTA V za PS5, če so ga že ponudili po res sprejemljivi ceni in nekako ne gre. Fak mi gre na živce vsa ta vožnja, ki je več kot 80% igre. Izbira je neskončna vožnja na lokacije ali pa čakanje taksija in loading sreen, ki sploh ni kratek. Bežanje pred policaji je ubitačno. Zatakneš se v ama vse. Letiš po plaži in vidiš odbojkarsko igrišče... zapelješ v mrežo od igrišča (ne steber) in te odbije kot od betonske pregrade! Vidiš 3 male stopnice in se hočeš zapeljati po njih in te seveda spet zabije kot v betonski zid. Enostavno se mi ne ljubi več kot tričetrt časa porabiti za to vozikanje, ki je izjemno bedno. Ne spomnim se, da bi mi to vse bilo tako moteče takrat pred leti.

 

Za začet HZD mi je še prezgodaj po vseh ogromnih igrah, ki sem jih preiogral letos. Bom še malo počakal preden nabavim in zaštartam.

Isto se men ne da ničesar. FromSoft fatigue je res neznosen fak.

Mislim, da imava isti problem, k sva dala skozi vse te FromSouls igre eno za drugo. Ti si sicer imel še veliko bolj fokusirano izkušnjo od mene, najbrž je tudi suffering toliko bolj fokusiran. :D

Poleg tega, da imaš prek glave te crushing intenzivnosti, ki je vedno prisotna v njihovih naslovih, te pol še ubije dejstvo, da je vse ostalo tolk manj dobro (vključno s težkokategorniki ala GTA5). Res ubitačen feeling.

 

Jaz mam trenutno na to-do listi HFW in Returnal in obožujem oba naslova (so far), sam nikakor se mi ne da spravit igrat dalje. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

Jaz sem si dal Arkham Asylum in Arkham City dol pa mi je čist luštno

 

Pa občasno skočm koga ubit v online Bloodborne, zaenkrat sem trikrat zmagal, enkrat umrl. Meni je pure fun.

Ja, sam taglavna razlika je, da ti nisi burn-outan od Elden Ringa. :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

Zadnjih par dni ne igram praktično nič. Zgleda sem se res prenasičil. Želel sem vsaj malo občasno igrati GTA V za PS5, če so ga že ponudili po res sprejemljivi ceni in nekako ne gre. Fak mi gre na živce vsa ta vožnja, ki je več kot 80% igre. Izbira je neskončna vožnja na lokacije ali pa čakanje taksija in loading sreen, ki sploh ni kratek. Bežanje pred policaji je ubitačno. Zatakneš se v ama vse. Letiš po plaži in vidiš odbojkarsko igrišče... zapelješ v mrežo od igrišča (ne steber) in te odbije kot od betonske pregrade! Vidiš 3 male stopnice in se hočeš zapeljati po njih in te seveda spet zabije kot v betonski zid. Enostavno se mi ne ljubi več kot tričetrt časa porabiti za to vozikanje, ki je izjemno bedno. Ne spomnim se, da bi mi to vse bilo tako moteče takrat pred leti.

 

Za začet HZD mi je še prezgodaj po vseh ogromnih igrah, ki sem jih preiogral letos. Bom še malo počakal preden nabavim in zaštartam.

 

Po moje nisi najboljše izbral, ker GTA5 je kar se grinda tiče HZD2 in ER sešteto ter na kvadrat :D 

 Še posebej, če se boš kdaj lotil delat platino ali pa zgolj da nardiš vse SP trofeje... mene mine, samo ko se spomnem, ko si moral po dobro uro laufat po puščavi za oni kult sidequest... never again.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

Še posebej, če se boš kdaj lotil delat platino ali pa zgolj da nardiš vse SP trofeje... mene mine, samo ko se spomnem, ko si moral po dobro uro laufat po puščavi za oni kult sidequest... never again.

 

Uff... ne :D Nima takega pika na platine. To delam res samo v igrah, ki so mi full všeč ali pa vem, da ni preveč nekega bednega grinda. Vedno sem igral te AC-je, Far Crye... ipd. in mi nikoli ni padlo na pamet delat platine. To samo res, ko se vživim v igro. Med tem, ko mi je GTA V zdaj res beden, pred leti pa se spomnim, da mi je blo kar fajn ga preigrat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

K (ne)sreči sem se zadnjič polomil s skirojem in zaradi bolečine v levi roki (komolec in podlaket) bil prisiljen v abstinenco. Po eni strani ravno prav, ker sem rabil pavzo od Elden Ring in sem že pred tem raje vrgel kak NBA ali NHL v mašino, danes pa komaj čakam, da startam z MLB: The Show 22; je že par dni sneta na disk in čakala na uradni start, ki je danes. Roka je ravno toliko ok, da bo zdržala današnji test in kako tekmo, pol pa par dni non stop sport sport sport:panika:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 urami:

Za lore/zgodbo čekiraj tale video 

 

Tnx za tole, si ogledam en večer, ker par zgodbovnih zadev mi res ni bilo povsem jasnih. Sem pa na srečo špil ravno včeraj že uninstaliral, ker sem že sedajle malo video gledal, pa me je prijelo pognati špil. So safe there. :)  Premalo časa, preveč iger, ki bi jih še sprobal, da bi šel še enkrat preigravat.

 

Sem pa po končanju špila malo preveril na Dark Souls wikiju, čemu služijo razni predmeti, ki sem jih pobral, in izvedel, da so nekateri npc questline tudi time/event sensitive. Heh, to pa naredi manjko sejvanja, da v enem preigravanju ne moreš sprobavati različnih »odločitev« oziroma hitro kaj spregledaš, ne da bi to sploh vedel. (True oldschool gaming!)  (V mojem primeru je zgleda npc A ubil npc B, ker se z npcjem B nisem pogovarjal v razponu dveh bossfightov). Vidim tudi, koliko secrets špil vsebuje. Če bi ob izidu tole igral, bi gotovo šel še enkrat čez.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Hitro sem zaključill svojo Demon's Souls kariero... Končal celi prvi del in ubil boss-a. Se vrnem v Nexus (ki mi je totalno beden, saj je 10x preveliko vse skupaj), vidim okrog nek loot in ga grem pobirat padem dol in se ubijem. Grem nazaj iskat soule (al karkoli so) in vidim, da so ostali nekje sredi zidu. Itak sem mel male šanse, da pridem do njega. Vse kar sem polootal in nabral, vključno z boss-om je šlo v kurac (cca. 14000). Adijo souli, adijo igra.

uredilo bitje tomazek
  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Hitro sem zaključill svojo Demon's Souls kariero... Končal celi prvi del in ubil boss-a. Se vrnem v Nexus (ki mi je totalno beden, saj je 10x preveliko vse skupaj), vidim okrog nek loot in ga grem pobirat padem dol in se ubijem. Grem nazaj iskat soule (al karkoli so) in vidim, da so ostali nekje sredi zidu. Itak sem mel male šanse, da pridem do njega. Vse kar sem polootal in nabral, vključno z boss-om je šlo v kurac (cca. 14000). Adijo souli, adijo igra.

 

Samo prvič moraš gor do malega meniha potem pa imaš vse lepo na kupu spodaj tak da smiri živce in magari pejt še enkrat od začetka in ubij še prvega šefa ker pač niti slučajno ni tko zajeban ko v ER ;) 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

Samo prvič moraš gor do malega meniha potem pa imaš vse lepo na kupu spodaj tak da smiri živce in magari pejt še enkrat od začetka in ubij še prvega šefa ker pač niti slučajno ni tko zajeban ko v ER ;) 

 

Prvič da sem bilokatero From igro ragequital. Od tistega malega meniha, ko sem šel sem skakal nekaj okrog in zajebal ja. Prvega šefa sem mel na 3/4 pa je prišel nekje ob steno, mu nisem uspel priti za hrbet in me je ubil. Ni težek ne. Bom pa, ko smirim živce definitivno moral od začetka ja, ker ne grem zdaj naprej level 1 brez upgrejdanega orožja in biločesa.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...