Skoči na vsebino

K: Enid Blyton, Skrivnost zapuščenega dvorca


dzuko

Priporočeni prispevki

dzuko reče pred 16 urami:

Želel bi kupiti 1. knjigo iz zbirke Skrivnosti, avtorice Enid Blyton.

 

Pripravljen sem dati 20-25 eur + poštnina.

 

image.jpeg.4714b325cb5e9bc491dea30910225c10.jpeg

 

Če se komu kje skriva doma.... ;)

Mja, na bolhi se prodaja za 40€ (https://www.bolha.com/knjige-revije-stripi-ostalo/enid-blyton-skrivnosti-zapuscenega-dvorca-oglas-4099603). 

 

Zdaj, če si pripravljen dati 25€ + poštnino, potem je dokaj isti kurac, če se probaš zdilat, da ti na temu linku za 40€ krije poštnino pa ciao? Ne bo neke bistvene razlike, ne vem. 

Povezava do prispevka

Vredne so 40 eur po komadu, ampak moraš čakati, da nekomu fali ravno tista..celotne zbirke odlično ohranjene se prodajo seveda takoj, so pa od 100-200 eur..

 

Pet prijateljev prva izdaja je 500-800 eur..ampak to mi je res predrago in sedaj kupujem ponatis od Mladinske knjige...sem pa nabavil tudi Zveste prijatelje komplet zbirko..mislim da za 150 eur, videl sem pa ponudbo tudi za več, ampak to je že malo bolj specifično in se manjkrat prodaja..

Povezava do prispevka

Jah to so 30 let stare knjige..in ker nas sedaj v srednjih letih grabi nostalgija in pripravljamo zbirke za otroke, so šle cene v nebo..

 

Edina zbirka, ki jo moram dopolniti in so cene res ugodne, je pa zbirka Zlata knjiga..so pa knjige oziroma slog že morda malo preveč "starinske"..ne vem kaj bo mojima dogajalo čez par let, ampak npr. Tajno društvo PGC, Lukec in njegov škorec, Pika Nogavička, Jules Verne, Robinzon, itd...to sem po 10x prebral..

Povezava do prispevka
dzuko reče Dne, 20. 4. 2022 at 21:42:

Jah to so 30 let stare knjige..in ker nas sedaj v srednjih letih grabi nostalgija in pripravljamo zbirke za otroke, so šle cene v nebo..

 

Edina zbirka, ki jo moram dopolniti in so cene res ugodne, je pa zbirka Zlata knjiga..so pa knjige oziroma slog že morda malo preveč "starinske"..ne vem kaj bo mojima dogajalo čez par let, ampak npr. Tajno društvo PGC, Lukec in njegov škorec, Pika Nogavička, Jules Verne, Robinzon, itd...to sem po 10x prebral..

Meni od Zlate knjige manjka samo ena, in sicer Pod svobodnim soncem 1. del. Če kdo ima, pls pišite 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...