Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Astrosi combined no hitter v Bronxu.

 

It’s the first time the Yankees have been no-hit since six Astros pitchers combined to no-hit them on June 11, 2003 at old Yankee Stadium. Those are the only two no-hitters thrown against the Yankees since 1958.

Javier, 25, struck out a career-high 13 batters in seven no-hit innings, throwing a career-high 115 pitches (71 strikes) in the process. That’s the most strikeouts by a Houston starter since Cole struck out 14 batters on Sept. 24, 2019.

 

Pa Mark Appel (#1 overall pick 2013) bo končno dočakal MLB debi.

 

https://www.mlb.com/news/mark-appel-called-up-by-phillies

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Kako že pogrešam college football. No, saj samo še dobra dva meseca pa se spet začne. :limona: 

 

D3 TD z neskončno lateralami je bil carski plus komentatorja zraven, ki sta se skoraj zjokala. :avadodo:Pa Cal, ko je bil že band na igrišču. :lol: Drugače pa večine teh novejših playev se še spomnim, legendaren return na Iron Bowlu pa Špartanci proti Wisconsinu 2011, ko sem začel bolj resno spremljat NCAA. Captain Kirk zmagal proti Wilsonu, se je pa na koncu sezone vseeno bolj smejal Russell, ko so Badgersi dobili reprizo v Big Ten Championship game.

 

 

 

Povezava do prispevka

dobru, da obstaja Zona, lohk usaj se od nekoga zmage pobiramo :D 

 

 

Me prov zanima, ce lohk Avsi se enkrat zmagajo v Tampi in tam osvojijo pokal. Kr tudi ce igrajo doma g7, bo jebeno prot Tampi.

 

  •  02:00 Colorado Avalanche at Tampa Bay Lightning
uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Evo Colorado Avalanche so po letu 2001 spet osvojili Stanley Cup! :avadodo:  Seveda, je GWG dal ARTUROOOO LEHKOOONEEEEN :D  pa brez nasga Helma, ne bi blo nic.  So pa zasluzeni prvaki, dalec najlepsi hokej so igrali, pa tudi tole finalno serijo, so dominirali vecinoma Tampo in je Vasy ukradu jim kako zmago. 

 

also Corey Perry je zgubu ze 3. finale zapored :rofl: 

 

MVP pa je seveda dobil tale norc

Cale Makar sends helpless opponent into oblivion, proves as much in  postgame presser | This is the Loop | Golf Digest

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_3210.png

 

Untitled.jpg

uredilo bitje Shadow
Povezava do prispevka

Čestitke Avsom.

 

Also, ni bilo ne, preobrat Angelsov. Vseeno pa 5 od 6 zmag na gostovanju ni slabo. Ta teden imamo dve navidezno lahki domači seriji proti Baltimoru in A'som, ki bi jih morali dobiti, ampak odvisno tudi kakšne kazni bodo za to sranje včeraj, ker je lineup zaradi poškodb itak že precej okleščen. Za Winkerja sem siguren, da bo dobil kar resno kazen (škoda, ker se je ravno začel prebujat),  JP in Julio bi pa po mojem morala biti hitro nazaj. Je pa res, da se pri MLB nikoli ne ve. No, saj sigurno se bodo vsi pritožili na kazni, tako da bi morda celo lahko igrali ta homestand. 

 

 

 

 

 

:rofl:

 

Res škoda mi je Trouta in Ohtanija, ki sta class acta, da igrata v tako bedni franšizi. Ne vem, na kaj je tako ponosen. Na svojo odločitev, da začne z openerjem, ki bo namerno zadel Julia in Winkerja, na Rendona (ki je itak out for the season), ki je provociral in klofutal, na Iglesiasa, ki je metal stvari na igrišče ali na to, da so komaj premagali ekipo, ki je praktično bila brez 5-6 najboljših hiterjev. :rofl: 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

lol, in potem nas Oriolesi natrpajo, Kirby zdržal samo 4 inninge in spustil kar 4 HR. 

 

Jerry trejdal dva RP za Carlosa Santano. Tokrat bo dejansko igral za nas, ko je Dipoto prvič trejdal zanj decembra 2018, ga je potem kmalu poslal naprej za Encarnaciona, preden je sploh igral kakšno tekmo.

 

Znane so kazni za nedeljske pizdarije. Angelsi dobili več kazni, ampak overall na igrišču bodo v naslednjih tekmah M'si bolj oslabljeni. Še vedno mi ni točno jasno, zakaj je Julio suspendiran. Saj zdaj bodo še pritožbe, bomo videli, če se bo kaj spremenilo.

 

Nevin bi si zaslužil vsaj 20 tekem, ker je po mojem najbolj odgovoren za to, pa Rendon tudi višjo kazen. Čeprav zanj je itak vseeno, ker je poškodovan in letos ne bo več igral.

 

Angels

Interim manager Phil Nevin: Ten games
Third baseman Anthony Rendon: Five games
Assistant pitching coach Dom Chiti: Five games
Right-hander Andrew Wantz: Three games
Right-hander Ryan Tepera: Two games
Right-hander Raisel Iglesias: Two games
Bench coach Ray Montgomery: Two games
Interpreter Manny del Campo: Two games
Catching coach Bill Haselman: One game

 

Mariners

Outfielder Jesse Winker: Seven games
Shortstop J.P. Crawford: Five games
Outfielder Julio Rodríguez: Two games

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...