Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

v pizdi bodo naslednja leta. 

 

ma fuck off Bjorkstrand za 1-1

 

 

uglavnem ja, cap majo v pizdi, Wilsona verjetno nit podpisat ne morejo, tko da jim ostane Hill, kr je meh QB, ne pa elite. Na draftu pa bodo dokaj ksno izbirali, tko da kak #4 QB vec pa ne bo na voljo. 

Povezava do prispevka

Drugače od vseh kandidatov, ki so se doslej omenjali mi Lynn še najboljše deluje. Mike Kafka (QB coach Chiefsov) potencialno tudi zanimiv in njega naj bi se tudi intervjuvalo. Sicer se je pričakovalo, da ga bo Reid promotal v OC, če bo Bieniemy šel, ampak zaenkrat nič ne kaže na to. Sicer je še vedno možno, da ga Texansi vzamejo za HC, čeprav na njegovem mestu bi še rajši počakal eno leto, da se kje odpre boljše mesto kot pa šel v ta razsul. Eaglesi bi bili verjetno boljša destinacija, ampak tam imajo QB dilemo. :D No, imo je ne bi smeli imeti, jaz bi šel s Hurtsom naprej, ampak Wentza se bodo težko znebili z njegovo pogodbo. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

+9k na Breesa, kakšen kralj. end of an era. :worship: kaj bodo zdaj Saintsi naredili na QB?

 

Kar jeba bo, trenutno so skoraj 100m v minusu s capom za naslednjo sezono. Če se Brees upokoji bodo prišparali 36m, a še vseeno bodo morali precej čarati. Prav tako imajo samo 3 picke na draftu, tako da niti kak trade navzgor ne pride v poštev, če ne bodo riskirali prihodnjih draftov. Verjetno lahko Mac Jonesa na koncu 1. runde draftajo ali pa Traska v 2. Sicer nisem najbolj prepričan glede nobenega od njiju, a če kdo, potem lahko Payton razvija QBje. Najbolj verjetno se mi pa zdi, da bodo šli s Hillom naslednjo sezono. 

Povezava do prispevka

A ste mnenja da je Winston totalen polom al bi ga znal Payton spravit v solidnega starterja? Wentz bi bil pomoje dobra izbira za njih, samo najbrž ne bo prišel igrat za kikiriki. 

 

Tist posnetek od Schlegela je pa men prov bedn. Tip zgleda kot prenapet model, kaj je blo treba tko agresiven bit. Me pa zanima kako bojo pri Jagsih postopali. Lawrence je najbrž edina logična izbira, upam da Gardnerja obdržijo za backup, oziroma vsaj za kakšne pol sezone, toliko da se rookie navadi na vse skupaj. Ali pa naj ga pošljejo k Belichiku, on zna iz 6th rounderjev delat legende :)

Povezava do prispevka

Jst mislim, da bo tako kot je Ronnie napisal. Eno ali dve sezoni bo starter Taysom Hill, hkrati bodo pa prek drafta iskali novega franchise QBja. 

 

Pri NFLu mi je malo bedno to, da skoraj ni blockbuster trejdov, ki se npr. v NBA dogajajo ves čas. Vsi čakajo na draft in offseason free agente. Bomo videli če bo Deshaun Watson trade sproveden. 

 

 

Povezava do prispevka

To je res ja, čeprav zadnje čase se mi vseeno zdi da gre vsaj malo v smer trejdov, čeprav so večinoma za picke in ne trade v smislu igralec za igralca. Ker včasih je bilo pa res samo čakanje drafta in potem upat da ne bojo busti. Meni je to itak dokaj nelogično, vsaj meni se zdi 1st round pick za nekoga ki ima že par odličnih sezon za sabo dobra zamisel, samo tukaj je očitno druga logika zadaj. 

Povezava do prispevka

Jst bi za njega dal tudi 3 first round picke. Sploh, ce mas ze #1 WRja pa soliden OL. 

 

 

  • 18:00 Columbus Blue Jackets at Detroit Red Wings 3-2
  • 23:00 Boston Bruins at New York Islanders 0-1
  • 01:00 Winnipeg Jets at Toronto Maple Leafs 1-3
  • 01:30 Buffalo Sabres at Philadelphia Flyers 6-1
  • 02:00 San Jose Sharks at St. Louis Blues 4-5
  • 02:00 Carolina Hurricanes at Nashville Predators 4-2
  • 03:00 Montréal Canadiens at Edmonton Oilers 3-1
  • 03:00 Minnesota Wild at Anaheim Ducks 0-1
  • 03:00 Vancouver Canucks at Calgary Flames 2-5
  • 04:00 Arizona Coyotes at Vegas Golden Knights 2-4
uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Oilersi pa trenutno zgledajo slabs kot Wingsi :rofl: Prot Habsom so meli 7 PP in niti enga gola. 

 

Minsk pa ne bo gostil svetovno v hokeju, ker pac Lukashenko je prfuken idiot. 

 

 

 

  • 01:00 Washington Capitals at Pittsburgh Penguins 
  • 01:00 Buffalo Sabres at Philadelphia Flyers
  • 01:00 Chicago Blackhawks at Florida Panthers
  • 01:00 New Jersey Devils at New York Rangers
  • 01:00 Winnipeg Jets at Ottawa Senators
  • 01:30 Columbus Blue Jackets at Detroit Red Wings
  • 02:00 Carolina Hurricanes at Nashville Predators
  • 04:00 Colorado Avalanche at Los Angeles Kings 
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 11 urami:

A ste mnenja da je Winston totalen polom al bi ga znal Payton spravit v solidnega starterja? Wentz bi bil pomoje dobra izbira za njih, samo najbrž ne bo prišel igrat za kikiriki. 

 

Čisto sem pozabil, da imajo še Winstona na rosterju. Po mojem bi ga Payton znal spraviti v red. Če limitirajo njegove turnoverje (kar je zelo velik ČE, če smo pošteni) ni slab QB. 

 

Wentz ima pa katastrofalen contract za naslednji dve leti in ne verjamem, da bi kdo trejdal zanj, tudi če bi bil praktično zastonj, kar se draft kompenzacije tiče. Cutali ga pa Eaglesi tudi ne bodo, ker bi imeli 59m dead capa.

 

Next season Wentz will count nearly $35 million on the Eagles salary cap, good for 17 percent of Philadelphia's total cap space. Don't forget either that the cap is expected to dip next year due to Covid expenditures, so that percentage will likely increase. 

Cutting Wentz is simply not possible. 

 

To release him in the offseason would bring a $59 million dead cap penalty. $59 million!

 

In 2022, Wentz will count $31 million on the Eagles cap, about 14 percent. Releasing him then would bring a $24.5 million dead cap penalty with about $7 million in cap savings. Still not realistic. 

 

By 2023, when Wentz will still count $34 million on the cap and about 14 percent of their spending room, the Eagles could release the former No. 2 overall pick. There's a $15 million dead cap hit but the team would save $19 million in space. 

 

OTC izračun kaže, da bi post-June 1 trade Eaglesom prišparal 25m (ki bi jih prevzela njegova naslednja ekipa), še vedno bi pa imeli 9m dead capa, tako da to bi bilo aktualno za njih. Ampak najti trade partnerja bo še vseeno težko imo.

 

Druga bolj realna opcija je, da bodo restrukturirali pogodbo, s čimer lahko prišparajo do 18m. Verjetno bodo upali, da bo nov HC vseeno potegnil nekaj več iz njega, da si nekoliko dvigne vrednost in ga potem drugo leto probajo trejdat. Je pa vsekakor neugodna situacija za novega HC. Če prideš v ekipo brez QBja je slabo, če imaš dva QB brez natančno porazdeljenih vlog in oba mislita, da si zaslužita biti starterja, je po mojem še slabše. 

 

Najbrž ni naključje, da so Eaglesi in Texansi zadnji ekipi, ki še iščejo HC. Iz različnih razlogov, a vseeno nobena od teh ekip ni ravno idealna v tem trenutku. Je pa res, da je Phila odpustila Pedersona en teden po black Mondayu, tako da so tukaj upravičeno v "zaostanku". Texansi na drugi strani so pa imeli več mesecev za premislek in Watson bi po logiki moral biti velik magnet za vsakega potencialnega HC, a njihovo vodstvo je povsem disfunkcionalno, je pa Bieniemy (ki si ga verjetno Watson želi za HC) še prost, tako da mogoče bodo uredili zadeve.

 

 

Jake the Mess reče pred 2 urama:

To je res ja, čeprav zadnje čase se mi vseeno zdi da gre vsaj malo v smer trejdov, čeprav so večinoma za picke in ne trade v smislu igralec za igralca. Ker včasih je bilo pa res samo čakanje drafta in potem upat da ne bojo busti. Meni je to itak dokaj nelogično, vsaj meni se zdi 1st round pick za nekoga ki ima že par odličnih sezon za sabo dobra zamisel, samo tukaj je očitno druga logika zadaj. 

 

Predvsem finančni imo. Če trejdaš 1st rounder za uveljavljenega igralca, je le-ta bodisi že na veliki pogodbi ali pa bo le-to pričakoval v naslednjem letu, če je še na rookie contractu, kot recimo Jamal Adams ali pa Ramsey ob trejdu v Ramse. Po drugi strani je pa igralec verjetno tudi tako ali drugače head case, drugače se ga njegova ekipa ne bi želela znebit. So seveda tudi izjeme in Watson bi spadal med njih, a meni se trade franchise QB še vedno zdi zelo malo verjeten. 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 13 urami:

A ste mnenja da je Winston totalen polom al bi ga znal Payton spravit v solidnega starterja? Wentz bi bil pomoje dobra izbira za njih, samo najbrž ne bo prišel igrat za kikiriki. 

 

Pomoje je Winston okej izbira. Brees gre v penzijo, ker ni več isti kot je bil. Že dve sezoni zapored mid season injury. Poleg tega je tud njegov stil igre precej bolj fizično zahteven kot recimo Bradyjev (Brady dejansko normalno vidi čez linijo :D). Saintsi imajo overall še vedno vrhunsko ekipo Rbji in Wrji so vrhunski. Obramba je elite. Winston bo samo moral bit mal bolj pazljiv z žogo in racionalen z meti. Long ball ima odličen, edin ball placement je bolj shady. Tista 30for30 sezona je bila imo kombinacija njihovega recorda (mal se jim je fučkal in so šli bolj na yolo varianto) plus če je model res slabo vidu je imel to sigurno nek vpliv. Verjetno bodo imel pa controversy, ker je Hill že tok sezon v franšizi in se bo čutu kot, da je njegov čas in njegova priložnost. Čeprav on men ni NFL QB za week in week out. V taki vlogi kot je bil do letošnje sezone je velik bolj versatile. 

ronaldinho reče pred 1 uro:

Druga bolj realna opcija je, da bodo restrukturirali pogodbo, s čimer lahko prišparajo do 18m. Verjetno bodo upali, da bo nov HC vseeno potegnil nekaj več iz njega, da si nekoliko dvigne vrednost in ga potem drugo leto probajo trejdat. Je pa vsekakor neugodna situacija za novega HC. Če prideš v ekipo brez QBja je slabo, če imaš dva QB brez natančno porazdeljenih vlog in oba mislita, da si zaslužita biti starterja, je po mojem še slabše. 

 

Js ne bi bil tok all in v Hurtsa po treh tekmah. Vedno je imel odličen prvi polčas in sila povprečen drugi polčas. Kaj to pove? Da so se ekipe med polčasom prilagodile. Prva tekma proti NOLI je bila posledica presenečenja, ker noben ni poznal njegove igre. Med polčasom je NOLA naredila adjustment in skoraj zmagala tekmo. Ostali 2 tekmi sta bili tud bolj posledica faktorja presenečenja in njegove igre po tleh. Eaglsi so si sami krivi s tem, ko so na draftu povzročil QB controversy. Mislm, imaš franchise QBja in ti greš draftat na začetku druge runde enega najbolj medijsko nahypanih QBjev. Js sem mega vesel, ker so skenslal Pedersona. Že odkar je bil imenovan mi je model deloval spužva. Vesel sem, da je spokal. Sam finta je pa v tem, da zdej ne bodo dobil tistega HCja, ki si ga želijo, ker bodo že vsi pobrani.  

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 5 urami:

Js ne bi bil tok all in v Hurtsa po treh tekmah. Vedno je imel odličen prvi polčas in sila povprečen drugi polčas. Kaj to pove? Da so se ekipe med polčasom prilagodile. Prva tekma proti NOLI je bila posledica presenečenja, ker noben ni poznal njegove igre. Med polčasom je NOLA naredila adjustment in skoraj zmagala tekmo. Ostali 2 tekmi sta bili tud bolj posledica faktorja presenečenja in njegove igre po tleh. Eaglsi so si sami krivi s tem, ko so na draftu povzročil QB controversy. Mislm, imaš franchise QBja in ti greš draftat na začetku druge runde enega najbolj medijsko nahypanih QBjev. Js sem mega vesel, ker so skenslal Pedersona. Že odkar je bil imenovan mi je model deloval spužva. Vesel sem, da je spokal. Sam finta je pa v tem, da zdej ne bodo dobil tistega HCja, ki si ga želijo, ker bodo že vsi pobrani.  

 

Saj ne rečem, da je Hurts bodoči HOF, ampak Wentz je broken in težko ga bo nazaj k sebi spravit.

Povezava do prispevka

Padresi dobili še Joe Musgrove-a iz Piratesov v 3-team trejdu.

 

The Padres get Musgrove, the Mets get Lucchesi, and the Pirates receive the five prospects (Rodriguez, Head, Cruz, Fellows, and Bednar).

 

also, Metsi so odpustili GM, ki so ga nastavili pred dobrim mesecem, ker je leta 2016, ko je še bil pri Cubsih (nekdanji) novinarki pošiljal nespodobna sporočila in fotke. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...