Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

BuLsHiT reče pred 49 minutami:

a je kdo gledal na nickelodianu? :D

 

https://streamable.com/y0ki9e

Sm gledal prvi polčas. Na začetku mi je blo še zanimivo, sam pol so pa res utrujal z reklamami za risanke, pa še ena sitna komentatorka je bla, ki res ni neki ful vedla o fuzbalu. Tko da, give me Tony Romo over this, any day of the week. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče Dne, 10. 1. 2021 at 2:28:

 

No, en mesec je bil dovolj. :D 

 

Ne vem, kaj se je zgodilo z njim v drugi polovici sezone. Res, da imajo Ramsi odlično obrambo in da je bil play call vprašljiv, ampak tudi njegove odločitve so že nekaj časa zelo sumljive. 

 

Drugače pa nisem preveč razočaran, ker sem itak že pred časom napovedal, da bomo one and done. Opozorilnih znakov skozi sezono je bilo več kot dovolj. Ekipa je dobra, ampak daleč od odlične. Čaka nas dolg offseason, v katerem se bodo PC&Co. morali pošteno zamislit in razmislit, kaj in kako želijo ter potegnit določene spremembe, tudi oz. predvsem pri samem sebi, da bomo naslednjo sezono, upajmo da že pred polnimi tribunami lahko šli naprej.

 

 

 

Osredotoču se je na ESPN Youtube slavo -_-

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče Dne, 10. 1. 2021 at 10:04:

Ali pa potrebujete boljši secondary, ki je bil osrednji del ekipe v času LOB. Jamaal Adams je pajac, ki super izgleda na highlightsih in na social media, na igrišču je pa enodimenzionalen in liablity v passu.

 

Še vedno smo z njim boljši kot brez njega. Obramba je najboljše tekme odigrala, ko je bil vsaj približno zdrav.

 

Drugače pa trenutno je napad večji problem kot obramba. Brock je odlično povedal.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...